Jedilniki po montignacu

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

30. jan 2011 16:40

Poznaš SGI? Srednji glikemični indeks? Če topinambur kombiniraš s hrano z nizkim GI, bo SGI jedi vseeno nizek, tako da nič ne skrbi.

tulka

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

30. jan 2011 19:23

Ja super. Na ta SGI sem pa čisto pozabila. Hvala Mayisa

Angelikak8  

član od: 18.8.2010

sporočila: 5

31. jan 2011 10:36

Zdravo! Eno leto nazaj sem bila na Montignacovi dieti. V dveh tednih sem shujšala 10 kg, poleg tega pa sem bila grozno bleda, šibka in nisem mogla tudi na sprehod ne. A sem delala kaj narobe ali mi ta dieta ne odgovarja? Upam na kakšen odgovor:) lp Angelika Angelikak8

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. jan 2011 13:04

Si bila zelo težka? V dveh tednih 10 kilogramov je ogromno, niti ni zdravo. Ugibam, da nisi dovolj jedla. Jaz nisem nikoli lačna! Počutje po tej metodi naj bi bilo boljše, ne slabše...

Seveda bi morala videti tvoj jedilnik in količino zaužitega, da bi res lahko rekla kaj več.

tulka

Angelikak8  

član od: 18.8.2010

sporočila: 5

31. jan 2011 13:35

Pojedla sem zares veliko, naprimer za zajtrk skodelo ovsenih kosmičev z mlekom, kosilo: polnozrnate testenine s kakšnim mesom, solata pa še tista čokoladna torta, ki se je noben v družini dotaknit ni hotel:), malica: dve jajci pečeni brez olja ali masla, večerja: sir, mleko, kaj takega. Lačna nisem bila nikoli, itm pa sem imela 26 ali 27 kar je okrog 15 kg preveč. Angelikak8

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

31. jan 2011 17:30

V dveh tednih 10 kg? Se mi zdi absolutno preveč. Bi bilo boljše v dveh mesecih. Glede na napisan jedilnik pa se mi sploh ne zdi premalo hrane.Pa še testenine z mesom, ki bi bile bolj po Montiju z zelenjavo. Počutje po tem prehranjevanju pa bi res moralo biti boljše. Moje je vsekakor. Mayisa Sporočilo je spremenil(a) Mayisa. dne 31. 2011 17:31

gercar  

član od: 10.6.2009

sporočila: 35

31. jan 2011 18:25

ali lahko jem surovo korenje v prvi stopnji? gercar

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

31. jan 2011 19:29

gercar, lahko (GI je 30).

Angelika, meni bi bilo po tvojem jedilniku verjetno slabo, ker/če prej  ne bi bila vajena zaužiti toliko beljakovin. V jedilniku manjkajo dobri ogljikovi hidrati, na primer zelenjava. Te pojem res veliko.

Možno, da je bil razlog tvojemu slabemu počutju velika izguba telesne teže. Tudi če je šlo za odvečno, je bil skok prevelik.

tulka

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

3. feb 2011 21:45

hej hej še jaz... :) sem prov ponosna na vas, lepo da forum spet deluje... berem redno, za pisat pa nisem imela ravno veliko časa...ispiti, učenje, bukve... no ja :) sm vesela da se nas vse več odloči za montiranje čeprav jaz zadnje čase štrajkam... s5... mislim jem že nekako po montiju ampak kile se ne premaknejo nikamor! samo varirajo... tudi po 4gk znam pridobiti v 3 dneh, in v naslednjih dneh ob pozornosti na prehrano jih izgubim! moje telo se mi zdi že vesolska znanost! ne vem a je kaj narobe z mano al... :D uglavnem smešno :D useeno pa vem da ko se resno lotim montiranja se moje počutje definitivno izboljša, je pa res da ob kakšnih rojstnih dnevih ali zabavah kaj hitro pozabim na to :/ :) mirelca

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

6. feb 2011 20:33

Prosena kaša ima GI 70?? Večkrat si dam v jogurt mleto neoluščeno proso ...Rada imam mlečno proseno kašo s suhimi slivami ... Kako je zdaj tole s kašo po Montiju? Zdrava pa je, kajne? Mayisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti