Izkušnje z pralnim strojem gorenje wa 64163

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

18. jun 2009 18:03

Jaz sem zelo zadovoljna z strojem, dela neprekinjeno že 2 leti, nobenih napak ne javlja. Pa perem povprečno 4 stroje/teden. Je zelo tih, perem ponoči pa nbenga ne moti. Nastavim uro za pranje, centrifuga 1600 je super za zimo, ker nimam sušilca, in obesim zvečer na hodnik, zjutraj vse suho. Skratka same pohvale! Marjanpn

miele  

član od: 24.6.2007

sporočila: 207

20. jul 2009 17:41

Pozdravljena Leina Ta pralni stroj od Gorenja je kupila moja teta.Zadnjič pa še sodelavka.Teta ga uporablja lani od avgusta.Do zdej je rekla da še nobenih problemov in napak.Pa pere skor vsak drug dan.Sodelavka pa ga ima komi tri mesece,in ga ne more prehvalit,kok fajn baje opere,in ne zmečka perila. ZA BOSCH,Pralni stroj.ta model k si ga navedla,ga pa ima frend.Uporablja ga že več kot 2 leti.Brezhibno deluje do današnjega dne.Sem ravno par dni nazaj bil na obisku,pa so mi rekli da so fuul zadovoljni z njim.Lepo opere,tud ne zmečka perila.Pa velik 7 kg boben ima. Tako da odločitev je tvoja.Upam da sem ti vsaj mal pomagu. Pa sporoč kako se boš odločla. Sam imam pralni stroj in sušilni stroj vse od Miele.Več kot zadovoljen. lp Miele

LeINA  

član od: 12.12.2005

sporočila: 275

20. jul 2009 21:48

Ne vem,ce ne bom kje oba stroja sanjala danes toliko vse skupaj analiziram :))))) LeINA

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. jul 2009 7:33

Pri nas imamo vso mašinerijo od Boscha, ampak za pralni stroj se pa nikakor nismo mogli odločiti, da bi vzeli njihovega. Gorenjevega je po 7ih letih zamenjal AEG. Loni Makaroni

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15832

21. jul 2009 9:48

Nedavno sem kupila Gorenjev pralni stroj, podobnega, kot je ta na linku, le da ima 1400 obratov in ne 1600. Boschev ima, če sem prav prebrala, 1200 obratov, kar je meni premalo. Glede na to, da na nov stroj perem le slab mesec, težko rečem, kako se obnese. Doslej sem imela vse Gorenjeve in sem bila zadovoljna. Sem pa pri izbiri nihala med nekaj zelo podobnimi modeli, na koncu je potem pretehtalo dejstvo, da se mi je zdel Gorenjev stroj glede na vse lastnosti v primerjavi z drugimi tudi cenovno najugodnejši. Mamamia mamamia

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

21. jul 2009 21:40

Tudi sama sem kupila februarja tak stroj, le da ima 1500 obratov. Prej sem imela boschevega, pa smo imeli stalno težave, tako da v tej smeri tudi slučajno nismo razmišljali. Glede na recesijo in da podpremo malo našo industrijo, smo se ozirali po Gorenju in tudi ugotovili, da za tisto kar nudi kar ugodna cena. Poleg tega dajo 5 letno garancijo, tako da ni bilo kaj dosti razmišljt. Po nekajmesečni uporabi rečem lahko samo to, da smo zelo zadovoljni. Zelo tiho deluje in ga brez slabe vesti poženem tudi ponoči, čeprav stanujemo v bloku in perilo zares lepo opere. Zelo uporaben je program za športno perilo kli traja le 44 minut . Uporabljam ga pogosto za oblačila ki niso umazana, jih je pa potrebno oprati.Sicer se da pa vse programe prilagajat. Nakup tega stroja vam priporočam. Aki[pikapolonica]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti