Jedilniki po montignacu

sissyp  

član od: 15.2.2008

sporočila: 47

2. sep 2010 10:57

Koliko kg na leto se da izgubiti z eno normalno disciplino ? Hvala! sissyp

aprilko  

član od: 12.8.2010

sporočila: 13

2. sep 2010 12:44

Sisssyp koliko na leto je čisto odvisno od tebe kako se boš držala. Jest tole praktirciram kakšen mesec gre sicer počasi, ampak se ne držim, 100%, pa še na morju smo bli in sm zadnje 4 dni jedla preveč, in prepovedano,...in se je vse skp ustavilo. Men je najhujše ker nesmem krompirja - čeprav sm si ga prejšnji teden privoščila 3x ( morje) inše to pomfri in pečenega s smetano in še kombinirala sm in groza, ampak imam po enem mesecu 3-4 kg manj. Zdej se bom probala držat s čimmanj pregrehamai. Sicer tole ni nekakšna dieta pravijo, ampak boš nekako tako morala potem jesti vse skozi, preber si knjigo sej je tud na netu objavljena kopija. Drgač pa jest ustanem ob pol šestih in si skuham kavo z melkom ( sicer jo nebi smela ampak nevem to vedno spijem) potem okrog desetih na šihtu pojem jogurt s kosmiči, ob 12h ponavadi grem na solato ki si jo izbereš sam mešano ( zelena, paradižnik, kumare) pojem to brez kruha, potem pridem okrog 16h dam in potem nekaj skuham, potem še nekaj malega kakšen paradižnik zvečer odvisno koliko sem lačna. Po tem načinu lačna nisem, pogrešam pa sladkarije, pa sendviče, pa krompir,.... ni težko ker nisi lačen, potem pa je vse odvisno od volje in želje imeti manj kg. upam da sem ti kaj pomagala in da me ne boste druge formulašice kregale ker se ne držim striktno vsega. aprilko

aprilko  

član od: 12.8.2010

sporočila: 13

2. sep 2010 12:46

sissyp je napisal/a:
Pozdravljeni, mene pa zanima, kako bi bilo pametno prakticirati tole dieto glede na to, da se mi služba začne ob 6.00, malico imam ob 10.00 končam ob 14.00. Preskočim malico al večerjo? Prosim za mnenja, sama pa tole dieto še raziskujem. Hvala in lp, s. sissyp
zakaj bi sploh preskakovala??? ni potrebno, nesmeš sploh bit lačna, jej tisto kar lahko,.... aprilko

aprilko  

član od: 12.8.2010

sporočila: 13

2. sep 2010 12:47

z: mleko s kosmiči K: PZ špageti s kumarično omako V: verjetno špageti, ker so mi ostali od južne, drugače pa mogoče tuno + paradižnik aprilko

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. sep 2010 13:10

sissyp je napisal/a:
Pozdravljeni, mene pa zanima, kako bi bilo pametno prakticirati tole dieto glede na to, da se mi služba začne ob 6.00, malico imam ob 10.00 končam ob 14.00. Preskočim malico al večerjo?

 

Malice ne bi preskočila, večerja je lahko zelo lahka, pa bo.

Pri meni je podobno kot s tabo. Zajtrk imam zato obilen, malico sadno, kosilo ob cca 14.30 normalno, večerjo zelo lahko.

tulka

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

2. sep 2010 13:13

Z: jogurt s pu kosmiči in cimetom

M: jabolko

K: 'ričet' brez mesa in krompirja ter s pirinim zrnjem

V: umešana jajčka, paradižnikova solata

tulka

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. sep 2010 11:51

Z: rezina manga, 4 wasa fiber z drobnjakovim cottage sirom iz hoferja, zelena solata

M: jabolko

k: zelena leča v omaki s čebulo in paradižnikom, zelena solata

v: zelena solata s tuno, arašidi

aprilko  

član od: 12.8.2010

sporočila: 13

4. sep 2010 13:21

oj a mogoče katera ve ali lahko strpčji fižol ješ z mesom? v spominu mam da je to OH ampak nisem 100%. Prosim le mi lahko pomagate aprilko

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

4. sep 2010 13:24

Živjo aprilko,

stročji fižol lahko ješ v kombinaciji z beljakovinami, ostalih stročnic pa ne.

Z: pz kruh z marmelado bs

M: kava, pz piškot

K: kumarična juha, svinjski naravni zrezek, zelena solata

V: polnozrnati šmorn z jabolki

tulka

sissyp  

član od: 15.2.2008

sporočila: 47

8. sep 2010 9:48

hvala vsem... s sissyp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti