Kaj danes delamo?

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

19. feb 2013 14:56

Kvačkarica, čestitam! Vidim, da je še upanje

Rag_doll, čimprej se pozdravi

Jaz pa danes nisem počela nič pretresljivega. Napisala dve prošnji za službo, obesila perilo, šla v trgovino, skuhala kosilo, malo pospravila po kuhinji in to je zaenkrat vse. Zdaj bom verjetno malo pogledala tv ali brala knjigo, potem pa se bom najbrž lotila malo bolj temeljitega pospravljanja (čeprav me prav nič ne mika ).

JJ

branka.mahnic  

član od: 23.7.2008

sporočila: 1157

19. feb 2013 15:01

Kvačkarica, super, da si končno dobila tako pričakovano službo-srečno!

branka

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. feb 2013 15:18

Sem tudi sama do neba vesela, sicer  bosta malo bolj mogla moja moška zase poskrbet, pa pravita, naj bom brez skrbi......delo je namreč v pop. času in vikendi so poleg, pa jjj... ga, vse ne moreš imet.Bosta vsaj mogla odrasti enkrat!Pa saj imata še ;prvo pomoč;, taščo v pritličji, ki se bo končno počutila koristno.JanisJoplin, sem te kar pogrešala v tej temi, nekako sem se te navadila, da sva poročali, kako nama potekajo dnevi. Ne obupaj, tudi zate posije sonce, pol boš pa skakala tak kot jaz, je res, vztrajnost se obrestuje.Napiši mi na ZS kaj o sebi.

kvačkarica

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

19. feb 2013 15:53

Kvačkarica, čestitke za službo. Jaz jo tudi iščem, pa....Pa imam zadnje čase smolo. Prejšnji teden sem padla z lestve, včeraj sem se urezala....

Drugače pa jemljem vsakodnevno maco že od spomladi  in multivitaminske tablete zadnje tri mesece. Glede na to, da je imel sin dve gnojni angini v zadnjih 2 mesecih in trebušno virozo sem se uspešno ubranila virusov. Sem kar presenečena glede na to, da sem  24 ur z njim.



Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Sporočilo je spremenil(a) Trixi dne 19. 2013 16:18

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

19. feb 2013 16:30

Oj, dekleta, fino, da je spet malo ta tema prišla na plano,

kvačkarica čestitke, to je res super, upam, da boš zadovoljna!

Trixi, upam, da hitro pozdraviš prst, pa malo bolj bodo morali ostali poprijet, ni pa fino, verjamem.

Jaz sem danes že skuhala, zakurila, vse pospravila, zdaj pa pijem kavo in čekiram tule,

počasi grem kuhat obaro za jutri, zvečer pa na telovadbo,

lepo bodite vse

tabu

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

19. feb 2013 17:27

Kvačkarica, super! Sem vesela zate.

pirnica

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

19. feb 2013 17:47

Hvala, vsem skupaj, da se tako veselite z mano in mi privoščite zmago! Srčno upam,da ne bom edina, kateri se bodo končno izpolnile želje, pa naj bodo takšne ali drugačne.

kvačkarica

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2511

19. feb 2013 18:33

Čestitam, Kvačkarica, za službo! Kaj boš pa delala čez Muro???

Glede na to, kaka kriza je v šolskih normativih, se nas kar nekaj sodelavcev že ozira čez Dravo k zgornjim sosedom. Kljub moji univerzitetni diplomi znanke skelnarijo vsaj mojo plačo, pa še kaj zraven. Pa nobena še ni pojamrala o kakih nečloveških razmerah tipa Amazon.com.

Upam, da ne bo treba, no, ampak.... Pri zdajšnjem znižanju plač v šolstvu začneš razmišljati.

Whatever, Kvačkarica, vse dobro.

Pa  da ne smetim: sina sem peljala v LJ na pregled, ki spet ni pokazal nič, samo izključila sva eno možnost.

Od doma ob 9, vrnila sva se ob 18, zdelana kot

marjja

ultranova  

član od: 30.11.2010

sporočila: 530

19. feb 2013 22:32

jah marjja,saj diploma še ne pomeni,da si zagarantirano doživljensko v službi 

takih je ohoho,samo do dela,kjer je varen,je težja pot



ultranova

Sporočilo je spremenil(a) ultranova dne 19. 2013 22:32

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

20. feb 2013 4:53

Kvačkarica, tudi jaz se veselim tvoje službe, res je, da se vztrajanje splača, če ne prej, pa slej že nekaj rata. Tudi ostale, ki še čakate, boste dočakale.

Trixi, ti si pa zelo pridna gospodinja, tako da je že čas, da malo počiješ. Delo čaka in počaka.

 

naor

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti