Jedilniki po montignacu

alenkab  

član od: 14.2.2010

sporočila: 21

15. apr 2010 18:13

Pozdravljene! Današnji jedilnik: Z: jabolko + lešniki K: musaka iz cvetače in mletega mesa (za oblizat prste) V: jagodni sladoled (pripravila sem ga jaz iz jogurta, jagod in malo fruktoze) Prosim za pomoč: Ali si laho za večerjo ovsene kosmiče skuham v mleku (dodala bi še žličko sladkorja)? Ovsene kosmiče kuhane v mleku naravnost obožujem, pa ne vem, če jih lahko Pozdravček vsem! alenkab

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

15. apr 2010 18:33

Alenkab ....to sem tudi jaz že spraševala in je bil odgovor da, lahko. Vendar boljše brez sladkorja in s posnetim mlekom. donat, voda Z: ananas M: suhe marelice K: velika skleda zelene solate s česnom in probiotičnim sirom (vital zdravo življenje,ima zelo malo vsebnost maščob) V: jogurt+skuta Mayisa

alenkab  

član od: 14.2.2010

sporočila: 21

15. apr 2010 18:40

Mayisa hvala za odgovor.... ups... sem se zatipkala, nisem mislila dodati sladkorja, ampak fruktozo. Brez malo "sladkobe" pa ne morem, ker ne maram okusa mleka alenkab

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

15. apr 2010 20:28

moram povedati da sem tudi jaz začela pit donat, zjutraj sem popila kar pol litra pogretega donata (mlačen) ki je bil natočen v kozarce že včeraj zvečer...torej vse po pravilih ampak ni bilo nobenega učinka...sem kaj narobe naredila ali pač moram več dni to konzumirati in bo potem učinek viden? :) Z: donat + pivski kvas + jabolko + pomaranča + wassa + light namaz + paradižnik (sliši se veliko ma ni;)) M: hruška + puding...nič pametnejšega ni bilo v šoli K: skleda mešane solate (vse možne zelene solate + malancan) + piščančji koščki z jogurtovo polivko...mmm V: oreški z rozinami + neka čudna hruška...moram probat :) mirelca

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

15. apr 2010 21:35

z: pz keks (2x, jabolko, kava m: hruška k: hrenovka, zeleni radič z jajcem v: pest mandljev Mizzi

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

16. apr 2010 11:39

Z: wasa kruh+ lahek sirni namaz+kava M: jablko K:jota brez kruha M: kivi V: solata s paradižnikom in sirom Marjanpn

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

16. apr 2010 11:54

Z: rženi kruh, jagodna marmelada bs M: pest študentske hrane (brez rozin), jogurt K: pira z zelenjavo (pirota) V: mešana solata (kumare, paradižnik, paprika, čebula) vmes pa sadje in brezkofeinska kava Adrijanam

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

16. apr 2010 22:18

uuu...smo prenovljeni od zdej naprej :) Z: 2 kivija + wassa + namaz light M: 2 hruški K: zelenjavni polpeti + malce piščančka V: kivi + pomaranča + jabolko :) mirelca

Mayisa  

član od: 11.8.2006

sporočila: 70

16. apr 2010 23:53

Voda, donat Z: frutabella, banana, 1 piškot (pomanjkanje energije K+V: pečen file šarenke, velika skleda motovilca Za več danes ni bilo časa, ker me ni bilo doma ... ...pa seveda veliko vode, kakšen kapučino in bk bela kava Mayisa

alenkab  

član od: 14.2.2010

sporočila: 21

17. apr 2010 10:09

Včeraj ... Z: jabolko + wassa K: pz testenine aglio e olio (česen in olivno olje) + parmezan V: nič, ker sem zaspala alenkab

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti