Jedilniki po montignacu

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17811

17. jan 2010 18:31

župca je napisal/a:
Jaz pa sem mislila, da imaš pravo učiteljsko službo s svojim kabinetom, kjer si lahko delaš okusne monti malice.

lp, župca

Me pa res zanima, koliko učiteljic (obeh spolov) ima svoj lasten kabinet......in čas, za delanje takih in drugačnih malic.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

17. jan 2010 23:02

Z: voda, polnozrnati kosmiči z jogurtom

K: goveja juha, polnozrnata lazanja z zelenjavo, zelena solata

M: jabolčna pita (hja, pomemben obisk )

V: domača skuta

tulka

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

18. jan 2010 8:07

Z: rženi kruh z marmelado in kefir M: pest oreščkov K: goveja juha, telečji polpeti, cvetača in brokoli (torto sem samo poskusila en grižljajček) V: košček mesa, kumare in paradižnik Smo imeli slavje in sem morala zbirati z tase kar je pač bilo primerno zame. So se mi pa seveda zelo cedile sline po skutinih štrukljih, svaljkih in podobnih dorotah. Adrijanam

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

18. jan 2010 9:15

Oh,joj jazful pridna če teden, za vikend pa grešim . Ampak, se mi pa že pozna 1kg manj, jupi jaz. Danes: Z: sok dveh pomaranč, domača skuta, kruh M: mandarine K: še ne vem kaj bo menzi M: mandarine V: jogurt Marjanpn

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

18. jan 2010 15:27

evo, kaj sem jedla, no ne vem če je glih po montiju ampak gratinirane palačinke z špinačo in solato, je pa teknilo Marjanpn

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

18. jan 2010 20:22

oj, rimljanka, verjetno si že uganila, da nisem učiteljica in da že dolgo nisem bila v nobeni šoli. No, v mojih srednješolskih časih so vsi profesorji imeli svoj kabinet pa tudi v naši osnovni šoli, ko sem tam hodila zaradi svojih otrok, so v tistih časih še imeli kabinete. Očitno si moram zadevo spet ogledati, ko bodo na vrsto prišli vnuki . Tulka, hvala za oba recepta. Saj jih imam doma že zagotovo natisnjena pa sem to storila danes še 1x, ko si mi prilepila link. Ker bom sedaj delala z mum-čijem (ta je postal moj ljubljenček takoj, ko sem ga preizkusila), se moram držati količin. V kruhomatu sem običajno dodajala "od oka". Kaj pa tisti ajdov kruh, ki si ga omenila v jedilniku? z: čaj, slani pz muffini m:kava, sadje k: govedina z zelanjavo v solati, zelena solata V:pomaranče lp, župca

ADRIJANAM  

član od: 15.10.2006

sporočila: 212

19. jan 2010 7:39

Z: pz kruh, marmelada rdeče pomaranče (sf), čaj brz sladkorja po prihodu v službo kava brez kofeina z malo posnetega mleka M: pomaranča in pest indijskih oreščkov K: brancin na žaru, fižolova solata V: lahka skuta s peteršiljem in jajčko Kile gredo kar lepo dol, lačen pa nisi. Adrijanam

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. jan 2010 9:17

Recept za ajdov kruh sem ravno včeraj pozabila pri mami, ga bom napisala jutri.

Z: jabolko, pz pšenični kosmiči z jogurtom

K: paradižnikova juha, naravni svinjski zrezek z gobami, zeljna solata

V: zelenjavni curry z rdečim rižem 

 

tulka

Marjanpn  

član od: 30.11.2004

sporočila: 115

19. jan 2010 9:47

Z: raje ne povem (bela žemlja, margarina, med) M: mandarine K: solata s piščancem M: mandarine V: solata radič Marjanpn

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

19. jan 2010 21:24

z:čaj, pz kruh z marmelado sf m: kava, sadje k: kava V: piščanec brez kože s kislo papriko lp, župca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti