Kaj danes delamo?

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. jan 2013 22:43

Hvala, Vanja! 

naor

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

16. jan 2013 7:58

Naor, tebi in tvojim pošiljam eno veliko lopato snega, da se boste malo kepali. Mi ga imamo itak preveč, vas bo pa malo osvežil. Uživaj še namesto nas.

pirnica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. jan 2013 8:17

Ves, moj skoraj sedemletni vnucek mi je vceraj ves zalosten rekel, da se ni videl snega v zivo in da si zeli v Slovenijo, ker tukaj ves cas sije sonce, on bi se pa smucal. Upam, da bo tvoja lopata cimprej tukaj, da se malo podrica po snegu.

Jaz pa vam vsem posiljam tople soncne zarke. In en lep pozdrav s Havajev!

Honolulu baby!  

 

naor

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

16. jan 2013 10:32

Daj Bog, da že mine ta zima! Od vseh dosedanjih najbolj......, ker sem brez službe in prvič tako dolgo doma, imam že vsega poln kufer. Ko se mi več niti kvačkat ne ljubi, takrat nastopi kriza obupa brezvolje. Omislila sem si nov hobi in začela nekaj čarat iz mavca, mož pa ves vesel, samo da ima mir. Naor hvala za sončne žarke, pošlji še pomlad, ker z pomladjo, če bo sreča pride tudi zaposlitev. Jaz pa ti pošiljam kar celo ;karjolo; snega, da boš lahko delala snežaka z vnučkom.

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

16. jan 2013 11:09

Jaz bi takoj zamenjala za Havaje....

Drugače oa sem zjutraj pospremila sina v vrtec, šla po par stvari v trgovino, zdaj pa me čaka kup dela. Najprej bom dala vzhajat kruh, potem se lotim sarm in zavitka. Za tole snežno vreme bo prava hrana. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Lopatka  

član od: 28.4.2011

sporočila: 354

16. jan 2013 13:33

Jaz sem danes vstala že zelo zgodaj, da sem spakirala in pripravila pecivo za 70 ljudi, ki sem ga pekla zadnje tri dni. Hvala Kulinariki in vsem Kulinarikom, da mi je vse uspelo tako kot je moralo. ;)

Lopatka

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

16. jan 2013 15:19

Ravnokar sem prišla iz razgovora za službo. Mogoče se me sam Bog usmili in vseh okoli mene, daj odrešitev njim in meni. Pa tudi na ostalih, ki jo iščejo, se naj spomni!

kvačkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

16. jan 2013 15:44

Heh, kvačkarica, tudi jaz sem bila danes na razgovoru tako da sem v bistvu celo dopoldne porabila za prevažanje sem in tja, čakanje... Potem sem bila eno uro doma in nato spet na pot-tokrat peš do mesta, kjer sva se dobila z dragim, ki me je povabil na kosilo zdaj pa malo počivanja, potem bo pa verjetno spet treba kidat. Ampak še vedno obožujem sneg

JJ

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. jan 2013 16:11

Tega pa res ne razumem: da bi se kdo odpovedal zimskim radostem, kidanju snega, ko ti se zanohta, te zebe kot cuckota, vse te boli, ravno spucaš avto, pa gre plug, ti pa znova uživaš............... , se odpelješ, ko prideš nazaj, nekdo je parkiral, na tvojem, lepo spucanem placu........... in vse te zimke radosti spustiš in greš nekam na toplo, kjer sonce žari, pa se moraš matrat z mrzlim pivom ( pa, če mu rečejo domačini cerbesa ali kaj drugega ), in skos moraš jamrat: uf, uf, kdo bo tole zdržal, ba nekako zdržiš.......

Aloha!

 

ežoj

diana65  

član od: 24.5.2011

sporočila: 22

16. jan 2013 16:47

jaz bom pa danes delala to, kar delam že od 1. januarja.........ležala, ker sem si točno na prvega tega leta zlomila gleženj in sedaj lepo varujem svoj gips, ki je brez pete, se razume..........tako, da gledam TV in surfam do onemoglosti...............pa še najmanj 4 tedne bo tako dokler ne dam gipsa dol........potem bo pa po malem že boljše..........

pa lep pozdrav

 

diana65

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti