Čas je za nogomet!!!

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

24. jun 2010 13:30

Mislim, da je naša reprezentanca včeraj sicer doživela poraz, ki pa ga večina dojema kot izjemen uspeh. Tudi oni ga bodo, maj še kako noč prespijo. Težko je tudi, po dveh tekmah biti na vrhu lestvice, potem pa v tretji v zadnjih sekundah izpadeš. Ampak več kot sreča šteje ta občutek srčnosti, povezanosti, ekipne borbe, samozavestnosti, to je tisto tapravo!

To, kar je Vendelina napisala, te pametne izjave naših nogometašev, da ne govorim o Keku.... še politiki se lahko učijo od njih!

Pred osmimi leti me je motilo, tista zlata generacija, pa konflikti, pa Cimerotič s svojimi izjavami,...saj na začetku so smešne, čez čas pa so mi začele presedati.In ja, priznam, da sem imela o nogometaših en velik predsodek, tudi zato, ker sem v svojih samskih pohodniških časih uspela tudi pobliže spoznat nogometne vrste  Stas, da ti razum zamegli, ko se začneš pogovarjat, pa........pa se nimaš kaj pogovarjati.

In ko sem poslušala Keka in potem vse ostale fante po vrsti, sem si rekla: Ej, mogoče je čas, da ta stereotip pokoplješ, ker tole se ne sliši prav nič neumno, ampak zmagovito, tako se govori in nastopa.

Skratka bravo naši fantje, glave gor in v soboto z nasmeškom nazaj v Slovenijo!

Mamamia v vrtcu tv ekranov ni, smo jih pa uspešno nadomestili z radijskimi prenosi, na valu 202 je Milovanovič odlično komenitral tekmo v živo!

Drugače navijam do konca za Nemce!

 

 

 

Vilma

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

24. jun 2010 13:40

Vilma je napisal/a:

>Pred osmimi leti me je motilo, tista zlata generacija, pa konflikti, pa Cimerotič s svojimi izjavami,...saj na začetku so smešne, čez čas pa so mi začele presedati.In ja, priznam, da sem imela o nogometaših en velik predsodek,

Vilma
Čeprav tista: zahvaljujem se staršem, predvsem očetu in mami.....Ta je kultna, ni kaj. Vendelina jr.

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

24. jun 2010 13:47

Al pa tista: kupil sem si trisobno garsonjero.

Mislim, da sem se ob tej izjavi najdlje v enem kosu v svojem življenju smejala.  

 

Vilma

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

24. jun 2010 14:30

Boli me koleno na nogi

 

Košuta

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

24. jun 2010 14:38

Meni se zdi zmagovalna tista od Bojana Prašnikarja: Jutranji pogovor (6.2.01) z Bojanom Prašnikarjem na Valu 202: Vprašanje: "In kako spremljate novice - začnete pri športu ali na prvi strani?" BP: "V časopisu najprej odprem športne strani, na radiu pa poslušam od začetka." In seveda legendarni George Best (Manchester United): "90% denarja sem porabil za pijačo in ženske. Ostalo sem zapravil."

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

24. jun 2010 17:54

Arrivederci Italia 

Košuta  

član od: 8.7.2008

sporočila: 199

24. jun 2010 17:59

Pa sej ne morem verjet, arrivederci Cannavaro

Košuta

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

24. jun 2010 18:03

Ma kolikor sem bila včeraj žalostna zastran naših , sem danes vesela da italijani spokajo domov .

 

 

 

 

Arrivederci azzuri !

Bernarda

Sporočilo je spremenil(a) terlikar 1 dne 24. 2010 19:25

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

24. jun 2010 18:10

Mi trije smo najboljši par! Včerajšnja žalost se je danes že prelevila v novo upanje.Res ni konec sveta.Gremo dalje, novim zmagam naproti. naor

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

24. jun 2010 19:17

Nimam pretirano rada Italijanov, niti Slovakov. Me pa zelo moti sojenje na tokratnem SP. Seveda sem pristranska pri tekmah naših, ki so po mojem mnenju prislužili pretirano veliko rumenih kartonov, njihovi nasprotniki, predvsem Američani in Angleži, pa premalo.

Mislim, da so pri današnji tekmi Slovaška:Italija spet privoščili preveč napak. 2 nepriznana italijanska gola je res malo prehuda. Sploh ko gre za tako pomembne tekme, ki odločajo o tem kdo ostaja na prvenstvu in kdo ne. Škoda.

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti