Gostilna išče šefa - resničnostni šov na poptv

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4005

27. sep 2013 9:26

Bruno Mars.. http://www.youtube.com/watch?v=fLexgOxsZu0  

Malo komentarja glede včerejšne oddaje...pri poznavanju mesa,mogoče bi kakšen kos več spoznala,veliko pa ne...

Rezat tu na kulinariki znano,a ne punce  ..julien pa "bruno mars" nam leži...glede okusov sladoledov pa..ene imajo brbončice razvite..bravo punce..dajte pokazat dečkotom..

Vrtejbenka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

27. sep 2013 9:56

Jaz bi tudi kakšen kos več spoznala (čeprav ne veliko več) . Rezati imam občutek, da znam malce boljše ja, glede okusov je pa res odvisno od osebe. 

tamalaursa

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

27. sep 2013 10:45

Večina ljudi sploh ne pozna vrste mesa , še manj pa dele. V to sem se prepričal neštetokrat pri mesarju, ko vidim, kako enostavno proda pleče za stegno , da hrbtu ne govorimo. tako da je bil rezultat včeraj pričakovan in vsaj mene ni presenetil.

hedonist

ŽANENEJ  

član od: 22.8.2013

sporočila: 24

27. sep 2013 11:00

Priznam, da sem se včeraj ob gledanju oddaje  dobro zabavala....bruno mars, pa to...saj ni, da bi doma delala vse tiste jedi, a vseeno malo več poznavanja tudi sicer ne škodi, danes bodo baje fantje "zažigali"....

 

ŽANENEJ

Sunny09  

član od: 25.11.2009

sporočila: 219

27. sep 2013 15:00

hedonist je napisal/a:

Večina ljudi sploh ne pozna vrste mesa , še manj pa dele. V to sem se prepričal neštetokrat pri mesarju, ko vidim, kako enostavno proda pleče za stegno , da hrbtu ne govorimo. tako da je bil rezultat včeraj pričakovan in vsaj mene ni presenetil.

hedonist

 

hočeš reči, da se tudi mesar ne spozna dobro?? hec..

Sunny09

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

27. sep 2013 16:06

Žal, Sunny, tudi nekateri mesarji sodijo zraven, sem katerega že učil anatomijo živalskih trupel :)

hedonist

Johanna  

član od: 14.5.2013

sporočila: 377

27. sep 2013 19:52

Tako. Danes mi ne uide...Sem že pripravljena - psihično in fizično...

Johanna

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

30. sep 2013 6:43

Kaj, a ne boste nič komentirali? Jaz si ne upam, da se ne razkrijem, da sem že dve oddaji gledal!

Upam, da tudi frina gleda in bo kaj pokomentirala, kajti po njenem komentarju je še veliko bolj zanimivo gledat.

ežoj

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

30. sep 2013 9:44

Se mi zdi, da je tokratna zasedba kuharjev čisto drugačna od prejšnje. Veliko več zagnanih kuharjev, več znanja imajo, fajn so. Mogoče Žiga malo izstopa s svojo samozavestjo. A je vseeno prijeten fant, ve kaj hoče. Mogoče mi samo to ni všeč, ker pravi, da svoje znanje drži zase. Znanja ti pač ne more nihče vzeti. Eno je znanje posredovati, drugo pa je, kako ga bo tisti nadgradil.Več daš, več dobiš, pravijo.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti