Jedilniki po montignacu

Julya  

član od: 9.12.2004

sporočila: 3277

8. maj 2009 10:12

Četrtek:

voda z limono

Z: pz kruh, lahki sirni namaz, lahki tekoči jogurt

M: trdo kuhano jajce

K: žrebičkova pleskavica, pečena zelenjava (bučke, jajčevci, paprika), paradižnikova solata

V: kuhana šunka, sir, kisle kumarice

 

Petek:

voda z limono

Z: mešanica kosmičev, mleko

M: lahki tekoči jogurt

K: pečen ribji file, mešana solata

V: solata s tuno v lastnem soku

Julija

bosa  

član od: 14.2.2006

sporočila: 247

8. maj 2009 12:21

jabolko Z: mleko 1,6 mm, pz kruh M: jabolko K: ajdova kaša s šampinjoni in bučkami, zelena solata M: jogurt V: solata s tunino v lastnem soku bosa

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

8. maj 2009 20:35

sok iz korenja, pomaranče in jabolka

Z: rženi kruhki z namazom iz lahke skute

M: jogurt s svežimi borovnicami

K: 'golaž' iz čebule, stročjega fižola, fižola preklarja, na soncu sušenega paradižnika

M: kivi, pomaranča, grenivka

V: pečen piščanec s solato iz brokolija

 

Je katera že delala Montijevo čokoladno torto? Ta vikend se je bom lotila, ampak še ne vem, kakšno količino jajc in čokolade naj uporabim... Imam recept samo za 6 oseb.

tulka

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

9. maj 2009 19:49

z:Rženi kosmičiz mlekom,kava k:hrenovka,solata v:paradižnikova solata,nekaj koščkov suhe salame in sira hruška Poročaj,kako ti bo uspela torta.Jaz je še nisem delala,brala pa sem,da jo nekatere rade namažejo z našo bs.marmelado ali obložijo s sadjem.Veliko uspeha! oktober

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

10. maj 2009 10:40

včeraj sem bila na roj. dnevu moje sestre in ...katastrofa.ves sistem, sem zrušila.ma sem grešila že 2 dni ko sem pekla pecivo in saj veste tako, zdaj se pa moram sprabit mal v red.drugače pa sem s težo kar zadovoljna, sicer se mi je spet ustavilo( saj ni čudno), ampak 8 kg minus.kako pa kaj ve? Lep dan vam želim _kekec_

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

10. maj 2009 10:47

Kekec, jaz sem tudi včeraj zabluzila s kosilom in poobedkom, tako da mi je bilo potem pošteno slabo . Pa poznam še eno, za katero slutim, da je včeraj malo mižala, ko je nosila hrano v usta...

Današnji jedilnik objavim potem, ko bom imela kaj za povedat še o torti.

tulka

jagodna pita  

član od: 19.2.2009

sporočila: 117

10. maj 2009 11:52

Jaz se tud za vikende grešim malo(kakšen kos pice,pa kaj sladkega,ampak pazim,da to ne delam zvečer),-10 kg v dveh mesecih in 14 dni. jagodna pita

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

10. maj 2009 16:24

Punce, očitno je nekaj v zraku, ker tudi jaz počnem neumnosti..... Če se spomnim, kaj jem že dva dni...... Ampak sem se danes spravila v red!!!! Zajtrk: kivi, ržena žemljica, tunin namaz, kava bs, malica: jabolko, kosilo: puranji zrezek, paradižnikova in zelena solata, večerja: ovseni kosmiči z jogurtom. Torto sem že delala in je bila odlična. Ker pa je pri nas nihče drug ne je, je samo zase ne grem več delat. jana

oktober  

član od: 15.3.2009

sporočila: 85

10. maj 2009 17:13

Tudi meni gre lepo ,a počasi dol.Še kakšen dan,pa bo -10kg,kar je bil tudi moj cilj.Mislim pa kar nadaljevati tako,le večkrat si bom privoščila kakšno dovoljeno sladico ... A je že katera pekla pico iz pz moke? Mislite,da si to lahko privoščimo kdaj pa kdaj? Uživajte na sončku oktober

_kekec_  

član od: 25.2.2005

sporočila: 230

10. maj 2009 19:05

oktober jaz tudi študiram že nekaj časa na pz pizzo,nekje sem čula da treba mešat moko,ne samo iz pz moke ker menda testo ne rata kot bi moglo.ne vem. ne bo nič narobe če si jo boš privoščila. lp. _kekec_

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti