Jedilniki po montignacu

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

27. feb 2010 17:14

heej :) že pol ure zbiram pogum in ne vem ali naj vam povem, sem že skoraj odnehala ampak vseeno.... bom povedala za svoje pregrehe :) se zgodi pač :) Z: voda z pivskim kvasom + 2 kivija + posneto mleko in kosmiči K: goveji zrezek v smetanovi omaki + zeljno korenčkova solata (jah...do tu sem bila še pridna ja... pol pa...) M? : 2 kosa torte? :/ nisem se mogla upreti... neka omamno dobra pudingovo-čokoladna z kokosom reč... mmmm...saj mi je žow sedaj ampak...takrat mi ni bilo niti malo :) bom poskusla popravit napakico ;) upam da ne delam komu skomin ;) V: da popravim popoldansko malico bo verjetno samo kakšno sadje :) mirelca

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

27. feb 2010 19:09

pomarančni sok Z: pz kosmiči, mleko K: orada, blitva M: 5 suhih marelic V: bučke z gobicami, solata Adrijanam

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

28. feb 2010 11:49

Mirelca, nič hudega, vsi tu pa tam grešimo....tudi jaz danes že navsezgodaj :)). Saj se vendar ne moremo doživljenjsko odpovedati kakšni sladki pregrehi, kajne? Z: donat, ovseni kosmiči s posnetim mlekom, kapučino M: dva mini pečjakova žepka, polnjena s čokolado K: puran na žaru, pečena mix zelenjava, solata mix V: sadje, jogurt Ali katera ve, ob kateri uri se danes začne polna luna?? Bi malo imela 24 urni post ... Mayisa

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

28. feb 2010 11:55

2 kivija, sok 2 pomaranč, navadna voda Z: kava, polnozrnata žemlja, lahek sirni namaz K: goveja juha brez rezancev, piščančje meso z zelenjavo, zelena solata M: pistacije V: jogurt Mayisa na mojem kolendarju piše ob 17.38 Lizzie

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

28. feb 2010 16:42

hvala mayisa... aammpak... mislim da me učerajšnji polom ni izučil :/ no ja...ta dva dni sem se prav razvadila... od jutri bom spet pridna :) Z: voda z pivskim kvasom + 2 kivija + pz kruh z lahkim sirnim namazom K: krompirjev golaž in košček tortice :/ V: sadje? :/ mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. feb 2010 17:59

Mirelca, tebe še tista čokolada ni izučila - pa ti ves čas goljufaš, no

Če se smem vtaknit v tvoje sadje za večerjo, s katerim 'popravljaš' dnevne prekrške: Monti sadja zvečer sploh ne priporoča. Večerjati bi morala kaj lahkega, kar ti napolni želodec - spet bom zagovarjala zelenjavno juho, enolončnico ali mineštro. Če boš lačna, bo telo spet hotelo delati zaloge (maščobne, itak). Finta pri Montiju je, da naj ne bi bil nikoli lačen.

Pa brez zamere, prav?

tulka

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

28. feb 2010 19:04

ma kakšne zamere, če bi bilo temu tako, nebi svojih pregreh niti pisala kajne? ;) napišem le zato ker pač rabim kritiko da se spravim v red tako da lahko rečem le...hvala? ;) malo iskoriščam dejstvo da sem več ali manj prišla do željene teže, mogoče le še 1-2 kg, tako da si privoščim včasih, ampak še vedno imam slabo vest! za večerje pa vem da naj nebi bil lačen, ampak zvečer mi hrana res ne gre, sploh nisem lačna, kvečjemu lahko jem kakšne kosmiće z mlekom...to bi še šlo :) no ja...čokolade sem se pa odrekla (ker je zmanjkalo zalog:D) tortica pa...jah...družba in to ;) sej se bom potrudla, obljubim :) mirelca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

28. feb 2010 19:33

mirelca je napisal/a:
napišem le zato ker pač rabim kritiko da se spravim v red tako da lahko rečem le...hvala? ;)

Hi hi hi, če je tako, te lahko nakurim kot eno frkljico, samo povej vnaprej, če bo res pomagalo

tulka

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

28. feb 2010 19:47

heheh :) no jaa... lahko, vendar moraš upoštevati to da sem skoraj že dosegla željeno težo, tako da moraš biti malo uvidevna ;) se hecam, kritika vdno pomaga tako da je dobrodošla :) se bom pa potrudila :) mirelca

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

28. feb 2010 19:47

včeraj: z: kava, sir, pršut, čaj k: hrenovke in vratovina z roštilja, pečena paprika, kisle kumare m: jabolko v: preostali košček mesa od roštilja danes: z:kava, pz pecivo k: pečena postrv, pražena zelenjava, zelena solata m: dve jabolki v: košček sira lp, župca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti