Pomladni oblačilni report

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

5. feb 2009 11:59

Vprašanje rahlo iz konteksta. Kje kupujete blanž? Do nedavna sem ga v drogeriji Ypsilon na Dvornem trgu, ki pa je zaprta zaradi renoviranja. Imeli so ekonomično pakiranje nekega italijanskega proizvajalca. Bil je moder (za ubijanje rdečega pigmenta) in super kakovosten. Blanž slovenskega proizvajalca ni tako dober. Mimika

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

5. feb 2009 12:12

Začetnica, samo zate naj se slikam al kaj? Ti si pa res zahtevna. Komaj prilezla iz postle, pa bi že delala kažin. Sicer pa: vljudno vabljene na oseben ogled, uradne ure vsak dan med 17 in 18 uro, prijavite pa se k Tobiju, seveda s . katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

5. feb 2009 12:37

Kar se barv tice, pred kakimi 15 leti sem naletela na knjigo Color Me Beautiful (o stirih barvnih tipih), moram reci, da me je takrat kar precej zadela, tako da se osnovnih principov se vedno drzim. Knjigo priporocam v izogib takim smrtonosnim izkusnjam, kot jih je mimika opisala nekje zgoraj, pa se izbiranje v trgovinah se na ta nacin zelo poenostavi (jaz barv, ki mi ne ustrezajo, niti pogledam ne). lp, proxima

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

5. feb 2009 14:06

Pridne, kako imate naštudirane te stvari. Iskreno: se vam res ljubi ukvarjati s tem? Mislim - ČISTO ZARES? Meni je življenje prekratko... in preveč rada imam reči, ki so mi dejansko všeč in mi je fajn v njih... in preveč mi dol visi za t.i. modne smernice... in prav briga me, če imam na sebi lanko ali letošnjo fuksijo... Eh, nočem kvarit zabave, samo res me zanima, če ve to resno s temi posti??? sara

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

5. feb 2009 14:10

Zakaj pa ne resno? Mislim, tko kot meni na krej pameti ne pade, da ne bi mislila na to, kakšna se v družbi pojavljam, nekako razumem tudi tebe... lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. feb 2009 16:00

Sara, nas to preprosto veseli. Ene pa veseli hribolazenje (recimo, mene ne, pa nikogar ne sprašujem kako za vraga se lahko kdo ukvarja z nečem tako "nezanimivim). Ali pa delo na vrtu in z ločnicami....Ali pa zbiranje znamk.... Hočem reči, a ni fino, da imamo ljudje a) teme, ki nas veselijo in b) da nas veselijo različne teme? Ker, če ne bi imeli tem, ki nas veselijo, bi bili blazno zlovoljni (in ob tem na žalost pomislim tudi na to, da obstaja zelo veliko ljudi, ki nimajo kakšne teme, ki bi jih res veselila). In hvala bogu, da nas veselijo različne teme, ker to samo pomeni, da se tudi različne discipline razvijajo in tako vsi profitiramo. Če grem nazaja: Naša kuharska druščina, podsekcija spremljevalk mode tudi nikogar ne sili, da ga mora moda v resnici zanimati. Ni treba. Smo pa vsake, ki jo tema zanima, vesele, a ne, punce? Last but not least: Če je komu RES vseeno, kako izgleda - potem bi se jaz resno zbala za zdravje takega človeka. Ker če je res vseeno, potem se tak človek preprosto ne spoštuje in tu je čas za to, da se prižge alarm. Če kdo trdi, da mu je vseeno oziroma, da ga taka tema ne zanima, zaradi tega, ker s tem v bistvu zakriva, da mu ta panoga preprosto "ne gre", se da to še vedno malo popraviti. Seveda, če ima tak človek pogum za to, da ugotovi, kaj se skriva za tistim "ne gre" Sem pa imela na faksu nekaj sošolk, ki jih tema videza in oblačil ni zanimala, ker so se kao... bolj ukvarjale z ontološkimi, gnoseološkimi in epistemološkimi vprašanji....in so se trudile biti "grde", ker so s tem zakrivale svoj intelktualni deficit. In so bile potem zelo jezne name, ko sem jim rekla, da "grdost" ni ne intelektualna in idejna drža.... Vendelina jr.

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

5. feb 2009 16:51

katka lopatka je napisal/a:
Začetnica, samo zate naj se slikam al kaj? katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5
Tudi zame, pliiiiis! S Tobijem, seveda! mamaF - Mojca

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

5. feb 2009 22:18

Ok ok, samo vprašala sem. PS: Vendelina, absolutno, hvala bogu, da nas veselijo različne stvari in da nas sploh kaj veseli. No, čeprav, ta hip se ne spomnim niti ene osebe, ki je dejansko ne bi nič veselilo. Aja, moram podati komentar na tvoj "last but not least" ... Da se ne spoštuje nekdo, ki mu je vseeno, če hodi naokrog v kavbojkah lanskega ali letošnjega modela ... no prosim, s takimi ne moreš. Če pa imaš v mislih vseeno v kontekstu higiene, opranih las, čistih čevljev, potem pa ja, tu se tudi jaz vprašam po zdravju dotičnega. sara

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

5. feb 2009 23:16

Hihi, Sara, greva na kavo v lanskih kavbojkah? ;)

Atina

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

5. feb 2009 23:37

Jaz pa kavbojke po nekaj let nosim potem me pa ne bi vzele s sabo na kavo. Ko namreč najdem dober kroj, kupim 2 ali tri pare in jih nosim, dokler ne razpadejo. Potem grem spet v lov za najboljši kroj itn...Letos je bilo namreč leto menjave. Kakšne ne preveč trendy kavbojke so vedno v stilu...seveda, dokler ti pašejo... Če pa pomislim, so mi bile pa iste kavbojke 3 leta prav. Not bad.

Vanja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?rimljanka
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti