Jedilniki po montignacu

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

27. nov 2009 12:50

Z: mandarine, pz kruh, puranje prsi v ovoju (sem že malo sita marmelade in mlečnih namazov), kava bs, M: jabolko, K: graham špageti s tuno, zelena solata, V: grška solata. jana

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

27. nov 2009 22:01

Z: čaj, pz kruh z marmelado sf m: meso z roštilja, solata, kasneje še eno jabolko n kava K: jagodičevje z nemastno skuto V: suho sadje popoldan pa nakupi in kuharija. Saj ste že opazile, da moje večerje niso kuhane. Dnevi so mi enostavno prekratki. Sem pa zato pripravila vse za jutrišnji izlet: mandarine, mandeljni s črno čokolado, majhen (ampak res majhen) lonček marmelade sf za posladek, solata s pz testenino po tulkino, puranji in svinjski zrezki premazani z gorčico in rdečim pestom v sendviču brez kruha z jajčevci, kumaricami, papriko in sirom. Poročam, če je to sploh užitno. lp župca

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

29. nov 2009 7:44

Z: pomarančni sok, kruh, jogurt, kava bs, M: mandarine, K: čista goveja juha, piščanec, grahov pire, endivija, V: verjetno nič, ker imam neko prireditev. jana

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

29. nov 2009 11:13

Včeraj: sveži sok pomaranče, navadna voda Z: pirin kruh, marmelada SF, kava K: goveja juha, goveje meso iz juhe, zelena solata M: pistacije V: jogurt Danes: 2 kivija, hruška, navadna voda Z: pirin kruh, marmelada SF, kava K: meso in zelenjava (še ne vem kakšno, ker grem ven jest. Nekaj bom že našla) M: Oreščki V: mleko z ovsenimi kosmiči Lizzie

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

29. nov 2009 14:29

Z: donat, activia v katero sem dala mandarino, banano M: kapučino, mali košček marmornega šarklja z višnjami K: bučkina juha, puranje meso, cvetača, radič in endivija s česnom V: sadje (jabolko, mandarine), košček temne čokolade Mayisa Sporočilo je spremenil(a) Mayisa dne 29.nov 2009 14:29 Sporočilo je spremenil(a) Mayisa dne 29.nov 2009 14:30

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

29. nov 2009 19:09

včeraj: z: solata s pz testenino in zelenjavo: pečeni jajčevci, nasekljane olive, kisle kumarice in paprika, kapre ter nekaj bučnega olja m: mandarine K: sendviči brez kruha (svinina ali puretina, sir, jajčevci, kisle kumarice), ki jih ne moreš veliko pojesti. Enostavno ne gre. Več bi lahko pojedla, če bi bil zraven kruh. M: isto V: mandeljni z marmelado sf, črna čokolada danes: Z: pz kruh z marmelado sf, grenivkin sok M: mandarine K: štefani pečenka, paradižnikova solata, naribana zelena in korenček z bučnim oljem, solata iz pečenih jajčevcev, oliv, kisle kumarice, pečena paprika, pražena paprika s čebulo zanimive so tele olive: celih se kaj hitro naješ v solati. Če jih pa nasekljam, so prav okusen dodatek k solati. lp, župca

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

29. nov 2009 21:48

drage moj..jaz ima spet fuuuul probleme z alergijo, vsekalo me je na vseh področjih, tako da ta ignoranca pri meni ne deluje. problem je v temm, da nima pojma kakšen gi ima brezglutenski kruh, tudi proizvajalci so različni. Problem je v tem, da jem večino hidratov na podlagi koruze in riža, koruza ima pa visok gi, tako da nima pojma kako naj to skombiniram. Sem mislila da bom premagala alergijo z ignoranco, vendar niti pod razno. Če mi uspe skombinirat zadeve, se bom držala naprej, samo trenutno je pa zmeda. lep pozdrav za enkrat.. marjana24

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

29. nov 2009 22:02

Uh, marjana, zoprno.

GI brezglutenskega kruha je 90.

tulka

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

30. nov 2009 9:25

sveži sok pomaranče, kivi, 2 mandarini, navadna voda Z: pirin kruh, marmelada SF, kava K: pečenka (nemastni del), bučke v omaki iz sojine smetne M: pistacije V: jogurt Lizzie

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

30. nov 2009 16:13

Z: donat, kapučino, suhe slive M: mandarine K: gratinirana cvetača, paradižnik in zelena paprika v solati V: jogurt, sadje Mayisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti