Kaj danes delamo?

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

9. dec 2012 11:58

Ker sem po novem tudi jaz aktivni iskalec zaposlitve, delam vse, za kar prej ni bilo časa. Saj veste 8 ur odvečnega časa... no delo se vedno najde, če le hočeš. Vse po vrsti razvajam, vključno z taščo in tastom, vmes še kvačkam, šivam....včasih mi je dopoldan kar prekratki. Pa seveda, kulinarika je zakon! Tako, da tudi brezposelni se lahko doma samozaposlijo z namenom, da kosti ne zakrnijo. Pa lepo sončno nedeljo želim vsem kulinaričanom.

kvačkarica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

9. dec 2012 12:25

VEROVNIKA je napisal/a:

Uživamo z lopato in metlo na sončnem dvorišču!

Tudi jaz, prav kičasto lepo je....................

rimljanka

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

9. dec 2012 16:13

Takole pa smo uživali na snegu (un stric iz ozadja ni naš , samo kuža je naša)

JJ

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

9. dec 2012 17:16

Mi smo pa en tolk snega odmetali, kot ga je do kužike na zgornji sliki. Pa nismo nič sprehoda rabili. Je bil pa res en prekrasen dan, lopati navkljub.

pirnica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

9. dec 2012 17:39

Zjutraj sem najprej ob nescafeju prebrala Nedelo, sinček je gledal risanke. Potem smo si privoščili zajtrk v krogu družine. Lotilamsem se priprave lazanje, nato pa smo šli na dveurni sprehod po sončku. Po vrnitvi domov sem lepo lazanjo spekla, zakuhala juho, pripravila  solato....vmes še na hitro zvila skutin zavitek... Zdaj smo ravno po debati na kavču ob vinčku, sladkarijah....še pospravimo....potem pa prižgemo še svečki na venčku in družinski večer je tu....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

10. dec 2012 12:53

Imam dopust in namesto, da bi uživala, sem se nujno!!! morala lotiti pospravljanja shrambe.

No, tole mi je vzelo cel dopoldan, vmes pa sem še temeljito očistila kopalnico..... No 'pa bo konec mojega dneva za lenarjenje. Skuham še kosilo, pa bo tema. Lep zimski pozdravček, Kara

kara

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

10. dec 2012 13:35

Zjutraj sem najprej pospremila sinčka v vrtec, šla v pekarijo po žemljice za zajtrk ( hči jo je dobila na avtobusni mimogrede). 

Potem pa sem se lotila čistit okna, ki jih je ponoči zarosila vlaga, pa generalno kopalnico, saj se po sušenju v sušilcu vsepovsod naberejo mucke. Dala vzhajat kruh. Zdaj sem sredi likanja, kruh se peče, kuhat pa začnem kasneje.

Ko bom šla po sina v vrtec greva še na sprehod, potem bo pa že tema. Najbrž bova spet kaj sestavljala ali pa pekla piškote....očka bo šel najbrž na košarko....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

10. dec 2012 14:44

Zbudila sem se z vnetim grlom in strašnim napadom kašlja. Sledila je ogromna skodelica čaja, kasneje še zajtrk. POtem sem šla nazaj v posteljo. Ko sem se, recimo, malo spočila (itak sem bolna in se ves čas počutim slabo), sem skuhala in pospravila po kuhinji, pojedla malo kosila, zdaj pa nazaj v posteljo

JJ

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

10. dec 2012 21:12

JanisJoplin je napisal/a:

Zbudila sem se z vnetim grlom in strašnim napadom kašlja. Sledila je ogromna skodelica čaja, kasneje še zajtrk. POtem sem šla nazaj v posteljo. Ko sem se, recimo, malo spočila (itak sem bolna in se ves čas počutim slabo), sem skuhala in pospravila po kuhinji, pojedla malo kosila, zdaj pa nazaj v posteljo



JJ

 

u bogaaa..

jaz pa ob 6 v službo, ob 18 domov...kosilo in večerja skup, zdej pa spat, jutri pa spet tako s tem da grem že ob po 5 ..nič zanimivega, dan enak dnevu, s tem, da sem že kronično utrujena, kje je še konec praznikov ..še začel se niso, pa komi čakam da jih bo konec !!

 

petardica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

11. dec 2012 18:18

petardica je napisal/a:

JanisJoplin je napisal/a:

Zbudila sem se z vnetim grlom in strašnim napadom kašlja. Sledila je ogromna skodelica čaja, kasneje še zajtrk. POtem sem šla nazaj v posteljo. Ko sem se, recimo, malo spočila (itak sem bolna in se ves čas počutim slabo), sem skuhala in pospravila po kuhinji, pojedla malo kosila, zdaj pa nazaj v posteljo



JJ

 

u bogaaa..

jaz pa ob 6 v službo, ob 18 domov...kosilo in večerja skup, zdej pa spat, jutri pa spet tako s tem da grem že ob po 5 ..nič zanimivega, dan enak dnevu, s tem, da sem že kronično utrujena, kje je še konec praznikov ..še začel se niso, pa komi čakam da jih bo konec !!

 



petardica

Saj ne vem, kdo je bolj ubogi

JJ

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti