Jedilniki po montignacu

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

5. feb 2012 14:42

Mayisa: SUPER HVALA LEPA!! Pošiljam ti še dodatno dozo VITAMINA D, katerega si si zalužila. Lepo si mi dodala nekaj rešitve k mojim večjim vprašanjem.
Seveda, kneip brez sladkorja, zraven pa kaka montijeva uber čokoladna sladica. Moram se zahvaliti bannanni, da mi je poslal celo knjigo receptov. Hjooo, dela za celo leto.

Drugače pa isto mnenje ja. Dobra knjga, kneip kava, čokolada pa pokrit z deko na kavču. Hladni mesece so ravno za to delani :D.

Skoda da je danes nedelja! Bi že šel po novo knjigo od Montija, hihi. No, bom pa jutri šel. Ima da vse preštudiram.

Všeč mi je ker lahko toliko stvari po njem kombiniraš in ješ. Vso to eksperimentiranje a obenem si vseeno zdrav, se držiš nekih osnovnih načel in je to to!

MBrando

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

5. feb 2012 22:43

Ma kaki strokovnjak . Drži, da se tega prehranjevanja držim stalno, nič zaradi hujšanja, ker mi zelo odgovarja. Tudi zdravstvene težave, ki sem jih imela pred leti, so povsem izginile.

Kneip kavo na Mayisin način si zvečer mirno privoščiš, MBrando.

Meni zvečer (to je ob 18h) beljakovinski obrok zelo paše. Pogosto gre za ribo z ogromno zelenjave.

Mayisa, povej mi prosim kaj več o tvojih narastkih. Zanimajo me predvsem brezglutenski (ajda, kvinoja, proso). Hvala!

tulka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

6. feb 2012 7:42

Dobra ideja Bannanna. Dajmo nekaj takega narediti ja. Fajn bi bilo, da bi obstajal čisto ločen del za to vrsto prehrane, pa zraven fotke!!
Uaaa, danes pa končno dobim knjigo od Montija. Kak bom bral, čujte :DD

tulka: Hvala za vse povedano! LOVE IT!!

MBrando

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. feb 2012 21:48

Seveda si, Mayisa. Hvala!

tulka

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

6. feb 2012 23:12

NORO to z narastki. Nekaj takega mi že dolgo gre po glavi. Morda bi pa moral končno, nekaj narediti glede tega. Dost je bilo velikih oči in sline okoli stola

HVALA MAYISA!!

MBrando

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

14. feb 2012 7:32

Super zadeva, tale MONTI. Jaz sicer ne hujšam, mi pa odgovarja stopnja II, ker se mi gre nasploh za način prehranjevanja.
Me pa zanima, takole ko gledam. Kaj se sedaj lahko je zvečer? Kajti ene/eni, vidim, da uživate ob palačinkah z marmelado, eni ob sadju, eni pa ob raznih jogurtih, spet drugi pa hrenovke....
hmm, hmm confusing :D.Lahko malo razložite/pomagate???

Njegovo prvo knjigo oz. I del prve knjige bom še itak enkrat prebral, da se mi znanje vsede v glavo, njegova novejša knjiga PREHRANA PO MONTIGNACU bo pa danes prav tako na hitro še enkrat prebrana skozi, saj strne vso bistvo na hitrco skupaj in je prav perfektna, da si zapišem še določene posebnosti v my little red book :>



MBrando

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 14. 2012 07:52

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

14. feb 2012 7:50

Meni v tem času najbolj ustrezajo razne enolončnice in bela kava.

dimi  

član od: 23.11.2010

sporočila: 1

15. feb 2012 9:33

Haj

Je  možno  speč  krofe  po  montiju ?

 

hvala

dimi

Terman  

član od: 11.5.2011

sporočila: 277

15. feb 2012 11:14

Krof je po definiciji OH + maščoba, tako da dvomim. Poglej za kakšnim receptom s polnozrnato moko in pečenjem (namesto cvrtja). Če je to sploh še krof ...

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtmalaga
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti