Kaj danes delamo?

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

24. feb 2013 19:13

tburgar je napisal/a:

 smo  pa štirje odmetavali dobro uro, ker je sosed,  ki ima rolbo na dopustu, smo morali še cesto očistit, no pa ni blo hudega,



tabu

Saj letos si je pa zaslužila dopust, kajne?

pirnica

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

24. feb 2013 21:36

Ha, ha, ja, pirnica pa si je res zaslužila, no tko se pa zgodi, če vejico pozabiš,

sicer bo pa rolbo tudi treba nabavit, da se bomo mal menjavali, kadar ga bo tkole nametvalo,lep večer vsem.

tabu

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

25. feb 2013 7:27

Tburgar, tudi zato imamo kulinariko, da se malo nasmejemo. Po jutranjem kofetkanju bom šla malo v šoping, potem me pa še kar veliko snega čaka, da ga spravim na kupe za poletje. Sigurno bo suša takrat, pa mi bo prav prišel.

Lep dan vsem! Sončen, brez sneženja.

Zvončkov pa nimamo med smeškoti. Škoda.

pirnica

MBrando  

član od: 4.8.2011

sporočila: 2308

25. feb 2013 8:21

Gledal rdeči tepih OSCARJEV, nato črna vrela kahla čaja in prebiranje knjige KAVA + ROJEN ZA TEK. Priprava zajtrka, in dvo urno uživanje ob konzumiranju, ter prebiranju GLOBALA.
Nato pa hjoooo, tuširanje, umivanje glave, britje, menjava posteljnine, prevlek, prezračevanje stanovanja, prelaganje hrane iz ene posode v drugo. Ker nekaj imam od včeraj a bom jedel jutri, nekaj kar pa mora nujno v lonec, preden se pokvari pa bo danes na vrsti. V hladilniku tudi že kakšen mesec stoji repa in jo imam že splanirano za v sredo v obliki REPA/FIŽOL/PEČENICA, v čet. pa morda KIT.RESTAVRACIJA z MAMAN.
Sedaj pogledam še ANTHONY BOURDAINa in še pol urce ALEXANDER THE GREAT, katerega nisem uspel včeraj, nato skuham kosilo, pa hitro do gospe doktor. Preostanek dneva pa v znamenju knjižnice, knjižnih ter filmskih projektov in čajev...

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

25. feb 2013 10:56

Danes pa ni moj dan...Ženske težave v hudi obliki... Sem že v teh letih, ko je enkrat hudo, da vse teče, drugič pa kot ,da ne vem.. Ne vem, a se vsem to dogaja?  Zdaj sem že vzela Brufen, da bom lahko preoblekla posteljo....

S sinom sva že zajtrkovala, pripravila sva si čaj, še malo pospraviva, potem pa ga peljem k frizerju. Za popoldne predvidevam, da bo sonček in bova šla na sneg. Na dvorišču imamo visok kup od pluženja in smo naredili v luknjo tobogan...Prav zabavno. Jaz bom opazovalka, saj imam še šive na prstu...Še hči bo prišla iz faksa in se mu bo pridružila.

Po parih dneh bom spet kuhala. Se mi že prav lušta pražen krompir in zeljna solata. Še iz otroških let se spomnim nedelj- goveja  juhca, pražen krompir, zeljna solata, domača rdeča pesa, govedina. Je bilo v planu za včeraj, pa smo imeli toliko kidanja, da je bila opoldanska lakota prehuda, da bi se vse skuhalo.

 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

25. feb 2013 11:56

Najprej sem obesila perilo, pojedla pomarančo, spila malo vode in odšla na fitnes. No ja, preden sem šla, sem morala še malenkost skidat (kar se včeraj ni dalo). Pred eno uro prišla s fitnesa, pojedla nekaj bolj konkretnega, zdaj sledi tuš, potem pa kuhanje. Popoldne grem z dragim k frizerju (je tako fino, ker ima ogromno trač revij, ki jih drugače ne berem, ampak tam pa neizmerno paše), po manjšo lopatko za v avto (včeraj sem jo v vsej vnemi zlomila ), potem pa domov na kosilo. Popoldne verjetno še malo čiščenja snega okrog hiše, pa malo počivanja. Pa standard-iskanje službe.

JJ

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

25. feb 2013 17:39

Oj, Trixi, so mi znane te težave, ja, pa še nobenega reda, enkrat na 23 dni, pol pa recimo na 35, pa take.

Jaz tudi nisem v najboljši koži, sem dopust začela z bolečim grlom in mal temperature, tako da sem samo na hitro skuhala, drugače pa poležavam na kavču. Ma nimam kaj, pritoževanje ne pomaga. Sicer kakih hudih planov za ta teden ni bilo, prijetno pa vseeno ni.

tabu

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

26. feb 2013 11:41

Tburgar, upam, da se čimprej pozdraviš in da užiješ dopust, kot je treba.

Trixi, tudi tebi želim čimprejšnje okrevanje!

Za mano je že ena ura fitnesa (res mi najbolj paše zjutraj ), pred tem sem zakurila in pozajtrkovala. Zdaj sem malo pomalicala, sledi pol ure oddiha, nato pa kuhanje. Popoldne pa še malo pospravljanja ter pevske vaje

JJ

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4541

26. feb 2013 18:24

naor je napisal/a:

Jaz Miški verjamem. Običajno tam, kjer ona živi takle čas že mandlji cvetejo . Vsaj tako mi je Valter večkrat zatrdil.
naor

naor, sem preverila, res so čisto napeti, ti mandljevi popki, a letos bo šlo na tesno s cvetenjem v februarju

 

lp

mzm

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

26. feb 2013 19:58

Hvala za trud. In slikco.

Lep pozdrav!

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti