Jedilniki po montignacu

tarja2  

član od: 6.10.2008

sporočila: 113

14. apr 2010 20:42

Pozdravljene! Že kar nekaj časa vas berem in tudi sama bi se rada začela prehranjevati po Montignacu, vendar mi več nič ni jasno-ker sem še prebrala knjigo Zanima me kako je z večerjami, če sem za kosilo jedla npr: meso in zelenjavo, potem za večerjo ne smem beljakovin? Kako je nasploh z večerjami? V knjigi piše da če smo imeli kosilo iz OH z vlakninami, naj izberemo za večerjo beljakovinsko jed. Po drugi strani pa piše da naj OH z vlakninami omejimo 3-4x na teden. Zato mi nič ni jasno. Upam da ne boste jezne! Hvala za odgovor tarja2

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

14. apr 2010 21:31

tarja2, imaš zs.

tulka

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

14. apr 2010 22:06

z: pz kruh, jogurt m: jaboljo k: pz testenine, paradižnikova omaka v: jabolko Mizzi

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

15. apr 2010 6:59

Včeraj jedla zunaj.....sploh rajši ne povem, kaj sem jedla ..., Montija v glavnem ni bilo zraven, je ostal doma .... Danes pa čistilna včerajšnjih grehov .......predvsem z veliko vode, da odplakne še slabo vest. Mayisa.

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

15. apr 2010 15:42

kivi Z: pz kosmiči, posneto mleko M: solata (tuna, paprika, paradižnik), kapučino brez kofeina in sladkorja K: segedin V: jogurt Adrijanam

alenkab  

član od: 14.2.2010

sporočila: 21

15. apr 2010 18:13

Pozdravljene! Današnji jedilnik: Z: jabolko + lešniki K: musaka iz cvetače in mletega mesa (za oblizat prste) V: jagodni sladoled (pripravila sem ga jaz iz jogurta, jagod in malo fruktoze) Prosim za pomoč: Ali si laho za večerjo ovsene kosmiče skuham v mleku (dodala bi še žličko sladkorja)? Ovsene kosmiče kuhane v mleku naravnost obožujem, pa ne vem, če jih lahko Pozdravček vsem! alenkab

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

15. apr 2010 18:33

Alenkab ....to sem tudi jaz že spraševala in je bil odgovor da, lahko. Vendar boljše brez sladkorja in s posnetim mlekom. donat, voda Z: ananas M: suhe marelice K: velika skleda zelene solate s česnom in probiotičnim sirom (vital zdravo življenje,ima zelo malo vsebnost maščob) V: jogurt+skuta Mayisa

alenkab  

član od: 14.2.2010

sporočila: 21

15. apr 2010 18:40

Mayisa hvala za odgovor.... ups... sem se zatipkala, nisem mislila dodati sladkorja, ampak fruktozo. Brez malo "sladkobe" pa ne morem, ker ne maram okusa mleka alenkab

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

15. apr 2010 20:28

moram povedati da sem tudi jaz začela pit donat, zjutraj sem popila kar pol litra pogretega donata (mlačen) ki je bil natočen v kozarce že včeraj zvečer...torej vse po pravilih ampak ni bilo nobenega učinka...sem kaj narobe naredila ali pač moram več dni to konzumirati in bo potem učinek viden? :) Z: donat + pivski kvas + jabolko + pomaranča + wassa + light namaz + paradižnik (sliši se veliko ma ni;)) M: hruška + puding...nič pametnejšega ni bilo v šoli K: skleda mešane solate (vse možne zelene solate + malancan) + piščančji koščki z jogurtovo polivko...mmm V: oreški z rozinami + neka čudna hruška...moram probat :) mirelca

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

15. apr 2010 21:35

z: pz keks (2x, jabolko, kava m: hruška k: hrenovka, zeleni radič z jajcem v: pest mandljev Mizzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti