Čas je za nogomet!!!

jancijak  

član od: 11.12.2008

sporočila: 24

23. jun 2010 11:58

Tudi jaz sem že živčna.Včeraj sem po velikih naporih dobila edino zastavo,ki so jo še imeli in danes,ko pridivjam domov jo takoj obesim,v čast našim fantom - pa saj je danes dan,kot da bi bil praznik za vse nas,( saj jo bom v petek tudi obesila!! ). Upam in želim da GREMO NAPREJ!!! jancijak

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

23. jun 2010 12:04

terezija je napisal/a:
Lepo bi bilo, če bi napisali tudi po slovensko reza

 

Tisti citat od spagon v prevodu zgubi bistvom gre namreč za besedno igro.

Pa vseeno:  kakšna razlika je med filter čajno vrečko in agleško reperezentanco? Čajna vrečka ostane v "cup" dalj časa (cup je po angleško skodelica, pa tudi tekmovanje - world cup - svetovni pokal). Mamamia

mamamia

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

23. jun 2010 12:08

What's the difference between a teabag and the English soccer team? The teabag stays in the cup longer. Prevod sicer izgubi pomen, ampak vseeno. Kakšna je razlika med čajno vrečko in angleško nogometno ekipo? Čajna vrečka ostane v skodelici dlje. (cup=skodelica, cup=svetoni pokal). Pecenka

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

23. jun 2010 12:09

O, mamamia, si me prehitela :) Pecenka

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

23. jun 2010 12:16

nič skrbet, smo se že znajdli, na našem faksu so na voljo vse opcije za ogled tekme vsaj prvega polčasa, drugače pa obstajo tudi mobiteli pa pogledaš vsake toliko kaj se dogaja :)))). Sicer pa kakor komu paše, nisem nek pristaš fuzbala, ampak ko so pa naši, pa ni debate

vida70

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. jun 2010 13:02

HejHoj replika, ne morem da ne bi.

Če nekdo odpre temo z naslovom "Perosonov koeficient v excellu - pomoč" - pomagaš, svetuješ, kajne?

Če pa se odpre tema "Čas je za nogomet" v kateri kao "pojamram", da nekatere pač ta šport ne zanima, potem ne pričakuješ nasvetov in pomoči v smislu " se odločiš za to, da ne greš gledat otroka" Ni tako?

Dejstvo je, da bo danes Slovenija obstala med pol četrto in šesto. V naši službi bodo vsi končali prej, da bodo lahko gledali nogomet. In predvidevam, da je na mnogih koncih tako. In prav je tako. Je treba navijat.

Dejstvo pa je tudi, da nekateri nogometa ne gledajo. Kot ga očitno ne vzgojiteljice v našem vrtcu. Nič hudega. Moja odločitev je ta, da gremo v vrtec na zaključno srečanje. Se ve, kakšne so prioritete.

Hvala Vida za namig, da lahko pogledam prenos prek mobitela. Na to pa niti pomislila nisem.

Vendelina sem ti fovš za navijaške majice, sigurno so fine.

Navijajte še namesto mene tisti, ki boste danes pred tv ekrani.

Mogoče pa tudi moderatorji naštimajo tistega navijaškega smajlija, če naši danes zmagajo. So tako ažurni in prilagodljivi, da nam to (upam da) ne uide.  

 

 

 

Vilma

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. jun 2010 13:53

Mimogrede, a ima Gubec v Krškem še oblečeno navijaško majico? Vendelina jr.

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

23. jun 2010 14:00

That's the spirit. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti