Pomladni oblačilni report

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

7. feb 2009 9:33

katka lopatka je napisal/a:
lidka je napisal/a:
Čak mal, a mene boste pa kr "pozabile"...??? A???lidka
Lidka, nismo pozabile, če pa skoraj dva meseca ni glasu od tebe, nobena fotka po mailu te ni zbezala...pa tako so lepe (itaaak, če je tak lep model ). Vidim, da sta z beginnerjevo spet v sedlu, torej lahko "Apel podobo na ogled postavi"...Slikala se ne bom, treba pa bo pohiteti, ker barva hitro bledi. Sicer bi pa lahko padlo tisto srečanje, ki smo ga takrat odpovedale. Nekaj smo se menile tudi o izletu v ZG. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

 

Če bo prostor za v Zagreb se javljam tudi jaz

Saj tam se lahko gre tudi v kak drug šoping, ne samo pekarski, ane?

saša

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

7. feb 2009 10:27

sara.vidmar je napisal/a:
Atina, Simona, Tulka, tudi Vanja, če imaš res stare kavbojke , kje se dobimo za tisto kavo? sara

Opa, se nas pa nabira!

Atina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

7. feb 2009 10:40

Dress Code: stare kavbojke in svetlomodra senčka nad očmi? matilda Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 07. feb 2009 10:42:43

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

7. feb 2009 10:58

tulka je napisal/a:

mm, greš zraven?

tulka

 

Sevedaaaaaaa

MM

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

7. feb 2009 12:10

Atina je napisal/a:

sara.vidmar je napisal/a:
Atina, Simona, Tulka, tudi Vanja, če imaš res stare kavbojke , kje se dobimo za tisto kavo? sara

Opa, se nas pa nabira!

Atina

Se lahko še jaz pridružim? Bomo zavihale stare kavbojke in skupaj brodile po naših brezdajnih plitvinah.

Pa ajmerje s sabo, ni za verjet, kaj se vse najde v plitvem.

nola

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

7. feb 2009 14:59

Ok, kostime za službo kupujem načeloma vsako leto, kavbojke imam pa stare nekaj let. Me vzamete s sabo na kavo? Sem premislila; nazadnje sem kupila kavbojke pred tremi leti. Je to dovolj staro? Pleaseeeeee! Issi

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

7. feb 2009 15:08

Hm, vidim, da ne spadam samo jaz v kategorijo "preprostih sirotic"

LP

cervus

sara.vidmar  

član od: 12.1.2005

sporočila: 654

7. feb 2009 16:31

nola je napisal/a:
Bomo zavihale stare kavbojke in skupaj brodile po naših brezdajnih plitvinah.

Pa ajmerje s sabo, ni za verjet, kaj se vse najde v plitvem.

nola
sara

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

7. feb 2009 19:06

spagon je napisal/a:

katka lopatka je napisal/a:
lidka je napisal/a:
Čak mal, a mene boste pa kr "pozabile"...??? A???lidka [sonce]
Lidka, nismo pozabile, če pa skoraj dva meseca ni glasu od tebe, nobena fotka po mailu te ni zbezala...pa tako so lepe (itaaak, če je tak lep model ). Vidim, da sta z beginnerjevo spet v sedlu, torej lahko "Apel podobo na ogled postavi"...Slikala se ne bom, treba pa bo pohiteti, ker barva hitro bledi. Sicer bi pa lahko padlo tisto srečanje, ki smo ga takrat odpovedale. Nekaj smo se menile tudi o izletu v ZG. katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

 

Če bo prostor za v Zagreb se javljam tudi jaz

Saj tam se lahko gre tudi v kak drug šoping, ne samo pekarski, ane?[joj][jezik][srecen]

saša [muca]
Ti si tak v prvem planu!!! S starimi kavbojkami al pa ne... Začetnica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

7. feb 2009 19:13

Ja Začetnica, saj ni fora a so kavbojke nove al stare, glavno je KAKO jih nosiš ane?

saša

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti