Jedilniki po montignacu

nandy  

član od: 2.11.2009

sporočila: 16

18. nov 2009 23:00

Z:polnozrnat kruh za marmelado bs K:file aljaškega lososa z mešano solato M:kislo mleko 0,5 m.m. V: 4 nektarine,jabolko nandy

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

19. nov 2009 20:20

zdravo punce. Nisem izginila, ampak zbolela za neko trebušno virozo. Relacija je postelja in wc. jem pa predvsem pz zdrob in prepečenec. danes sem si celo spekla bučke in pleskavico, seedaj ima pa žorko na stranišču. Upam da bo kmalu bolje in si bom spet vzpostavila red. lp marjana24

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. nov 2009 23:35

Z: jogurt s pz muslijem

M: jabolko

K: cvetačna juha; pz špageti z marajonovim pestom; zelena solata

V: puranji file; gobova omaka; solata

tulka

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

20. nov 2009 10:57

Marjana24, čimprej okrevaj! Z: dve mandarini, pirina štručka, mlečni namaz, kava bs, M: hruška, K: sarma, V: puranji čevapčiči, zelena solata. jana

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

20. nov 2009 11:16

Z: pirin kruh, marmelada BS, kava K: file lososa, popečene bučke M: hruška V: file vitkega soma, blitva, solata Danes imam ribji dan :D Lizzie

Lizzie  

član od: 26.2.2009

sporočila: 504

22. nov 2009 9:25

sveži sok 2 pomaranč, jabolko Z: wassa kruhki z marmelado BS, kava K: zelenjavni polpeti (buče, paprika, jajce, ovseni kosmiči, česen), paradižnikova solata M: pistacije V: jogurt Lizzie

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

23. nov 2009 13:45

Z: kivi, pz kruh, mlečni namaz, kava bs, M: jabolko in dve mandarini, K: svinjska pečenka (nemastna), endivija s fižolom, V: skuta z marmelado bs. jana

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

23. nov 2009 19:07

Po dolgem času zopet na montignacu. Vmes (beri nekaj let) je bilo malo pisano, čeprav se že nekaj časa v glavnem držim pravila, da belih stvari ne jem - poudarek je na v glavnem. Ker priznam, tele bele prepovedane reči so dobre (moka, kruh, testenine, sladkor, riž, rompir). Pravzaprav so kot droga: ko začneš, te kar potegne notri. In ješ in ješ in uživaš, potem pa naslednji dan slaba vest. Prejšnji teden pa sem spet začela z jedilniki, preštudirala sem vseh 114 vaših napisanih strani (ki so mi bile v veliko pomoč in vzpodbudo) in pregledala še 1x njegovo staro knjigo in odprla novo z jedilniki. Nekaj sprememb je res, nekatere si pa tudi še nisem dobro zapomnila. Se strinjam tudi z vašimi ugotovitvami, ker sem tudi jaz prišla do njih, predvsem tisto, da se hujšanje po prvi stopnji v določeni fazi ustavi. Vzpodbuda za nadaljnjo izgubo kilogramov je pri meni neka sprememba - ali v ritmu prehranjevanja ali v vrsti telesne aktivnosti. Tole pa so zadnji jedilniki: četrtek: Z: pz kruh z marmelado sf, čaj, M: sadje, kava K: pečen piščanec brez kože, solata V: ovseni kosmiči v jogurtu z žličko marmelade sf petek: Z: sok, iz grenivke, pz ktuh z marmelado sf, čaj, M: sadje, kava K: piščančje bel meso v praženi zelenjavi, solata V: ovseni kosmiči v jogurtu z žličko marmelade sf sobota: Z: pz kruh z marmelado sf, kava, K: surov korenček, marele s praženo čebulo in papriko v omleti, posuti s sirom, naribana zelena s korenčnkom in nasekljano kumaro z malo bučnega olja, solata z jajčevci in pečeno papriko ter kaprami V:ovseni kosmiči z višnjami, žličko marmelade sf in nasekljanim koščkom črne čokolade v jogurtu nedelja: Z:pz kruh z marmelado sf, čaj,kava M: sadje K:surov korenček, praženo mleto meso s papriko, solata, naribana zelena v bučnem olju V:ovseni kosmiči z višnjami, žličko marmelade sf in nasekljanim koščkom črne čokolade v jogurtu ponedeljek: Z:sok iz grenivke, pz kruh z marmelado sf, čaj, M: sadje, kava K: jota z zelenjavo, brez mesa V: ovseni kosmiči z žlico marmelado sf, jogurt, nastrgan košček črne čokolade Lep pozdrav vsem skupaj, župca

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

23. nov 2009 21:33

Živjo župca!

Z: sweetie, ovseni kosmiči (samo namočeni v mleku) s suhimi slivami

M: skuta s česnom in peteršiljem

K: losos na žaru, šobska solata

V: pz špageti s papriko; zelena solata

Marjana24, še nisi zdrava?

marjana24  

član od: 26.7.2007

sporočila: 36

24. nov 2009 10:55

zdravo župca..to je super da ne bom edina povratnica.. in strinjam se stabo, da so bele stvari droga jaz sem najšibkejša ko me daje pms..tega še ne znam obvladat, ampak se trudim.. tulka, končno sem se pozdravila..rota virus..in pms, tako da sem včeraj grešila ( me je sram povedati koliko sem grešila..), ker se sploh nisem mogla najest, danes je ok in grem tečt, da padem nazaj v ritem. z: pz vital, žlica sirarske skute( menda je najbolj posneta), marmelada bs, kava m. jabolko, jogurt k: sgedin seveda brez mokce m. sir v. ovseni kosmiči, z semeni in mleko ali jogurt.. lp marjana24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti