Jedilniki po montignacu

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

13. apr 2010 8:04

MIZZI je napisal/a:
Ojla, dekleta! Malo smo kršili te dni, do kosila je še šlo, potem pa..khm. včeraj: z: jabolko, jogurt k: čemaževa juha, telečja pečenka m: jabolko v: solata, polnozrnati špecli, malo piščančka (kiks) danes: z: jabolko, kava m: wasa kruhki, lahko namaz k: solata, preostanek polnozrnatih špeclov z bambusovimi vršički, pinjolami in jajčkom (bi bila škoda, da jih zavržem, ko sem se ravno namučla v soboto, da jih naredim) v: 3x moncheri (mogoče 4x) Mizzi
Ne vem zakaj bi bilo malo piščančka poleg polnozrnatih špeclov kiks? Kaj so pa potem štirje Moncheriji za večerjo? mufin

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

13. apr 2010 9:10

cedevita Z: pirin kruh, marmelada, kava K: pirini svedrčki z omako iz paradižnika, paprike in bučk, po vrhu malo parmezana M: jabolko V: sir, pršut in olive kaj so špecli? ;) Lizzie

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

13. apr 2010 11:02

aaaa :) mi temu rečemo vaseršpacli :) hehehe hvala za pojasnilo! Lizzie

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

13. apr 2010 11:02

Joj punce jaz sem prav vesela, da se prehranjujem po M. Čeprav sem izgubila že 3 kg, sem zelo ponisna nase. Še najbolj pa mi je tov všeč, da ne napadm več sladkarij zvečer, bravo Tulka in najin 40 dnevni post brez sladkarij. Pa tudi kruhu sem se odpovedala, no razen občasno za zajtrke. Lačna nisem nikoli. Pojem pa več sadja in zelenjave. Z: kellog's+mleko M: jogurt K: golaž + solata M: kivi V: še ne vem Imate kak pregdlog? ampak ne kuhano, ker jaz večerij ne kuham, sem se končno odvadla da morajo biti večerje kuhane, sej če poješ kosilo ob 15.00 ko prideš iz službe, je dost topel obrok a ne? Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

13. apr 2010 11:09

bravo Marjanpn !

Kaj pa grška solata za večerjo? ali pa tunina solata?

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

13. apr 2010 11:50

Z: pz kruh, namaz iz jagod brez sladkorja M: tuna, paradižnik, paprika K: kvinoja, bučkina omaka, solata V: sir, pršut, olive Marjanpn ali pa mogoče še kakšen regrad ali radič s trdo kuhano jajčko. Adrijanam

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

13. apr 2010 11:59

marjanpn... jaz si za večerjo već ali man pripravljam kakšne domače izdelane ''sadne jogurte''... ali pa mogoče kakšno skuto... uglavnem mora biti slatko tako da potem nimam napadov sladkosnednosti pred spanjem... seveda pa je odvisno od okusa vendar jaz tudi okoli 3h jem kosilo tako da potem za večerjo nisem niti lačna in jem le zato...ker je to prav :) Z: kivi + jabolko K: piščanjčja solata? (zelena solata z koščki piščančka z polivko iz jogurta in gorčice) M: oreški V: sadni jogurt mirelca

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

13. apr 2010 12:11

Od zajtrka pa do 3h ne ješ nič? Mogoče pa imaš zato napade lakote Imej še med zajtrok in kosilom še malico, pa tudi zvečer ne boš sestradana, da bi lahko pojedla vse kar ti pride po roke. mufin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti