Oblačilni report pomlad poletje 2011

neznan uporabnik

21. apr 2011 20:49

A ne de. Gol v šircmantlu si zakon za šporhetom. Moda gor al dol.

 

 

 

Multi

multivitamin

neznan uporabnik

21. apr 2011 21:27

Sem si vzel 15 minut premora. Sem razmišljal. Sem se spomnil ene tete, ki je že tudi pokojna. Jaz pač vse meni znane starejše gospe kličem teta ta in ta. Čeravno nismo v sorodu po nobeni liniji. No, ona je živela na deželi, bila je pristna kmetica. Mela je dve al tri krave, tri pujse pa gorice. Vsako jutro se je vstala ob 4,da je stlala kravam, pol pujsekom in šla okopavat gorice. In ne prenesem, da ena bejba tu gor komandira, kaj je treba v hlevu nosit in kaj v hiši. Ta ženska je do svojega 85 leta skrbela za vse. V gumjastih škornjih, firtuhu. Ko je prišla v hišo, se je malo kdaj vlegla,da si je spočila. Ni se preoblekla v fancy cote.

 

 

Pa sem jo in jo še vedno zelo cenim. Modne gurujke tu gor in vsevedke jezikoslovja, obnašanja,nastopanja pa malo manj.

 

Multivitamin

multivitamin

Hermiona  

član od: 24.9.2010

sporočila: 9

21. apr 2011 22:03

Se zahvaljujem za nasvete in pripombe. Imam 158 cm, pa 58 kg obliko peščene ure. Kakšen cm v višino bi mi bil v veselje, ampak iz te moke ne bo kruha.

Saj z garderobo sploh ne stojim tako slabo. Razvleče majčke sem že davno porabila za čiščenje. Tudi zelo spodoben trenč imam. S spodnjim perilom sem si na ti s sevniškimi produkti. Krila so tudi v omari. Ne vem pa kako, da ne morem brez bombažnih majčk, to so majčke Esprit, Benetton, ampak obvezno enobarvne in pa seveda bombažne. Celo kadar oblečem bluzo, če se le da spodaj oblečem še eno teh majčk. Vendelina moram priznati, da si ne znam predstavljati, da bi te majčke odnesla iz omare.

Obenem pa priznavam, da so dolgočasne, da jih nosim dan za dnem saj jih imam prav v vseh barvah, pa s kratkimi ali dolgimi rokavi, obenem priznavam da mi grejo strahotno na živce, saj so malodane moj zaščitni znak. Saj vem, da me ne morete poslati na odvajanje od teh majčk, me pa res zanima, če mi je katera podobna?

Hermiona

neznan uporabnik

21. apr 2011 22:10

Hermiona, poskusi brez majce bluzo oblečt. Mogoče imaš na materiale alergijo in te bombažne mikice, majice itd ščitijo pred tem.

 

Multi

multivitamin

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

21. apr 2011 22:47

Tudi za v hlev pa za v gmajno pa za delo okrog hiše ni treba imet strgane trenirke.

Ste gledali McLeod's Daughters? Tam so ženske delale na farmi, oblečene pa so imele (ne do pasu!) kavbojke, srajčke, oprijete majice, delovne čevlje ali škornje in obvezno pas. Seksi. 

sara

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

21. apr 2011 22:52

Ne vem, Hermiona, kaj bi bilo narobe. Če ti gredo majčke na živce, jih nehaj nosti. Če brez njih ne moreš, jih nosi. V čem je tvoj problem? Esrpit in Benneton sta tu verjetno odveč podatka, ali pač?

Sonja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

21. apr 2011 22:56

Smo gledali McLeod's Daughters. In kdor je že videl kmetijo od blizu, si je pri tem mislil svoje.

Sonja

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

21. apr 2011 22:59

limnol je napisal/a:

Smo gledali McLeod's Daughters. In kdor je že videl kmetijo od blizu, si je pri tem mislil svoje.



Sonja

 

Kaj pa?  

sara

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

21. apr 2011 23:05

Hermiona je napisal/a:

 

Obenem pa priznavam, da so dolgočasne, da jih nosim dan za dnem saj jih imam prav v vseh barvah, pa s kratkimi ali dolgimi rokavi, obenem priznavam da mi grejo strahotno na živce, saj so malodane moj zaščitni znak. Saj vem, da me ne morete poslati na odvajanje od teh majčk, me pa res zanima, če mi je katera podobna?



Hermiona

 

Jaz imam podobno zbirko tank-topov v vseh mogočih barvah in različnih materialih, zelo malo vzorčastih. Prav nič mi ne gredo na živce. Nosim jih pod jaknami in pod jopicami. Bluz imam samo nekaj in jih ne nosim rada. Izgledajo pa dobro na drugih.

 

Limnol, po moje je Hermonia hotela povedati samo to, da ne nosi ravno tistih za 2E s Ponte Rossa. (ja,ja, tako smo včasih rekli ).

 

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 21. 2011 23:15

Hermiona  

član od: 24.9.2010

sporočila: 9

22. apr 2011 8:05

Ja Vanja, samo to sem imela v mislih.

 



Hermiona

Sporočilo je spremenil(a) Hermiona dne 22. 2011 08:06

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti