Kaj danes delamo?

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

22. feb 2013 20:26

MZM jaz ti z veseljem pripeljem ves sneg, ki ga imamo na balkonu! Imam en tak lep zamet v obliki peščenega, pardon sneženega gradu!

Kateri konec Slovenije so pa danes snežinke spregledale? Saj so poročali, da je še na obali snežilo?

Vilma

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4541

23. feb 2013 2:03

, ne morem verjet, štiri snežinke in pol so padle pred pol ure, da ja ne bom smela jamrat, kako je sneg pozabil na nas okoli "kurje škofije"

Menjam stanovanje za dva dni, Vilma

lp

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

23. feb 2013 3:24

Evo, sem vedela, da Valter ne laže. Hvala za slikce in rožce, Miška!

 

naor

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. feb 2013 4:51

V kateri temi so že sredi januarja pisali, da to ni nobena zima, da se je pomlad začela? Ko je to slišala, se je babica Zima razkurila, se mi zdi!

lp

P.s. Aja, kaj danes delamo??? Kidamo, kidamo, da še spat nimamo cajt!

cervus

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

23. feb 2013 7:37

Majkemi je romantiš. Že od 2.30  sem ob pitju črnega čaja, grickanju ingverjevega piškota in orehovega cookija ter prebiranju o zgodovine KAVE in njeni pripravi, vsake toliko časa pogledal na zasneženo ulico. Kot nekje na severu, med jeleni, tistimi barvitimi hišicami in prijetno zagretimi brunaricami. Prelepo, ko je cesa še čisto bela, nikjer žive duše in na gosto padajoč sneg...
Samo kaj ko do poldneva ta romantika izpuhti, v glavi turobnost kot sivina neba, obrvi pa se nasršijo. Samo še renčal bi lahko :>
No, razen ko nimaš opravkov po mestu, pa se lepo doma na kavč zabubiš, jušno skledo vrelega čaja pred sabo položiš, na sebe kovter vržeš, v roke pa kakšno kilsko knjigo!!! iiii, to pa je fino ja.

Sedaj pa že pridno vstavljam dobroto št.2 v pečico. KAKO DIŠIIIIII. Res je nostalgično/romantično. Zunaj vse belo, pesem ADVERTISING SPACE od RW na računalniku, iz pečice pa prijetno diši in izkazuje nežnost skozi toploto in nežno tik-takanje ure me ponese daleč stran...
Sedaj vstavim še fiiine ang. kolačke polnjene s cimetom/sončničnimi semeni/rozinami in cimetom. 
Nato pa spakiram in via Tinje. Danes družinsko kosilo, obisk TETKE SKUTE in dooolge debate...

PRELEPO!



---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Sporočilo je spremenil(a) MBrando dne 23. 2013 07:40

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. feb 2013 9:29

MZM s paketom snega bi dobila tudi polno hišo različnih bacilov, jih sneg noče poteptat.

Pri nas je sigurno 25 cm novega snega, je pa zjutraj posijalo sonce, končno!

Danes smo pozno vstali, pojedli zajtrk, zdaj se pere že drugi stroj cunj, potem me čaka trgovina in kuharija. Danes bom kuhala še za nono, je včeraj zbolela. Mi je čuvala bolna otroka, ko sem šla na razgovor za službo. Zdaj imam malo slabe vesti, ker je zakuhala še ona, ima namreč 39 vročine, ampak drugače ni šlo.

 

Vilma

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

23. feb 2013 9:35

Mož kida sneg, jaz pa sem prebrala časopis, popila nescafe. Zdaj se je zbudil sinček in bova pripravila zajtrk za vse. Pa vroč čaj. Potem pranje perila in še po darilo za brata, ki nas je povabil na pozno kosilo. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

23. feb 2013 9:43

Ne vem, ali bi morala pisat v ono drugo temo, ali lahko v tejle povem, da sem si zdajle eno uro oblikovala telo (in karakter) s kidanjem snega. Letos smo si pa nabrali kondicije, kajne? Tisti zgoraj očitno hoče, da smo vsi vitki, pa nam dan za dnem pošilja material za rekreacijo.

pirnica

Vilma  

član od: 30.8.2004

sporočila: 560

23. feb 2013 9:47

Pirnica tiste vaje, ki jih gledaš doma, itak ne pomagajao, preverjeno! ;-)
Jaz moram skidat balkon, samo je snega toliko, da ne vem, kam ga bom odmetala? Ko pogledam ven, je skoraj tako kot bi pogledala iz iglu hiše  Zdaj pa ne vem, a čem višat streho al debelit zidove?

Vilma

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

23. feb 2013 9:50

Ojoj, tudi pred onimi od zgoraj se ne da nič skriti.Očitno vedo, da še nisem v službi in ohranjajo mojo kondicijo z ;šauflanjem; snega. Spet znova, prebit se je bilo treba do mojih ljubljenčkov, zakurit....Kosilo že imamo, saj ni čudno, če ob 5. že  z lonci ropotam. Moj dragi, že pa skrbi za prevoznost cest, dela po 12 ur, revež, kot kaže bova še mogla počakati kakšen dan, da bova skupaj preživljala dan-mislim, da ga bo kar prespal, ko se sneženje umiri. Lep pozdrav in bodite v stanju pripravljenosti-kidanja

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti