Ljubezen gre skozi želodec

neznan uporabnik

8. okt 2009 18:12

Ja, android, sprogramiran.. to je prihodnost. Mal modne revije poglej in boš našla androidov kolker češ.. (Zato mi je bila zadnjič všeč tista, kako že, se ne spomnim, skratka "malo jača" manekenka naše gore list, mislim, da je nosila Hraniteljevo zadevo.. tko da komaj čakam, da pridemo mi, normalni v trend, androidi bodo pa za dodatek) In če so lahko manekenke androidi (pride vsaj štof do izraza), je lahko tudi tale navaden pek android (pride vsaj kruh do izraza). Ker namen je, prodati kruh. V Tušu. japaja

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. okt 2009 18:51

OK zdaj me pa že tako zanima ta tip, da prosim, da katera prilima kak link do te reklame. Sem iskala na Tuševi strani pa nisem nič našla...pa brez televizije sem

saša

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. okt 2009 10:46

božemili, sonic.....

lp

cervus

uv  

član od: 19.12.2007

sporočila: 105

9. okt 2009 11:17

Sonic, kapo dol.... Valjam se od smeha. uv

sladkosnedko  

član od: 6.2.2008

sporočila: 223

9. okt 2009 11:33

Verjetno bi pa od tega res imele več užitkov-kulinaričnih seveda. Pomoje obvlada kruh v nulo.

neznan uporabnik

9. okt 2009 11:36

Pa lepo je rokico podstavil, da drobtine po tleh ne letijo. Mi je všeč. japaja

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

13. okt 2009 11:44

Pozdravljeni Prijatelji , vsem hvala za vzpodbude h kuhariji. Ste dosegli svoje, vi in Novakova Moram pa reči, da me tretja oddaja (izlet v Prekmurje) ni impresionirala . Ko bi vsaj pokazali pripravo peciva z jabolki iz domačega vrta... Sicer pa, ko smo nekoč že (ne)hote v temi o Novakovih vlekli paralele z Damjanom... V zadnjih dveh oddajah si je izbral gosta (Pečenka in Alyo), ki sta očitno bolj naklonjena vegetarijanski prehrani, ampak Damjan "tumba" svoje: pršut, panceta,... v zadnji oddaji celo kokošja jušna kocka (upam, nisem kaj pomešala in mu ne delam krivice). Alya je v uvodu povedala, da je na svojem jedilniku črtala "bela" živila: bela moka, sladkor, mleko,... Damjan bi lahko takšno gostjo uporabil za predstavitev novodobnih smernic, ampak kaj ko fant pozna samo: - beli sladkor, mleti ali nemleti, - najbolj bel riž. Pričakovala bi malo več izvirnosti kafetarca

neznan uporabnik

13. okt 2009 11:49

Zakonca novak sta zanič, kar se tiče te oddaje... elektro

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

13. okt 2009 12:12

V nedeljo sem celo ujela konec oddaje. Meni je cisto OK. Nic posebej pretresljivega, pa spet ne tako grozno zanic, kot sem pricakovala glede na komentarje. Z razumevanjem pa nisem imela nobenih tezav. LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti