Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. apr 2010 14:19

sok dveh pomaranč in kivijev

Z: polnozrnati toast s tuninim namazom

M: jabolko in pol ure kolesarjenja

K: zeljna juha, postrv s paradižnikom na žaru, zelena solata

V: jogurt

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

6. apr 2010 15:24

No punce, ste se kaj pregrešile me prazniki? Jaz čisto nič, sem bila dva dni bolna - trebušna viroza, tako da nisem jedla nič, ne šunke, jajc, potice...tako da nimam slabe vesti. Z: kelog's + mleko K: solata + pečen piščanec M: banana, jabolko V: jogurt Marjanpn

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

6. apr 2010 15:35

Js sem grešila, ampak samo s potico... makovi potici se ne znam odrečt, hehe :) Drugače sem pa tudi jaz prehlajena in skoraj brez apetita :( ampak spet grešim z medom - v čaju, tak da se čimprej pozdravim. sok 3 pomaranč Z: potička (nekaj jo je še ostalo, je treba pojest, ker stran je pa ne bom vrgla ) K: rjavi riž z gobami M: trdo kuhano jajce (tud ostanki ) V: grška solata Lizzie

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

6. apr 2010 17:52

Lizzie, vem da se hrane stran ne meče, ampak jaz ne vem kaj naj, jaz pa raje stran vržem kot da si rečem, če to pojem bodo šli kg gor. Težko je skuhat ravno prav a ne? Marjanpn

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

6. apr 2010 18:10

Marjanpn, js sam makove potice ne mečem stran Trdo kuhana jajca pa tak lahko jem po Montiju. Če pa kdaj preveč skuham, ali pa če ne morem pojest pa vržem stran, brez slabe vesti pa čeprav vem, da se to ne dela. Lizzie

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

6. apr 2010 19:39

Ojla, priznam in se kesam, grehi so bili! Ampak mojih je bolj malo, me je dajal (pravzaprav me še) modrostni zob, tako da sem grešila samo s potičko. Tudi moja dva preostala družinska člana imata nekaj grehov. Ampak zdaj je pa konec, spet štartamo od tu dalje. z: rženi kruh, jabolko m: stara pikasta banana (je ostala čez praznike v službi) k: cvetačno - brokolijeva juha, regrat z jajčki v: kivi MIZZI

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

6. apr 2010 21:46

no js sm že 3 dan prow po montiju tko da začenjam bit spet ponosna nase ;) sm se odločila da zdej pa resno! bo treba, k poletje je že (hvala bogu) blizu! :) je pa lepo slišat da ste tud ve pridne... lepo lepo, tu res vsak dan sproti dobim zagon in voljo da nadaljujem :) ko vidim da vam gre lepo... Z: jabolko + navadni jogurt K: pire iz zelja (sm mogla eksperimentirat) + puranji zrezek M: hruška + vrečka oreškov z rozinami (ah...ne znam se ustavit pri eni pesti...je hudo??) V: 2 jabolki + košček črne čokolade mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

7. apr 2010 14:25

sok grenivke in jabolka

Z: jajčka z majaronom

M: kava

K: kumarična juha, špinačni polpeti s pusto skuto, zelena solata

M: jabolko in ura kolesarjenja

V: solata s koščki piščanca

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

7. apr 2010 15:27

Grehi za veliko noč so bili. Potico je pač treba poskusiti. sok dveh pomaranč Z: pz žemljica, lahki sirni namaz K: štefani pečenka, solata M: jabolko V: zelenjavna juha Adrijanam Sporočilo je spremenil(a) ADRIJANAM dne 07. 2010 15:30

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

7. apr 2010 19:34

včeraj: 2 kivija Z: 2 rezini polnozrnatega kruha s pomarančno marmelado(BS), mleko, čaj K: rjavi riž s stročjim fižolom in čičeriko V: omleta s koščki (velikonočne) šunke in sirom, malo slivovega kompota BS danes: jabolko Z: PZ kruh z marmelado BS, mleko, čaj K: svinjska dimljena prata, brokoli z mandlji M: 2 kivija V: jajčka z divjimi šparglji in skuto (light), košček sira, malo slivovega kompota BS, jogurt jutri: jabolko Z: polnozrnat kruh, marmelada BS, kava K: file ostriža v paradižnikovi omaki,kot priloga pa najbrž špinača -čeprav me mika polenta ;) M: 2 kivija V: najbrž omleta s paradižniki, jogurt ali kefir majacebelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti