Pomladni oblačilni report

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 12:42

No mimika jaz sem izbrala vpadljiva očala, ker nosim precej umirjenih barv (sploh za v službo) in zato se mi zdi, da pašejo k vsemu, pa še malo popestrijo me. Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 12:49

Zame je to impossible, da bi samo 1 x popravila tokom 8 ur. In tvoja rdeča očala so meni zelooo všeč. Mega! Jaz sem pa včeraj temno rjav lak za nohte polila po beli rjuhi, (pa po sedežni tudi, je šlo vse ven)verjetno se bom morala kar poslovit od nje... štor pa tak, : ) lidka [sonce]

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

18. feb 2009 12:51

Hej jaz imam tudi rdeča očala, samo sem raje na lečah :)

Men je pa problem kupit šminko, ker ne vem katero barvo izbrat. Ker sem bjonda mi vedno prodajalke vsiljujejo rozaste odtenke, jaz pa se z njimi počutim ko kaka Barbika. Poleti je sploh grozno, ker imam temno polt, zelo svetle lase in da si dam na ustnice roza šminko sem kot mal mlajša Donatella Versace, ki je pravkar prišla iz 3dnevnega obiska solarija

Tako da imam najraje prozorne glose, ali pa glos od Loccitana, ki je pa precej masten.

A ma katera idejo kaj bi mi pristajalo?

saša

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

18. feb 2009 12:56

Meni zdrži šminka zelo dolgo, zato je porabim premalo, pa si jih lahko več različnih nakupim ;) Trik je sila preprost - ko nanesemo tekoči puder, ga obvezno še čez ustnice, nato še puder v prahu, obrobimo s svinčnikom, nanesemo šminko, damo papirnat robček med ustnici, stisnemo, da ostane odvečna šminka na papirju, in še enkrat nanesemo šminko. Zgornji postopek se obnese tudi brez pudra, obvezen je postopek s papirnatim robčkom. Pred leti svinčnika za obrobljanje nisem uporabljala, zdaj pa ne morem brez njega, saj so ustnice dosti lepše namazane in šminka obstojnejša. Ko enkrat dobimo prakso, nam obrobljanje vzame samo nekaj sekund časa.

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

18. feb 2009 13:24

Lidka, poskusi z etil acetatom ali acetonom, mogoče ni še  vse izgubljeno (čeprav temno rjav gre še z nohtov težko :( )

Atina

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 13:29

Ne gre, sam fleki so ostali. Sicer sem pri eni barvasti rjuhi to rešila tako, da sem jo poslikala z barvo za tekstil, pa je bilo okej. Pri beli rjuhi se pa vidi, da se je nekaj popackalo. Ojoj, lak mi je odletel, je na parih mestih fajn flek... : ( lidka [sonce]

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. feb 2009 13:32

spagon je napisal/a:
Men je pa problem kupit šminko, ker ne vem katero barvo izbrat. Ker sem bjonda mi vedno prodajalke vsiljujejo rozaste odtenke, jaz pa se z njimi počutim ko kaka Barbika. Poleti je sploh grozno, ker imam temno polt, zelo svetle lase in da si dam na ustnice roza šminko sem kot mal mlajša Donatella Versace, ki je pravkar prišla iz 3dnevnega obiska solarija saša [muca]
Malo kulinarično razmišljaj, pa bo šlo: barva medu, barva karamele, barva barva cimeta, barva koriandra, barva čilija, barvo speculaasov - za jesenko-zimski mejkap. Za pomladno-poletno imaš pa: barvo lososa, barvo malo svetlejše karamele, barva čokoladnega slaodleda, barva lubenice, barva, ki je najbližje barvi tvoji ustnic.... Skratka, bolj v rjavo-rdečkasto smer razmišljaj. Roza je za punčke, pa za kakšne tematski žur, če so tema osemdeseta leta. @lidka, po kakšnih dveh pranjih se bo tisti lak odkrušil tudi z rjuhe. Če se odkruši z nohta, se bo tudi z rjuhe... Vendelina jr. Sporočilo je spremenil(a) Vendelina jr. dne 18. feb 2009 13:33:22

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. feb 2009 16:49

Če boste šle v kakšen šoping vzemite še mene s sabo, ker sem totalni antitalent za nakupovanje, edino kar mi je ratalo, da nimam več v omari glih vsega v črni barvi.

Pa še malo izven teme. A sta na kulinariki 2 morski medvedki (pa, da jaz ne vem), ker to, ki sem jo jaz spoznala je eno tako milo, prijazno bitje...

Aja, če katerega zanima nista na kulinariki samo 2 klana ampak najmanj trije, v tem tatretjem sva jaz in stana imenuje se pa klan nadpovprečnih potrošnikov čokolade.

(To ni fer še vedno ni čokoladnega smeškota)
jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

18. feb 2009 16:50

Hej, kako se je pa spodnji stavek nagnil na stran???

jade

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

18. feb 2009 17:45

Zanaša te na desno, zna biti, da je to od čokolade.... Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti