Ločevanje živil 90 dni

tema je zaklenjena

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

5. avg 2004 7:13

Hojla! Danes popoldan še v službo, potem pa dopust. Mislim da bo sedaj vsaj pravi ritem za hrano. Pa o pikniku malo razmislite. Kdaj pa kje? LP vsem skupi. Ažo-koh

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

5. avg 2004 7:59

Zdravo! Preživela sem včerajšni vodni dan, sicer zvečer z grehom, pojedla sem polovičko hrenovke, ampak se zato ne bom sekirala. Marjana in Nenni, vama pa hvala za podporo. Tako sem zadovoljna sama s sabo, da sem se odločila za ta način prehranjevanja. Še štiri dni imam do konca. Potem pa mislim, da bom kar naprej pazila, saj mi je ta način prehranjevanja kar prešel v kri. MARJANA, zdrži, bom še naprej s tabo. Bajči Renata

sissi  

član od: 30.7.2004

sporočila: 184

5. avg 2004 8:15

Živjo. A ima še kdo danes OH dan? Kaj boste jedli? Jaz bom imela za kosilo slano pecivo, za večerjo pa puding. Doma sem iz province, pa nimamo ne vem kakšne slaščičarne, tako da sem se odločila, da si bom sladice pripravljala sama. Pa še moj dragi je zadovoljen. sissi

Barbolinka  

član od: 27.4.2004

sporočila: 143

5. avg 2004 8:17

Dobro jutro dekleta in fanta! Včeraj sem šla na telovadbo in preden začneš telovadit, te prej stehtajo in sem mislila, da mi bo tehnica pokazala najmanj 2 kg več, kot nazadnje ko sem bila pri njih pred dopustom. In na moje veliko presenečenje, mi je tehnica pokazala 1.5 kg manj kot pa sem jih imela nazadnje, ko sem bila pri njih na obisku. Noooro! Tak sem včeraj z veseljem telovadila, da vam ne znam povedat! Tak se mi je dopadlo in mi je dalo še večjo spodbudo, da se oklestim teh mojih kg! Tiste princeske, ki ste že proti koncu diete pa en nasvet. Obvezno še jejte zjutraj sadje, ker če boste to opustile in se začele normalno prehranjevati brez kombiniranja, vam iz lastnih izkušenj povem, da se boste nazaj zredile na prvotno težo. To se je meni pripetilo in mi je sedaj zelo žal, ker če bi pazila, bi jih imela 10 kg manj kot sedaj ko se spet mučim z kilogrami. Barbolinka

Luise  

član od: 2.8.2004

sporočila: 8

5. avg 2004 9:02

Jutro! Tak sem ponosna nase! Včeraj sem mela sadni dan pa so mi poglavi hodile le sladkarije pa pecivo in pol sem se spravila peč jabolčne rezine (imela sem se namen pregrešiti), toda ko sem jih pekla se mi je nekaj premaknilo v glavi in nisem se dotaknila nobene, čeprav so se naši tako sladkali z njimi. Če sem zdržala 8 dni, jih bom tudi 16 pa 24 pa 48...pa tudi 90. No, danes pa jem meso. Na žaru bomo spekli piščančje bederce...njam Sunshine6, mi tisti recept glede kumar poleti jemo skoraj vsak teden 1x, pravimo pa jim mlečne kumare. Res te zelo osvežijo! Lep dan,Luisa

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

5. avg 2004 9:31

Zdravo vsem.. Bravo Renata, ful si faca. Za meno je prvi dietni dan in to uspešno. Res da sem danes ful lačna, včeraj sem šla tečt in to tako slabo da raje ne povem, zato sem verjetno danes bolj lačna. Pojedla sem dve banani pa nič ne zaleže, bo treba še kakšno. lep dan vsem

marjana  

član od: 11.5.2004

sporočila: 87

5. avg 2004 9:36

Zdravo vsem.. Bravo Renata, ful si faca. Za meno je prvi dietni dan in to uspešno. Res da sem danes ful lačna, včeraj sem šla tečt in to tako slabo da raje ne povem, zato sem verjetno danes bolj lačna. Pojedla sem dve banani pa nič ne zaleže, bo treba še kakšno. lep dan vsem

tinak  

član od: 27.7.2004

sporočila: 22

5. avg 2004 12:23

Ojla punce! Jaz sem pa danes na sadju. Prej sem si ravno kosilo zmiksala- mango, 1 banano in 1 breskev in sem v zmrzovalnik poknila,da bo fajn mrzlo (kot sladoled :)). Mnjam,kak je dobro. Za večerjo bosta pa 2 nektarini padli in liter vode :). Mhm, še kakšna true story? Ena kolegica je hujšala po tem,samo ne vem koliko je shujšala. Zdaj je še vedno ista kot takrat ko je bila na dieti (suha), pa ko sem bila na praksi so vse zaposlene hujšale po tej metodi in so bile vse zadovoljne z rezultati. Samo vztrajat je treba in naš trud bo poplačan!!!!!! Mene je že 5 cm manj v pasu- juhuhu!!!!!!!!!!! Uživajte!!!!!

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

5. avg 2004 12:39

Živjo vsem skupaj, danes sem pa ful dobre volje.Me je kolegica v službi vprašala če sem shujšala in mi je polepšala dan. Seveda o moji "dieti" nisem še vedno nikomur niti črhnila. Zdaj imam pa že trdno sedmico na tehtnici. Danes imam B. Nisem se še odločila ali bi jedla puranji zrezek ( od začetka diete še nisem poskusila mesa) ali bi raje kaj iz sira. Ima kdo kakšno idejo za hitro pripravljeno kosilo s sirom? Marjana, ti se pa kar drži naprej. Prvi dan je za tabo... alja

bessybori  

član od: 28.5.2004

sporočila: 118

5. avg 2004 12:50

Zdravo, Marjana, pa ja ne, da si šla z dieto od začetka, ko praviš, da imaš prvi dietni dan za sabo. Saj bi bilo zadosti, če podaljšaš to dieto do sedaj za en mesec, če si tako grešila, pa potem tri mesece premora, pa potem mogoče še enkrat začneš s to dieto, saj tako hudo verjetno pa tudi nisi grešila. Kaj si se toliko zredila nazaj v teh nekaj dnevih? Odpiši prosim? Ne pretiravaj s strogostjo do sebe. Mogoče si boš naredila s tem da začneš znova več škode kot haska. Malo razmisli tudi o psihičnem počutju. Resno pa mislim, da bom ti še naprej stala ob strani, saj se nekako počutim povezana s tabo, ko pa sva skupaj začeli. Lep dan vsem skupaj še naprej! Bajči Renata

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti