Jedilniki po montignacu

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

15. jul 2009 11:55

navadna voda z: ržen pz kruh, cotage cheese, kava m: capučino bs k: paradižnik s tuno v oljčnem olju, sir m: cotage cheese od zajtrka z 1 žličko sojinih kosmičev v: bučni polpeti z kulinarike (bučke+ovseni kosmiči+pz moka + začimbe) popočeno na kapljici olivnega olja dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 15. 2009 20:58

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

15. jul 2009 14:00

Včeraj:

kozarec donata

Z: dva jajčka na čebuli, popraženi na malo olivnega olja

M: nektarina, kava bs

K: pirine palačinke (pirina moka, radenska, sojino mleko, sol, jajce) in marelična marmelada s fruktozo

M: sladoled

V: fižolova enolončnica s polnozrnatimi makarončki

 

Danes:

kozarec vode z železom

Z: dva ržena toasta s skutnim namazom in rezinami paradižnika

K: juha iz brokolija z beluši; pečen piščanec, zelena solata s kumaro in češnjevim paradižnikom

M: skuta z borovnicami

V: jogurt s kosmiči in sadjem

tulka

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

15. jul 2009 14:10

sreda

voda z MV tbl.

Z: pz kruh, lahki sirni namaz MU

M: grancereale (o št. piškotkov pa ne bi.)

K: čista piščančja juha, dušen telečji kare z grahom, zelena solata s paradižnikom

V: verjetno samo jogurt (kazen za dopoldansko malico)

Julija

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

16. jul 2009 11:16

Z: nektarina, pz štručka, jogurt, kava bs, M: marelice, K: puranji zrezek na žaru, stročji fižol v solati, V: zelena solata s sirom in tuno. jana

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

16. jul 2009 12:28

četrtek

voda z MV tbl.

Z: ovseni kosmiči z mlekom, temno čokolado in cimetom

M: marelice

K: sesekljani zrezki, dušeno belo zelje, solata

V: nekaj z OH (pojma nimam kaj)

Julija

izpoletjavjesen  

član od: 7.8.2006

sporočila: 8

16. jul 2009 12:37

haj dalea mi napišeš kako si naredila bučne polpete (recept prosim). hvala izpoletjavjesen

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

16. jul 2009 13:48

navadna voda z: rženi kruh, marmelada bs, kava m: 3 ovseni piškoti k: pečen piščanec, kumarice v solati m: kava v: ajdove palačinke, paradižnik evo odgovor glede polpetov: imenujejo se polpeti z zelenjavo in kosmiči, avtor je linolina in so na kulinariki. Jaz sem imela malo časa, pa sem malo poenostavila: bučke naribala in nasolila da so spustila vode, jih ožela, dodala namočene kosmiče, po potrebi polnozrnato moko (imam še nekaj od montija), malo začimb (česen, origano...) in potem oblikovala polpete in popekla na olivnem olju, glede na to da je masa zelo "mokra" lahko zajameš tudi z žlico pa jih v ponvi sploščiš. Meni so bili zelo dobri,bučk je vse polno doma, pa še v skladu z metodo so. Lep poozdrav dalea Sporočilo je spremenil(a) dalea dne 16. 2009 20:19

izpoletjavjesen  

član od: 7.8.2006

sporočila: 8

16. jul 2009 14:57

dalea hvala izpoletjavjesen

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

17. jul 2009 11:44

petek

voda z MV tbl.

Z: kosmiči z mlekom

M: marelice

K: pz špageti z domačo paradižnikovo omako, solata

V: jajčna omleta s svežo papriko in paradižnikom

 

sobota

jagode

Z: pz kruh, marmelada bs

K: pečeni ribji fileji, kumarična solata

M: jogurt EGO Slim&Vital (navadni)

V: pz zelenjavna pizza

 

nedelja

voda z MV tbl.

Z: pz kruh, mleko

K: svinjski hrbet s suhimi slivami in prekajeno slanino, zeljna solata

V: ???

 

Julija

dalea  

član od: 6.5.2009

sporočila: 87

17. jul 2009 22:16

navadna voda Z: ržen kruh z jagodno marmelado bs, kava m: 2 kocki čokolade, 2 manjša kivija k: svinjski zrezek na žaru, zelje v solati m: / v: paradižnikova juha, perutničke na žaru paradižnik + kumare v solati dalea

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti