Izkušnje z pralnim strojem gorenje wa 64163

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

tema odprta - 3. jun 2009 14:23 | ogledi: 11.480 | odgovori: 17

Pozdravljeni

Še za ta zgoraj navedeni pralni stroj Gorenje.Vas prosim za izkušnje.Ker bo tud tega kupila.Kok je kaj glasen med pranjem in ko centrifugira 1600 obratov.In kok ste zadovoljne z njim?

Za vse vse vam lepo zahvaljujem

Lep sončen dan vam želim

Miele

branka171

sporočila: 218

3. jun 2009 20:41

SRANJE (se opravičujem a ne morm lepš povedat) 1. komaj sva ga privlekla v prvi štuk ker je težek ko cent 2.stalno piše - napaka 6 (pokliči servis)Ko kličem mi pravi : ja gospa ne šparat z vodo dajte na največjo količino vode, ker se cunje na suho perejo. Kaj mi potem koristi A+če pere z največjo porabo in trojnim splakovanjem 3.Tudi tisto 6kg pranja naenkrat je larifari - ko preberete navodila piše samo pranje belega perila je možno v količinah do 6 kg ostali programi pa do 3kg.Pa kdo zamaže tako količino perila da se mora skuhat. Pri nas so sami taki(najstniki)- enkrat obleče in čez dve uri v koš. 4. brez veze dat tolk denarja za rostfrai,če ti reče serviser da so stroji narejeni samo za 5 let in ne za 20, kot nekoč 5. tih res je opere pa ne za odlično Skratka odsvetujem ! branka171

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

3. jun 2009 22:39

a potem gorenje velikorat napiše pokliči servis ;) prijatelj je kupil novo gorenjevo parno pečico in je že 2x bila na servisu, ne da bi enkrat samkrat delala... ;) saj bo... cellnet

neznan uporabnik

3. jun 2009 22:43

A zato grejo delnice Gorenja gor k majo nonstop tolk dela? Pametni oni.. japaja

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

4. jun 2009 7:00

Tudi meni ne pride več na misel, da bi kupila Gorenjev pralni stroj. Mislim, da je bilo v štirih letih menjano prav vse, razen ohišja in bobna :)  F2, F4, F32 .... Me kar zmrazi, ko spet vidim F__ na displayu.

Kupili smo njihov najboljši (najdražji) model.

barbara9

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

4. jun 2009 8:40

jaz imam ta model že dve leti in ni bilo še nobenih F-jev na displeju. Držim pesti, da jih tudi v bodoče ne bo. Sem pa zelo zadovoljna z njim. Kako je prostoren boben: vanj gre brez problema celotna postelnjina vodne zakonske postelje: dvojna rjuha (200*200), 2 oblačilca za kovter in 2 blazini + dve rjuhi, ki ščitita jedra vodne postelje. http://tajda.moj-album.com/album/10410677/?os=

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

4. jun 2009 9:56

Pozdravljene Zahvaljujem se vam lepo,za vaše mnenje in izkušnje za ta model stroja. Pač ene ste imele srečo,druge pa smolo.Pač tko je dan danes z to tehniko.Jaz ji bom povedu kako in kaj je z temi modeli.Odloči se pa naj pol sama. (Barbara9 Pozdravljena.) Kter model si pa kupla od njih,tistega k ima 2000 obratov,k ima opravljanje na dotik? Hvala še enkrat vsem in lep dan vam želim. lp Miele Miele

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

5. jun 2009 9:35

Pozdravljeni Zahvaljujem se vam za odgovore.Ampak bi še rad kako izkušnjo z tem strojem,da poveste kako ste zadovoljne.Ker se je soseda odločila že skor za ta model,pa še jo zanima,kako se stvar obnese. Lepo se imejte,in hvala za odgovore. lp Miele

shakra  

član od: 31.3.2007

sporočila: 75

5. jun 2009 13:50

Tudi mi imamo Gorenjev pravlni stroj vse šparovne programe A, hitro smo ugotovili, da jih ne moreš uporabljati, ker ti začnejo cote in brisače smrdeti. Tako zdaj perem vse s povišanim nivojem vode in vse s predpranjem. Enkrat pa so nam ga že menjali, ker pri prvem niso vedeli kaj je narobe, skoz se je kvaril in potem so nam raje novega pripeljali. Vso srečo. shakra

barbara9  

član od: 31.1.2007

sporočila: 756

6. jun 2009 7:57

Včeraj smo priklopili taščin novi pralni stroj, Boschev. Ne morem verjeti, da lahko pralni stroj tako tiho deluje, centrifugiranje zelo tiho. Ob naslednjem F-ju zamenjam tudi moj pralni stroj.

barbara9

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

6. jun 2009 10:41

Pozdravljena Barbara9 Vrjamem da so Bosch pralni stroji tihi.Ga je kolegica kupla par mesecev nazaj,več kot zadovoljna. Jaz pa moj pralni stroj sploh ne slišim,k pere in centrigugira.Ampak sam slišim črpalko ko se vključi in izčrpava vodo ven.Vse ostalo popolna tišina.Tako da lahko komot perem ponoči,in ne motim sosedov v bloku.Grem včasih pogledat v kopalnico če mi sploh pere al je že končal,ker ni nobenih zvokov iz kopalnice.Da je tako tih,je posebej narejen Profesionalni frekvenčni pogon,brez Oglenih ščetk,ki pri drugih strojih tulijo kot bi avion poletu. Nisi napisala kter model stroja imaš,ki ti dela sive lase Lep sončen pozdrav Miele

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti