Kaj danes za zajtrk

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

5. apr 2013 9:14

Danes pri meni:

Sonja peta, me je imelo, da bi kaj komentiral v stilu " .................... a se ne bojiš, da se pri takšni hrani zaredijo kakšne živalice v želodcu ", pol si mislim, najbrž je že velika punca in ve kaj dela, pa bom raje kar tiho.

ežoj

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15347

5. apr 2013 9:49

Midva z sinom danes na domačem kruhu maslo in akacijev med, zeliščni in jagodni čaj. Malo kasneje kivi, ananas in jabolko.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

5. apr 2013 10:20

Prebiram, kaj ste pridni s temi zdravimi zajtrki jaz sem pa tukaj čisto nepoboljšljiva, vsako jutro je najprej ena zelo kisla naravna limonada, potem pa 2x kavica in cigaretka (spet je šla v franže ena novoletna zaobljuba),  šele po tem obredu se mi zdi, da lahko začnem normalno funkcionirat

babka1951

linolina  

član od: 15.3.2008

sporočila: 531

5. apr 2013 10:55

Ananas in jabolko.

linolina

SonjaV  

član od: 25.5.2007

sporočila: 35

5. apr 2013 19:40

Uf, ežoj ... namigni mi, katere živalice me ogorožajo. Če so kakšni sloni, se bom definitivno pritožila pri najboljšem sosedu! :)

SonjaV

polarbear  

član od: 7.8.2010

sporočila: 382

6. apr 2013 9:00

Evo Ežoj mi je naredil lušte---Šnute in bela kava.

 

polarbear

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

7. apr 2013 7:03

Ufff, ufff tale naš gospod Ežoj pa kar udejanja HRANO NAŠE/VAŠE MLADOSTI. 
Mi kar daje ideje in vzbuja tek. Bo treba po par letih ponovno na krožnik položit pečene šnite + domačo kutinovo marmeljad. 
EŽOJ pa kot KRALJ!!! Ampak fotke bi jaz vseeno prepovedal. Je človek takoj lačen, hihi.

Včeraj:
Čisto preprosta KLASIKA z manj dodatki kot običajno. Maman nima takšne DRUIDske (kot MIRAKULIX) shrambe kot jaz, kjer kraljujejo vsi tisti oreščki/semena/kosmiči itd. kot pri meni...
Ampak nobenemu ne pade krona iz glave, tako da je bil RAVNO TAKO SLASTEN FRIŠTIK!!!

Danes:
DA TE PODERE!! Tako sem se napokal ja! Frištik ČAMPIJONOV!
Sadje, oreščki,semenke, jogurt, pečena skuta, ovs./rženi kosmiči namočeni v domač sugar free jabolćni kompot + zeleni čaj (par krhljev jabolčke dodanih med kosmiče) in en činkeni KRAJEC (ooo ja, KRAJCI SO NAJSLASTNEJŠEŠI!!! EVER) Papijevega skutinega štrudla.
Majkemi. Seveda v normalnih količinah.

JAZ BI ŠEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!

Jutri:
Bo pa malo drugače zastavljen projekt.
Namesto pečene skute, bom jutri spekel kosmiče z jajčkom (polovica mi je še od danes ostala. Vedno imam eno jajčko za 2 dneva. Razredčim z mlekom)
Tetka skuta posebej.
Ostalo po programu!!


---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 07. 2013 08:11

mali kuhar  

član od: 14.10.2011

sporočila: 748

7. apr 2013 8:53

danes: ovseni kosmiči kuhani v vodi, skodelica kave

mali kuhar

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1711

7. apr 2013 9:38

Danes: bela žemlja z jogurtovo kislo smetano in rolano slanino, skodelica kave in pomarančni sok. 

LP, Saša

Mir in dobro!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti