Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

9. avg 2004 13:26

Alja, velja. Če me ne bo prej utrgalo,bova pa kar skupaj še potem eno rundo!!!!!! Sicer pa, mogoče še bo pa kakšna kilca šla zdaj dol. Ko bi le!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bajči Vaša Renata

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

9. avg 2004 13:46

Ojoj, sem se zjutraj pozabila pohvalit, da je včeraj ena tetka, s katero se malce bolj poredko vidiva, opazila, da me je malo manj. Lepo, ne? sissi

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

9. avg 2004 14:19

ojla punce.. Da ne boste mislile, da me ni več z vami. Sem in to 100% samo takšno gužvo imam, da nimam časa niti prebrati sporočil in ne kaj napisati. Pa nič ne kaže na bolje. Glavno je da sem z vami in čestitke vsem za vaše uspehe in vem da ste vse ful face. Se tipkamo lep dan vsem in uživajte v vsemu kar počnete..

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

9. avg 2004 15:18

Pozdravljene sotrpinke! Jaz sem nazaj,sem se malo vozila in pešačla po mestu-neke vrste rekreacija pa je :). Zdaj pa še malo pospravljat,da tisti kg,ki sem si jih pridelala čez vikend hitro zginejo :). Bessybori,ti si privošči eno res sexy oblekco ali pa kar dve!!!!!!! Meni je edino žal,da se nisem spravila prej na dieto,da bi do razprodaj že shujšala in bi dobila več novih oblek. No sicer pa se odpre pri nas H&M tak da upam,da se bom nekje proti koncu oktobra ko končam z dieto lahko stlačla v kako sexy jesensko/zimsko oblekco,ker ma H&M relativno poceni stvari za mojo študentsko denarnico. Alja, en cilj si že dosegla zdaj se pa vztrajno približuješ 6-ki. Kar pogumno naprej!!!!!!!!!!!! Midve bova pa jeseni iskale sexy oblekce :)!!!!!!!! Se strinjam z Marjano- RES STE VSE FUL FACE!!!!!!!!!!! Držte se in si privoščite dobro kosilo oz.večerjo!!!!!!!!! Papa

hamer  

član od: 30.10.2002

sporočila: 27

9. avg 2004 20:01

Pozdravljene punce! Hvala za podporo, res ste super! Včeraj sem imela prvi sadni dan.Super je bilo zravev tega pa smo še popoldan kolesarili, tako da je bil včerajšnji dan super OK. Danes je moj peti dan hujšanja pa se moram pohvaliti, da se že pozna. Ali je to možno? Tehtnica kaže tako!? Ja punce zakaj pa si ne bi kupile sexi oblekic tako še se uspešno izgubljeni kilogrami bolj opazijo .Le pogumno! Meni setadieta sploh ne zdi tako težka. Kupila sem si brošuro, ki jo je že spomladi izdala revija Rina, tam so res zapisani zanimivi in dobri predlogi jedilnikov. Sem navdušena! Punce pridne bodimo pa nam bo 100% uspelo! LP valči

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

10. avg 2004 7:38

Živjo, Tale forum je pa od sile. Takoj, ko pridem v službo, moram najprej po kavo, potem na internet pogledat, kaj ste novega napisali. Danes sem malo slabe volje, ker mi je včeraj tehtnica pokazala 0,3 kg več kot dan prej. Pa se nisem nič pregrešila A se je to že kateri zgodilo? Punce, razmišljala sem, da bi naročila tisto brošuro od Rine. Povejte mi, a se izplača, ali imamo na forumu že dovolj receptov. Pa če se ravnaš čisto po brošuri res tudi hujšaš z isto hitrostjo? meni se nekateri recepti, ki jih občasno navajate iz te brošure, zdijo kar malo preveč grešno dobri. PROSIM, SVETUJTE MI, KER ČE SE IZPLAČA, BOM TAKOJ DANES NAROČILA KNJIŽICO. Tinak, jeseni pa res na lov za cunjicami. Jaz si že nekaj časa nisem privoščila kaj modernega (saj veš, šlaufki pa ozke majčke pa res ne grejo skupaj). Se oglasim.....pa,pa alja

Nenni  

član od: 10.5.2004

sporočila: 110

10. avg 2004 8:20

Dobro jutro! Da ne boste mislile, da sem pozabila na vas. No, moja dieta je uradno končana. Sicer sem jo jaz končala malo prej zaradi ene žurke, ki je trajala cel vikend, no včeraj pa sem imela lepo sadni dan, da sem se malo prepucala. Še vedno ločujem hrano, samo ne pazim več na zaporedje dnevov. Tako imam danes v hladilniku makaronovo solato z malancani - še vedno pa si pustim manjšo porcijo tudi za večerjo. Je bolj enostavno. Veliko uspeha vsem !!!! Nenni

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

10. avg 2004 8:37

Alja, jaz sem knjižico kupila. Pa ne vem, če se še splača. Je že tukaj dosti receptov, pa še 3 jurje prišparaš. Mogoče zaradi boljšega občutka. Sem na 15. dnevu diete, pa knjižice ne berem več, ker moram kuhati tudi za mojega dragega in sem ugotovila, da veliko jedi, ki sem jih jedla že prej, popolnoma ustreza tudi dieti, le da je treba ločevati živila. Pa pojdimo po dnevih: za B dan so recepti ok, ampak za ta dan je meni najlažje skuhat in ideje lahko dobiš tudi med "normalnimi" recepti na tej spletni strani. Za Š dan so recepti tudi OK, lahko dobiš kakšno novo idejo. Ampak tukaj je dosti juhic ter rižot in raznih kašot in po mojem lahko dobiš ideje med "normalnimi" recepti na tej spletni strani, meso pa zamenjaš z zelenjavo Za OH dan po mojem mnenju recepti že slabši - za vseh 90 dni se menjujejo pice (z različnimi nadevi), testenine (z različnimi omakami) ter pogače (=kruh z različnimi dodatki). Meni ni všeč. Za večerjo pa stalno tortice in sladoled. Za vitaminski dan so recepti še manj uporabni, razen če imaš rada kakšno popečeno sadje. Mogoče bi bilo bolje, da si za začetek pogledaš jedilnike na Rinini spletni strani in če kaj ne znaš pripraviti, vprašaj: http://mojplanet.com/dieta/primer_jedilnika_dieta_ Vsekakor pa knjižice ne želim preveč skritizirati, saj mi je bila v prvih dneh, ko sem bila najbolj lačna, v precejšnjo tolažbo. Sem kar naprej brala te recepte in sanjala, kaj bom vse jedla. Čeprav včasih tudi malce pretiravajo. Primer: za vitaminski dan imaš enkrat za kosilo pol lubenice, enkrat drugič pa za malico 1 žlico bučnih semen. Halo? Rajši nič kot eno žlico, saj me samo zrajca. Pa-pa sissi

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

10. avg 2004 9:01

Sissi HVALA, HVALA, HVALA....da si si vzela čas za tako izčrpno pojasnilo. Če je to res, potem knjižice definitivno ne bom kupila, ker pečenega sadja ne maram (najraje imam surovega ali pa zmiksanega), pice me pa tudi ne vlečejo preveč. Nekako se mi je dozdevalo, da se da tudi navadne recepte malo prilagoditi. Včeraj sem celo našla doma neko knjigo Zelena kuhinja. So ful uporabni recepti za zelo preproste in okusne jedi. Bom poslala kakšen recept, ko ga sprobam. Kateri dan diete si zdaj ti? Jaz sem 19. in imam danes Š, kaj bom jedla, pa še ne vem. Začela sem z zmiksanimi jabolki, za malico imam marelice-njami. alja

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

10. avg 2004 9:20

Dobro jutro! Tudi jaz nisem kupila Rinine knjižice, saj sem dobila dovolj pomoči tukaj. Sem pa danes fulllllllllllllllllllllllllllll slabe volje, ker so mi ponoči vlomili v avto! JamieO

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti