Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

3. okt 2013 19:30

Vrtejbenka je napisal/a:

 

Ežoj..zalimal ga je samo z vodo,pa še to je rekel da malo vode.


Vrtejbenka

 

Sigurno ni bil beljak? No ja, prav včeraj je bilo v oddaji Brain games kako lahko vplivaš na spomin drugega

 

Sunny09

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

3. okt 2013 19:36

Ne Sunny,sigurno ni bil beljak,ker tudi drugače ,izven šova,za domačim pultom raviole limamo z vodo.

Vrtejbenka

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

3. okt 2013 19:58

Sunny09 je napisal/a:

ežoj je napisal/a:

Mene pa  zanima s čem so zalepili tist zeleni raviol, a je z beljakom, tega nisem videl ( seveda nisem videl, ker ne gladam takih neintelektualnih oddaj ).
ežoj

 

Tudi jaz ne gledam teh oddaj, samo videla sem, da ga je zalepil z beljakom



Sunny09

 

Prav imata - nič ne zamujata 

 

Včeraj, ravno se je začela oddaja, zazvoni telefon. Tako da nič ne vem, kdo je včeraj blestel...

Saj sem hotla vprašat, one na drugi strani žice, al ne gledajo Gostilne. Pa sem si rekla: "Johanna, pazi, da se ne izdaš..." 

Sem pa sedaj malo pogledala novice na POP, mislim, da je bil beljak, Ežoj...Na sliki se lepo vidi.

http://gostilna.voyo.si/clanek/novice/gostilna-sef-bi

 

Johanna

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

3. okt 2013 20:02

nada sm je napisal/a:

Viroza me je prisilila, da sem včeraj cel dan spremljala (VoYo) ta šou, ki bi ga jaz prepovedala v tej izvedbi ali pa vsaj bojkotirala....spodbuja suženjstvo, ponižuje pridne, delovne ljudi z veliko znanja in sposobnosti....letošnji tekmovalci so zelo sposobni in kar pozitivni v večini in čeprav naj bi začeli na nuli, kot vajenci  to ne pomeni, da ima nekdo, pa naj bo to šef ali režiser, pravico, da ti jemlje pravico do 8 urnega počitka na dan.......včeraj so od 22h do 1,20h po polnoči morali čakati na prevoz do doma, niso se smeli niti preobleč, brez vsakšnjih navodil, brez TOPLEGA obroka cel dan........kar je preveč je preveč.Že brez takih spodbud, so dandanes slabo plačani delavci,brez pravic ...sužnji bogatunom!!!!!!!!

 



nada sm

 Nada sm, to je realnost gostinstva, ne samo tega šova. In glede na to, da ima večina tekmovalcev že kar nekaj kilometrine v kuhinjah, so salamensko dobro vedeli v kaj se spuščajo.

Bernarda

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

3. okt 2013 21:33

ežoj je napisal/a:

Mene pa  zanima s čem so zalepili tist zeleni raviol, a je z beljakom, tega nisem videl ( seveda nisem videl, ker ne gladam takih neintelektualnih oddaj ).
ežoj

ežoj, če je bil beljak, ti ne znam čist točno odgovorit, sem si samo zapomnila, da robove zelo previdno namažeš, čisto malo...stisneš močno, da se potem pri kuhanju ne razprejo...sem za te, novodobne inštrukcije čist izven, gledam pa

babka1951

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

3. okt 2013 21:55

Vrtejbenka je napisal/a:

Ne Sunny,sigurno ni bil beljak,ker tudi drugače ,izven šova,za domačim pultom raviole limamo z vodo.



Vrtejbenka

 

Res je, Vrtejbenka, najboljša je voda.

Se mi pa zdi, da nas naš Ežojči malo heca-vleče za jezik...samo, da se dogaja...

Johanna

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

4. okt 2013 8:33

Johanna je napisal/a:

Vrtejbenka je napisal/a:

Ne Sunny,sigurno ni bil beljak,ker tudi drugače ,izven šova,za domačim pultom raviole limamo z vodo.



Vrtejbenka

 

Res je, Vrtejbenka, najboljša je voda.

Se mi pa zdi, da nas naš Ežojči malo heca-vleče za jezik...samo, da se dogaja...



Johanna

 

Ma Johanna,sedaj sem pa v dilemi.Sem pogledala oddajo nazaj in Bine res ni nič omenil z čim je namazal rob raviola.Če pozorno pogledam ,mi deluje v kotu, da je v skodelici rahlo spenjen beljak.Sem pa malo pregledala moje knjige o paštanju in berem,da eni limajo z vodo,eni z beljaki eni pa z stepenim celim jajcem. V eni knjigi,eni izmed boljših o pašti ,Making fres pasta ,je sličen raviol.Samo da je testo iz špargljev in v sredini špargljeva krema z rumenjakom na sredi..ni pa navedeno z čim je premazano..

Tako da smo na začetku...vsak po svoje..

In glede včerejšne sladice...ni slaba,ni slaba...



Vrtejbenka

Sporočilo je spremenil(a) Vrtejbenka dne 04.okt 2013 08:36

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

4. okt 2013 9:44

Gostilne sicer ne gledam zaradi ,ah saj ni važno zakaj ampak sem slučajno gledal ravno tisto o raviolu in sicer v živo , so nam naši kablaši za 14 dni brezplačno odprli VOJO tako da imamo vpogled v šov 24 ur na dan. Robove je zalepil z beljakom in ne z vodo. Je pa ustvarjal tista dva raviola 1 uro in pol, pa še en se mu je neki pokvaril, rumenjak mu je zaneslo v eno smer in ni bilo simetrije, greh nad grehi :)

hedonist

tinca  

član od: 3.9.2001

sporočila: 907

4. okt 2013 10:52

No za vestne gledalce - danes bodo (to so sicer počeli včeraj popoldne) udeleženci gostilne kuhali za naše lokalne junake, gasilsko društvo. Zraven je bil tudi moj svak, pa ga nisem uspela še nič zaslišati, kako je bilo.

Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

4. okt 2013 13:05

hedonist je napisal/a:

Gostilne sicer ne gledam zaradi ,ah saj ni važno zakaj ampak sem slučajno gledal ravno tisto o raviolu in sicer v živo , so nam naši kablaši za 14 dni brezplačno odprli VOJO tako da imamo vpogled v šov 24 ur na dan. Robove je zalepil z beljakom in ne z vodo. Je pa ustvarjal tista dva raviola 1 uro in pol, pa še en se mu je neki pokvaril, rumenjak mu je zaneslo v eno smer in ni bilo simetrije, greh nad grehi :)



hedonist

 

Ma daj no,Hedonist...prvo,ti moraš gostilno gledat ..da nam boš kaj pokomentiral,kaj delajo prav in kaj narobe... V drugo pa...konkurenco je vedno dobro poznat,tudi z kulinarične plati ...saj tudi jaz ne bojkotiram sosednjih "hiš"..sem rada na tekočem,kaj se pri njih dogaja.

Vrtejbenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti