Pomladni oblačilni report

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

8. feb 2009 10:04

sara.vidmar je napisal/a:
Atina, Simona, Tulka, tudi Vanja, če imaš res stare kavbojke , kje se dobimo za tisto kavo? sara

 

 kako lepo, da ste me vključile Ampak moram pa prej nekaj povedat... malo bolj pa sem moderna- sem postrižena na paž  Pa brez make upa tudi ne grem iz hiše... a me še vedno vzamete s sabo (raje prej povem, da nebi katere zavajala )?

 

 

Lep dan in veliko se smejte

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. feb 2009 11:18

Jass ti voziš avto? Res? Simona84 jaz mam isti problem z nogami, pa si raje zapojem ono od Shakire: Lucky I've got strong legs like my mother, to run for cover when I need it... Začetnica

Margot  

član od: 12.12.2008

sporočila: 260

8. feb 2009 11:35

Jaz niti slučajno nisem xs varianta, vendar imam spodnji del nog očitno preozek za mojo številko noge. Če bi imela št 37, sploh ne bi imela problemov s škornji... Margot

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

8. feb 2009 12:11

Simona84 je napisal/a:
 

 kako lepo, da ste me vključile Ampak moram pa prej nekaj povedat... malo bolj pa sem moderna- sem postrižena na paž  Pa brez make upa tudi ne grem iz hiše... a me še vedno vzamete s sabo (raje prej povem, da nebi katere zavajala )?

 

Ah, jaz mislim, da je vsaka dobrodošla, ki je malo za hec.

tulka

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

8. feb 2009 12:54

Pitončica je napisal/a:

ok punce, brez zamere, ampak kaj pa delate da vaš makeup, na vas ne zdrži brez podlage 8 ur?

Jst delam sve i svašta, brez podlage, pa bolj da ne povem kera senčila uporabljam, pa mam še vedno use na sebi tudi po 12 urah ... no vrjeno je odvisno od tipa kože in potenja ...

Nekateri imamo tudi naravno zelo mastne veke in nam vsaka senčka zleze v gubo že po eni uri. Žal. Sama kot podlago uporabljam Urban Decay Primer Potion eyeshadow base (UDPP), z njim sem zelo zelo zadovoljna. Pred tem sem kar nekaj časa uporabljala tudi ArtDecojevega, pa mi ni bil tako zelo všeč kot tale UDPP. Kar se ličenja tiče: na spletu, sploh na YouTube obstaja mnogo tutorialov, obstaja tudi nekaj slovenskih forumov, kjer razpravljamo o teh zadevah, obstajajo blogi, obstaja mnogo stvari. Dejstvo je, da nas vseh ne zanimajo ene in iste zadeve, hvala bogu. Dejstvo je tudi, da s primernim ličenjem lahko poudarim tisto, kar je na obrazu lepo in tisto, kar je manj lepo. In če imamo voljo, se lahko brez težav naučimo. Sicer pa lahko o ličenju govorim in govorim ... (precej manj se spoznam na modo ...) Sasenka

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

8. feb 2009 13:18

Sasenka je napisal/a:
Pitončica je napisal/a:

ok punce, brez zamere, ampak kaj pa delate da vaš makeup, na vas ne zdrži brez podlage 8 ur?

Jst delam sve i svašta, brez podlage, pa bolj da ne povem kera senčila uporabljam, pa mam še vedno use na sebi tudi po 12 urah ... no vrjeno je odvisno od tipa kože in potenja ...

Nekateri imamo tudi naravno zelo mastne veke in nam vsaka senčka zleze v gubo že po eni uri. Žal. Sama kot podlago uporabljam Urban Decay Primer Potion eyeshadow base (UDPP), z njim sem zelo zelo zadovoljna. Pred tem sem kar nekaj časa uporabljala tudi ArtDecojevega, pa mi ni bil tako zelo všeč kot tale UDPP. Kar se ličenja tiče: na spletu, sploh na YouTube obstaja mnogo tutorialov, obstaja tudi nekaj slovenskih forumov, kjer razpravljamo o teh zadevah, obstajajo blogi, obstaja mnogo stvari. Dejstvo je, da nas vseh ne zanimajo ene in iste zadeve, hvala bogu. Dejstvo je tudi, da s primernim ličenjem lahko poudarim tisto, kar je na obrazu lepo in tisto, kar je manj lepo. In če imamo voljo, se lahko brez težav naučimo. Sicer pa lahko o ličenju govorim in govorim ... (precej manj se spoznam na modo ...) Sasenka
Sasenka jaz si blazno želim ta Urban decay pa ne morem nobenega nahecat, da mi ga naroči. Če ga boš kaj slučajno v bližnji prihodnosti povej, pa bi jaz dala denar za enega. Začetnica

Sasenka  

član od: 5.9.2005

sporočila: 252

8. feb 2009 13:40

Začetnica, najbrž ga ne bom nič kmalu naročala, ker ga imam še enega na zalogi. Poleg tega me pa mika novi UDPP-Sin. Ogromno uporabljam mineralna senčila in ga enostavno moram sprobati Drugače ga pa brez težav najdeš na ebayu ali pa npr. tule: http://www.hqhair.com, pa še poštnina ni pretirano draga Sporočilo je spremenil(a) Sasenka dne 08. feb 2009 13:40:45

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. feb 2009 13:44

ooo nicey... Udpp, zaenkrat mam artdecojevga se, nasledn bo pa bella pierre bannanna_v_slo ;)

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

8. feb 2009 14:10

Ne vem sicer če prav razumem tale vaš pogovor, ampak, če boste kam hodile, kjer je možnost kupiti modelčke za panje se vam zelo priporočam.

lp

mizarka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

8. feb 2009 14:47

Začetnica a naročiva skupaj? Jaz bi namreč mela od Urban Decaya maskaro. Big fatty one

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti