Pomladni oblačilni report

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 8:03

Ej, Jože, sej ti nisi nč kriv, nisem tebe obtoževala ničesar... A pol sem jaz tu en mal tvoja, al kako??? (opala). Veš, tisto, mokri lasje, pa kak negliže, ko se pride s kopalnice pa paše v neko intimo, ni res? (ker tega širša družba ravno ne opazuje, pač pa "izbranec", v tem je razlika). Pa tudi to si prav povedal, mejk ap in vse ostalo je drugotnega pomena, se strinjam. Jaz na prvo mesto postavim osebnost in karakterne lastnosti. : ) Pa v del tega spet paše urejenost. Jože, če nisi dojel, KDO se je zajedljivo začel vtikat v to temo? Frina, si kdaj pomislila, da je razsipanje tudi Plus Paket? (ko je ravno recesija, pa glede na to, da ni NUJNO potreben za preživetje, za moje pojme še manj kot kaka šminka)... Daga, daj, gremo kdaj v šoping tam na tvojem koncu!!! Pa še Jože gre lahko z nami, da ne bo dolgčas, bo videl, da smo fajn bejbe, : ) lidka [sonce]

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 8:29

Ja lidka zadnjič pa nisi hotla it, ko sem jaz življenjsko nujno pas potrebovala. Zdaj ko sem 7 kg shujšala, ga pa še bolj... Daga jaz vaju z sazas že taaaaaaaaaaakkkkkkkkkk pogrešaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmm! Začetnica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 8:33

Daj no, a misliš, da bi za tvoj pas zmanjkalo časa???? Jaz sem na 5- tko da... : ) Bejbe, po moje bi morale mal organizirat, da se kaj vidimo? lidka [sonce]

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

18. feb 2009 8:33

Jaz tuuudiiii pogrešam!

 

Začetnica, 7 kg, pridna, a zaupaš recept?

 

Ta teden sem začela ločevalno...(že stotič, hehe).

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 18. feb 2009 08:34:01

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 8:41

katka lopatka je napisal/a:
Bi z veseljem zaupala recept, pa ga ni. Sem se matrala celo lansko leto (nekaj malega o tem ve loni), pa ni šlo nikamor. Zdaj pa sem zaradi operacije izgubila 7,5 kg, ampak je tiste pol kilce šlo takoj nazaj zaradi drugih stvari. Sicer pa se nič bat, da me v ZG ne bi prepoznale, ker mam še vedno nekaj viška... Začetnica

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

18. feb 2009 8:42

Nevem kaj se je s tem citiranjem zgodilo, sem šlampasta ko pes. Začetnica

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1412

18. feb 2009 10:26

Hvala, res lepa hvala vsem, ki ste se na moje jadikovanje odzvali. Zvabili ste mi solze v oči, ponovno sem se zavedela, da so tudi virtualni prijatelji pravi prijatelji. Ežoj hvala ti, da vidiš notranjo lepoto, a jaz bi rada tudi na zunaj lepo izgledala, vsaj včasih, posebno pa še takrat, ko mi notranja lepota ne zadostuje. Res se bo treba odpraviti v šoping, moram se le odločiti kam in kdaj, potem pa vas bom spet prosila za pomoč, ni vrag, da s skupnimi močmi ne najdemo rešitve, kajne? Ps. Ežoju pa, prosim, izpolnite srčno željo, vzemite ga s seboj, meni se zdi pravi človek za take pohode. daga

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 10:37

Jože, ti bi moral videt, kaka faca je tale Daga... Da dol padeš... lidka [sonce]

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17810

18. feb 2009 10:44

lidka je napisal/a:
Frina, si kdaj pomislila, da je razsipanje tudi Plus Paket? (ko je ravno recesija, pa glede na lidka

Saj, mogoče pa bi šlo, brez VSEH, ki plačajo pluska bi pa še na elektiki prihranili, ker KulSlo ne bi bilo več.....................

rimljanka - moderatorka Kulinarične Slovenije

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

18. feb 2009 10:47

Hej, dala sem primerjavo, Rimljanka. No hard feelings. lidka [sonce]

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti