Ljubezen gre skozi želodec

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

27. okt 2011 12:11

hehehe 666, a preveč imaš za povedati, kaj? Potem si pa tukaj ravno prav

Sonja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

27. okt 2011 14:05

666, ti si še študent, to pomeni, da si mlad. Mlad človek ima običajno vse na jeziku, kar ima na srcu. Z leti se večina malo obrusi, nekateri pa ostanejo(mo) večno mladi. Ker nisi zloben in priznaš svoje napake, ti jaz vse "odpuščam", tudi tiste traparije v zvezi s črko r. Sama najtežje prenašam zlobne ljudi, tiste, ki namerno žalijo ali pa kritizirajo iz užitka. Takih pa tukaj še nisem zasledila. In upam, da tudi ne bom.

Limnol, tudi jaz mislim, da Žižek seslja, pa ne samo on in Oliver, tudi med pevci sem opazila, recimo Tanja Žagar ima izrazite težave s sičniki. Pa še bi se našli.

 

 

naor

Mygrace

sporočila: 6506

27. okt 2011 14:46

Ežoj, res! Razvrata je premal zadnje čase!

In pri razvratu znajo biti razna sesljanja in požiranja zadnjih zlogov prav dobrodošla...tko da vsaka stvar za neki dobra

 

 

v.d.: vrnite se k temi, prosim

Mygrace

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

27. okt 2011 16:27

limnol je napisal/a:

hehehe 666, a preveč imaš za povedati, kaj? Potem si pa tukaj ravno prav

Sem vedel, da sem prišel med svoje 

naor je napisal/a:

666, ti si še študent, to pomeni, da si mlad. Mlad človek ima običajno vse na jeziku, kar ima na srcu. Z leti se večina malo obrusi, nekateri pa ostanejo(mo) večno mladi. Ker nisi zloben in priznaš svoje napake, ti jaz vse "odpuščam", tudi tiste traparije v zvezi s črko r. Sama najtežje prenašam zlobne ljudi, tiste, ki namerno žalijo ali pa kritizirajo iz užitka. Takih pa tukaj še nisem zasledila. In upam, da tudi ne bom.

666, pa da ni zloben? Temu bi se že skoraj lahko reklo blasfemija, ampak z drugim predznakom! 

Eppur si muove ... 

Zdaj mi je pa že prav žal, da nimam televizije, da bi lahko gledal Novakova pogosteje. Žal tudi zato, ker razen govoriti o drugih rečeh v tej temi ne morem ... povejte, kaj sta pa delala nazadnje, da malo pokomentiram? 



Sporočilo je spremenil(a) 666 dne 27.okt 2011 16:34

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

29. okt 2011 8:08

Mislim, da je bila nazadnje tema trnovska zelenjava. Delala sta pa zeljne krpice, ... omadona, kako me spomin daje. Pa sem še v študentskih letih :D

 

In res se ne morem spomniti nič kaj več kot zeljne krpice. Mogoče tudi zato, ker me je ta recept res navdušil, taka preprosta jed, izgledala je pa seveda zelo okusno.

 

Kaj sta pa še kuhala bo moral pa kdo drug povedati. Meni je letos tale sezona veliko bolj všeč kot prejšnja. Imajo neko tako rdečo nit in rada spremljam, tudi navadila sem se že na Novakova, čeprav sta mi bila na začetku oddaje zelo moteča. Zdaj pa naravnost uživam vsako nedeljo ob 18:15. Še posebej mi je bila všeč oddaja ko so delali s smetano (oz. mlečnimi izdelki) - sploh krapci!, pa tisto česa nismo marali v otroštvu, ... krasno.


U, zdele sem se spomnila, še gratinirano cvetačo sta delala! :)

Sporočilo je spremenil(a) tunna dne 29.okt 2011 08:09

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

29. okt 2011 10:30

zeljne krpice, gratinirana cvetaca, pehtranova potica, pecena kraca (mislim vsaj ) in rabarbarin catni.

LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

foxpapa  

član od: 14.3.2004

sporočila: 240

29. okt 2011 11:57

kako pa je pekel kračo. ali je bila svinjska ali telečja? ali lahko kdo mi opiše kako jo je začinil in pekel. Postopek pečenja in priprave. sedaj v hladnih dneh bo krača zelo dobrodošla.

 lep pozdrav

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

29. okt 2011 12:45

foxpapa, a recepta na naši strani za pečeno telečjo kračo ti pa nista všeč?

rimljanka

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

30. okt 2011 14:42

Danes se gleda POP ob četrt na sedem. 

666  

član od: 14.7.2005

sporočila: 686

30. okt 2011 14:51

Mimogrede: kot ste gotovo videli, je priletel moj epski recept za kajmak.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti