Kaj danes delamo?

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

16. dec 2008 14:03

Ja Nene-morje se kar strinjam s tabo.Tudi jaz počnem nekaj takega.Sicer pa sem v bolniški zaradi poškodbe,pa tak nesmem okol hodit,da me kaka kontrola ne dobi.Se pa zato sprehajam gor pa dol po stanovanju in ne vem kaj še naj naredim,da bo čas prej minil kriznana

neznan uporabnik

16. dec 2008 14:03

Oj Nena, ko bi jaz lahko počela vsaj tisto prvo, tudi drugo ni slabo. Pa se mi v teh norih dneh zdi da bom nekega dne sama sebe prehitela. Pa toliko načrtov imam še, kaj vse bi rada naredila do konca leta, pa za praznike.... spekla, okrasila, obiskala ..... pa saj bo lep dan vsem tedi

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

16. dec 2008 14:04

Joj se opravičujem narobe sem napisala NENA-MORJE,ampak raztresena sem pa še vedno hahaha kriznana

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

16. dec 2008 14:19

lidka je napisal/a:
Danes em vstala ob 6 uri, antibiotiki za hčerko. Ja... Pa sem se šla kar zrihtat in napackat, pozdravila in polupčkala lubija, ko je šel. (se zdaj skoraj ne vidimo zjutraj, ko sem doma). No, ob 8:20 se mi je uspelo s tamalo spokat od doma. Cela drama, ni hotle na Polikliniko, ker so ji zadnjič čistili ušeska, pa jo je bolelo. Hja, sva vzeli s seboj cel prtljažnik njenih (imaginarnih) škratov. Preden smo šli, so si umili zobe, postrigli nohte in počesali brade. Obleči so morali enake nogavice in cele hlače! Eden z zabasanim nosom, eden z vnetim grlom, eden z zamašenimi ušeski... Seveda, smo šli do zdranika, ki mora biti res zelooo pameten, saj se kliče: otorinolaringolog... Škrati so se peljali v prtljažniku, ker so grooozno pobalinski in lahko kaj uničijo in umažejo. Uspešno parkirala. Na ORL gneča, tamala je dramatizirala, sem jo zamotila, s škrati, da sva šli bp čez vrata. Hja, pač v prazno za nama govorim: pejmo, pejmo, ste vsi? Gneča, da dol padeš. Starejši gospod naju je spustil, da nama je prej vzela napotnico. Na napotnico celo napišejo OTROK, da si prej na vrsti. Halabogu!!! Bejb zabava sebe, mene in celo čakalnico. Je pač čveka za dol past. Pol Ljubljane ve, da ne mara palačink, da mi je škrat spezal z umazanimi čevlji za broško, drugi pa je ame brisal smrkelj. (ja, pri 4 letih je zabavno brisanje smrklja, sline, umazanije...). Prideva na vrsto, noter cela drama. Je jokala. Od strahu. Pride mlad, prijazen zdravnik, ji je vse na rokici pokazal, pa obljubil, da ne bo bolelo. In NI. Stisnjena k meni, pa škrati so držali pesti. (saj potem so bili tudi oni na pregledu). : ) Hitro domov, saj je bejb še tako zelo bolna, da itak ne sme nikamor. Hrope, kašlja. Kosilo imam kuhano, ravnokar sem spekla palačinke. (mariniram meso za jutri). Šibam še pospravljat, saj zdaj, ko sem doma, vidim sak prah in brišem vsake 2 dni, vsak dan sesam... Proti večeru se vrne lubči, bejb ga komaj čaka. Da mu vse pove, kaj se je zgodilo. Jaz pa razmišljam, kako bi se odpravila kam v trgovino, ker me čakajo še 2, 3 vrste pralin za naredit, potem sem fertik za letos s tem! lidka
Hehe, si vaju kar predstavljam. Jelenckova

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. dec 2008 16:04

spagon je napisal/a:

Zavita ležim in pijem čaj, imam vnetje mehurja. In klikam zraven.

saša
Joj tole pa boli,mi je kar močno znano.Veliko čajeka pa bo šlo mimo. Jaz pa sem začela spravljat skupaj okraske in jelko.Rada bi imela spet drugo barvo in sem malo preračunala,da me pride okoli 70 evrov če se spomnem nove lučke, okraske,pa še kakšna ovčka,okrasna trava...ej nič ne bo, bo kar tako kot je bilo lansko leto.Sina še peljem na trening,potem pa večerja... petardica

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. dec 2008 20:47

Uh, moj otrok je bil danes na ORL, očitno je bil prevelik napor zanjo, saj je res čisto na koncu. (mislim, nikoli mi ne bo jasno, kako otrok par dni po hudi infekcijski bolezni rine v Ljubljano v polno čakalnico bolnih ljudi). Sedajle kašlja kot za stavo, spet suh kašelj. Sem jo šla namazat z Justovo materino dušico, dala sirup, topel obkladek na pljučka. Sedaj vsa v skrbeh čakam, da bo do jutra redu, sicer moram do zdravnice. In kar predstavljam si, zopet v bolnišnico... IN SRČNO UPAM; DA NE GRE PLJUČNICA SPET NAPREJ... Ja, sirupe jemo s pomočjo škratov, drugače ne bi šlo tako gladko. He, he. Naši škrati so zlata vredni, : ) lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 16. dec 2008 20:48:05

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

17. dec 2008 6:12

Lidka, dobro jutro! Upam, da je z vašim otročkom bolje in da boste preživeli lepe praznike! ursula-ce

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

3. jan 2009 11:51

lp Danes pa je dan za pospravljanje.Kuham juhico,pospravljam,likam....da se izbrišejo praznični dnevi,ko nisem naredila nič pametnega kot ležala in jedla. Jutri se pri meni že začne služba. petardica

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

3. jan 2009 13:51

Jaz sem pa itak usekana, 1.1. sem odprla tekaško sezono in to na golovcu, še nikoli nisem tekla pa celem snegu, romantika za dol past, včeraj sem cel dan smučala s prijateljico na Krvavcu, potem sva zavili v naš hladilnik po torto za njen rojstni dan, proslavljanje je sledilo pozno v noč, danes sem pa šla na spinning in seveda na en špancir po sončku. Mi pa absolutno manjka motivacija za se spravit v trgovino. Pa se bo kar treba, ma je dan še kar nekam dolg. Enkrat že...

 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti