Kaj danes delamo?

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. okt 2008 10:28

No, včeraj sva se pa res spičila, pa sva pol spet čvekala in debatirala o tem... Ežoj, Absintha je še full ostalo, ga bom mela za celo leto. Itak se ne pokvari... Pit ga pa tud ne mislim tok, da bi se mi green fairyies prikazovale... (pr teh letih...)... lidka [sonce] Sporočilo je spremenil(a) lidka dne 16. okt 2008 10:31:53

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. okt 2008 10:34

Priletela od frizerja zdaj pa letim v službo............... petardica

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

16. okt 2008 10:52

Danes imam končno prost dan. Vstala sem ob 7.00, kar mi niti slučajno ne rata če imam službo popoldan (več ali manj sem popoldan v službi). Malo sem že pospravila, cunje imam za obesit, ravno slišim pralni stroj da je nehal mlet. Potem bom skuhala puding in spekla marmornate potičke in se za kakšno urico vsedla s knjigo na kavč. Potem pa kuhanje kosila (gobova juha in palačinke - ne bom se ravno pretegnila, ampak je bila partnerjeva želja - naj mu bo). Sledi obisk pri v.d. tašči (reva je zlomila kolk in je v bolnici) in nazaj grede domov še obisk Hoferja (keksov za nepričakovane obiske mi je zmanjkalo ali pa imam v omari veliko miš, ki sproti vse požre). Potem pa spet dobra knjiga, ali pa bom, po vsej verjetnosti visela na kulinariki in študirala recepte za burek. No tople vode najbrž ne bom odkrila, jutri pa ga bom pekla. Lep pozdrav! Moycaa

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

16. okt 2008 11:11

Danes sem v službi. Kosilo je skuhano. Upam, da bo šel kdo po hčerko v vrtec .

Po kosilu bejbiko odpravim spat, in udarim eno hitro čistilno akcijo (posesam in malo pomijem po tleh). Pospravila sem že zjutraj.

Popoldne dobimo obiske. Naredila bom kakšen prigrizek. Torta že čaka od včeraj.

Proti večeru pa igranje, branje pravljic, risanje z vodenkami, ....

Če bom pri volji, bom skuhala kosilo za naslednji dan - pa nič ne obljubim

MM

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

16. okt 2008 11:39

Danes sem imela eno hitro čistilno po hiši,sedaj pečem polnozrnati kruh z semeni,Upam da uspe ker ga vsi obožujemo.Skuhat še moram rižoto za kosilo,ob15.00 pa v vrtec po tamalega.Popoldan še ven na zrak,zvečer pa se pakirat za v bolnico,kajti jutri ima moj tamali operacijo.Držite fige da bo vse vredu.Čao,pa lep vikend žigolino

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

16. okt 2008 11:45

žigolino vse bo vredu če sem prav razumela gre za fimozo in bo najverjetneje zvečer že doa drugače pa držimo pesti da bom čim hitreje okreval anaeva

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

16. okt 2008 12:14

Danes pretežno v stilu "se mi nič ne da" in vsi mi gredo na jetra, zdaj grem z možem nekaj pojest, ker je mama v zdravilišču in doma nihče ne kuha...

 

Pa še jezim se, ker nekateri ne opravijo svojega dela in ko jih opomniš, je vse narobe in toliko, da ne vprašajo, zakaj jaz tega ne naredim...je pa njihovo področje in jaz naj bi šla v Lendavo nekaj delat, oni pa sami tam svetijo....adijo pamet.

 

ampka zdaj grem h Kitajcem nekaj pojest, pa sonček je zunaj....svet je vendarle lep.

 

 

mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:02

gogad, hvala:) Včeraj so bili torej zdravniki na programu, od 7h do 13h se je vse skup vleklo, vmes sem znosila vse knjige v knjižnico in nove nazaj v avto, potem sem šla po tamalo k babici, malo smo se še tam igrali, potem sva šli domov in sporti pobrali lubija/očija. Doma smo se šli igrat na tla, pa sva zaspala v roku 5 sekund, čeprav je plezala po naju. No, seveda pa nisva spala dlje kot 5 minut, hehe. Sledi kosilo, pa normalno vsa ceremonija do večera, ko sem začela spet prevajat nekaj za očeta in končala okoli 2h. Tak da danes uradno se je začel z 2 urama prevajanja, potem zjutraj naše rutine: polupčkanje in poslavljanje od očija, potem pospraviva skup iz pomivalnega stroja (ona pribor zmeče v predal, jaz pa ga razporedim in pospravim ostalo posodo), potem ena ura čistega cartanja, malica, igranje, vmes poizkusi spravit zajtrk še vame..., pa kosilo in zdaj je zaspala in grem spet prevajat. Vmes probavam še zorganizirat vikend in vse vpletene, ki jih je kar nekaj, vsak dan se še kakšen najde;) Zdaj grem prevajat, ko se mala zbudi pa bom skuhala bučno juho, riž s slivami in sojine polpete za kosilo, da bo narejeno, ko lubi pride iz službe, ekr se mu potem mudi dalje. komaj pa čakam, da bova lahko šli sami na sprehod... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:04

petardica, poleti lahko shujšaš, če veliiiiko plavaš, preverjeno. mene vedno pobere na morju - ampak samo na morju, doma ne, ker ne morem vsak dan par ur plavat... lidka, a sta se skregala, kdo je ves absinth spil?;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

16. okt 2008 13:05

mamamia, dober tek! Jaz se bašem s solato:), prej sva meli pa rizibizi od včeraj. Veri

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti