Kaj danes delamo?

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1563

17. okt 2008 20:50

danes je bil res sluzast dan. Zjutraj sem razmišljala, česa naj se lotim. No, pa sem si zmlela zelenjavo za ozimnico (zelenjavna začimbna zmes). Pol me je pa hladilo, pa zeblo in sem šla peč rogljičke s skutinim nadevom, pa filane paprike delat za kosilo. Potem sem šla pa mojega vnukeca pogledat. Sva se mal mečkala in cerklala, mimogrede star je 6 mesecev in ko te pogleda s tistimi modrimi očki in se zasmeje z brezzobimi usteci iz katerih teče potoček sline, ja kaj naj rečem človek bi ga kar pojedel. No potem popoldne sem šla pa še k frizerju, malo postiči laske, da bom za vikent malce boljš zgledala. Zdej sem pa tukej. buča

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. okt 2008 21:09

Po osnurnem delu sn ... delala dalje, za kosilo velki pisker krompirovih lulekof (nekaj še za v zamrznovalnik), štiri slivove knedle in endivijo s krompirom, potle se pa s punim lampom vrgla na kavč, prebrala knjigo 312 strani (neko sranje, ko če spustiš 100 strani, je itak vse jasno), alzo dakle, knjiga je bla fertik v desetih minutah, tak da sn lahko hitro zaspala kako vuro. Te pa sn se tak pridna zbudla, vse živo sn spucala in oprala. tumpika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

17. okt 2008 21:25

Tumpika, daj prosim povej recept, kako iti spat in se potem priden zbuditi? Prvi del še razumem, drugi mi ni pa nič jasen ... Atina

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

17. okt 2008 21:59

Ka neš ki mislila, da se mi to dostikrat zgodi! Gnes se mi je slučajno. tumpika

klavdijaB  

član od: 31.3.2004

sporočila: 952

18. okt 2008 9:23

evo mene izpod tuša,... jaz se hladim za računalnikom, na mizi pa jogurtov štrudl in rogljička ala vse sorte. Se pravi iz 1kg moke testo, potem pa 1/4 polžkov z lešnikovim nadevom (hofer made), 1/4 šunka sir in 1/2 slanih - ti grejo najbolj v promet. Zdaj pa na kavo k prijateljici (beri- v njeno klet po krompir), spotoma pri bivši tašči pobrat mlajšo hči in potem kuhat kosilo.... vmes kaj oprati, posesati,.... popoldan pa "babji dan in po dolgem času malo ven" klavdija

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

18. okt 2008 13:47

DANES V SLUŽBI... ŽE OD 7,00 PA DO 20.30. Nimam kej druzga povedat.... biba

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

18. okt 2008 14:31

Končala s peko linških piškotov,čaka me pa presajanje rožic.Tako lep dan ,niti oblačka ni na nebu. lp goga

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. okt 2008 14:56

Slovenija transplant tek po Tivoliju, Rožniku in Mostecu, zvečer pa obletnica valete v PO. Super dan v celoti.

Loni Makaroni

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

18. okt 2008 23:00

jasna1 je napisal/a:

Uh Veri, sorry ...

Ti kar lepo počakaj in naj se ti ne mudi. Torej, če te prav razumem, zdaj že lahko malo več migaš?

jasna [pingvin]
Hehe, meni se nikamor ne mudi, naj si vzame čas mala, not itak še noben ni ostal;) Rajši kak dan kasneje kot pa prezgodaj! Ja, ni mi več treba strogo ležat, še vedno mam pa veliiiiko več prepovedi kot dovoljenega - ampak se ne držim čisto strogo - itak. NO, danes smo bili na sprehodu na Gradu (to ne vem, če mi je ravno dovoljeno, rajši nisem vprašala, hehe, potem ne morejo prepovedat;) in sem spoznala eno krasno kulinaričarko:) potem je prišel oče po 1. del tistega prevajanja, pa smo skupaj pojedli kosilo (zajčji ragu, krompir v ponvi in šrilanški porov nevemkajže-pa se mi ne da it pogledat v knjigo;). Potem je bila seveda mala na sporedu, zdaj pa grem prevajat 2. del.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti