Jedilniki po montignacu

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

13. apr 2010 11:02

Joj punce jaz sem prav vesela, da se prehranjujem po M. Čeprav sem izgubila že 3 kg, sem zelo ponisna nase. Še najbolj pa mi je tov všeč, da ne napadm več sladkarij zvečer, bravo Tulka in najin 40 dnevni post brez sladkarij. Pa tudi kruhu sem se odpovedala, no razen občasno za zajtrke. Lačna nisem nikoli. Pojem pa več sadja in zelenjave. Z: kellog's+mleko M: jogurt K: golaž + solata M: kivi V: še ne vem Imate kak pregdlog? ampak ne kuhano, ker jaz večerij ne kuham, sem se končno odvadla da morajo biti večerje kuhane, sej če poješ kosilo ob 15.00 ko prideš iz službe, je dost topel obrok a ne? Marjanpn

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

13. apr 2010 11:09

bravo Marjanpn !

Kaj pa grška solata za večerjo? ali pa tunina solata?

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

13. apr 2010 11:50

Z: pz kruh, namaz iz jagod brez sladkorja M: tuna, paradižnik, paprika K: kvinoja, bučkina omaka, solata V: sir, pršut, olive Marjanpn ali pa mogoče še kakšen regrad ali radič s trdo kuhano jajčko. Adrijanam

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

13. apr 2010 11:59

marjanpn... jaz si za večerjo već ali man pripravljam kakšne domače izdelane ''sadne jogurte''... ali pa mogoče kakšno skuto... uglavnem mora biti slatko tako da potem nimam napadov sladkosnednosti pred spanjem... seveda pa je odvisno od okusa vendar jaz tudi okoli 3h jem kosilo tako da potem za večerjo nisem niti lačna in jem le zato...ker je to prav :) Z: kivi + jabolko K: piščanjčja solata? (zelena solata z koščki piščančka z polivko iz jogurta in gorčice) M: oreški V: sadni jogurt mirelca

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

13. apr 2010 12:11

Od zajtrka pa do 3h ne ješ nič? Mogoče pa imaš zato napade lakote Imej še med zajtrok in kosilom še malico, pa tudi zvečer ne boš sestradana, da bi lahko pojedla vse kar ti pride po roke. mufin

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

13. apr 2010 17:53

včeraj: Z:2 jabolki, pz prepečenec, mleko K: ječmenj (brez krompirja,ampak vseeno zelo dober) M:2 pomaranči V: jogurt, skuta, ovseni kosmiči, sezam, bučna semena, jagode in jagodna bs marmelada danes: Z: kivi, pz kruh, mleko K: rozbif z zelenjavno prilogo(melancani, paprika, paradižnik) M: 2 pomaranči V: melancani s paradižnikom in mocarelo v pečici majacebelica

MIZZI  

član od: 14.2.2009

sporočila: 41

13. apr 2010 20:42

z: wasa z marmelado (z glukozo) m: hruška k: telečja obara (brez krompirčka, vendar z malček korenjčka), motovilec z jajčkom v: jogurt (tokrat nič sladkega) Mizzi

mirelca  

član od: 12.1.2010

sporočila: 97

13. apr 2010 21:32

muhin... no ja...takrat sem v šoli...ampak imamo malico...porazno! in potem pojem če že kakšno pomarančo ali pa jabolko...in pijem seveda...to je pa tudi vse ja... moram pa priznati da sem pravkar pojedla veliko banano... vem da ni prav vendar zaradi kalija...vem da mogoče ni opravičilo vendar ga rabim glede na to da ne jem krompirja... bi se pa rada nekako pripravila do tega da po 6h zvečer nebi jedla... ampak če jem kosilo ob 3h...kako pol naj jem s5 ob 6h? no ja...bom poskusla...sam prašam če ma kakšna iskušnje s tem in ako se pripravi do tega da se te ure drži... :) mirelca

Mayisa.  

član od: 21.2.2010

sporočila: 253

14. apr 2010 7:03

Mirelca, jaz tudi imam zelo pozno kosilo, tam nekje ob 16.00 - 16.30, potem pa za večerjo še vseeno kaj pojem, čeprav je to ob 20.00, pa sem prav tako shujšala....verjetno ni problem ura, ampak kaj ješ za večerjo... Včeraj: voda, donat Z: suhe marelice M: ananas K: narastek iz kislega zelja+ječmenova kaša in žal tudi malo mletega mesa - pečeno v pečici (njami) V: lahka skuta+lahki navadni jogurt Mayisa.

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

14. apr 2010 8:45

Mirelca pri meni je enako kot je napisala Mayisa, kosilo jem bolj pozno okoli 16.00 mogoče tudi malo pozneje, večerjo pa nekje ob 19.30 včasih tudi ob 20.00, hujšam kljub temu. Izpuščanje obrokov po Montiju ni priporočljivo. Včerja pa naj bi bila najlaži obrok dneva, tega se poskušam držati. Z: pz kruh, avokadov namaz K: pečena bedrca, cvetačni pire, radič M: kivi, pomaranča V: skutini talarji Vmes med obroki vedno pojem kaj sadja (jabolka, pomaranče, kivi in komaj čakam na breskve in naktarine) Adrijanam

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti