Kaj danes delamo?

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

15. jan 2013 13:20

Jaz pa sem danes čisto polomljena od lopatanja, tako da sem si dan organizirala za bolj easy stvari. Tunino omako sem že skuhala, tako da je kosilo pripravljeno, za moža pa bom vzela papriko iz zamrzovalnika. Sin pa je v vrtcu.

Sicer pa spet močno sneži .....ojoj, letos pa bo veliko snega....

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. jan 2013 14:46

Pri nas tudi močno sneži, tako da bo očitno še danes treba kidat, ne bo treba čakati do jutri  ja, upam, kvačkarica, da se ti bo ta trma obrestovala. Ne smemo vreči puške v koruzo  

JJ

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

15. jan 2013 15:42

Dopoldan sem peljala sineka na sprehod; po stranskih (očiščenih) cestah je šlo, po pločniku (neočiščenem) pa sem se mantrala s tem vozekom. Eno gospo, ki sem jo srečala, je kar zaskrbelo, če se bova lahko prebila naprej.  Pa je šlo. Jaz sem se malo jezila, dete pa je mirno spalo.

Doma sem si potem nekaj na hitrco naredila za kosilo; danes sem sama, ker je dragi cel dan v službi. Potem sem na hitro počistila sneg z balkona, pospravila par stvari po stanovanju, zdaj pa malo na netu, dokler še dete spi.

mojezlato

NaturensGalleri  

član od: 8.12.2007

sporočila: 272

15. jan 2013 17:17

Tudi mi bomo verjetno danes še veselo kidali, čeprav nas še od včeraj vse boli..ampak kaj moremo, zima je tu in brez snega pač ne gre. Poleg kidanja me pa danes čaka še učenje, čez en teden me na žalost čaka izpit. Vmes pa pavza, nekaj dobrega pojest in pogledat epizodo ali dve kake dobre serije.

NaturensGalleri

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. jan 2013 22:13

Tukaj, kjer sem pa jaz sedaj, pa sije sonce kot pri nas sredi poletja, le noci so malo hladne, a ne mrzle. Imam sladko delo, pazim naso najmlajso, ko so drugi v soli in sluzbi. Zdajle spi, jaz pa sem  malo pohitela pogledat, kaj delate.  

Vsi tudi komaj cakajo, da kaj slovenskega skuham in specem. Dela mi torej ne manjka, a tudi uzivam. Vsem lep pozdrav domov! 

Aloha!

 

 

 

naor

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6078

15. jan 2013 22:21

naor je napisal/a:

 

Aloha!

 

 

 



naor

 

Aloha! Uživaj in predvsem, nacrkljajte se!

 

 

Vanja

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

15. jan 2013 22:43

Hvala, Vanja! 

naor

pirnica  

član od: 21.3.2011

sporočila: 689

16. jan 2013 7:58

Naor, tebi in tvojim pošiljam eno veliko lopato snega, da se boste malo kepali. Mi ga imamo itak preveč, vas bo pa malo osvežil. Uživaj še namesto nas.

pirnica

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

16. jan 2013 8:17

Ves, moj skoraj sedemletni vnucek mi je vceraj ves zalosten rekel, da se ni videl snega v zivo in da si zeli v Slovenijo, ker tukaj ves cas sije sonce, on bi se pa smucal. Upam, da bo tvoja lopata cimprej tukaj, da se malo podrica po snegu.

Jaz pa vam vsem posiljam tople soncne zarke. In en lep pozdrav s Havajev!

Honolulu baby!  

 

naor

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

16. jan 2013 10:32

Daj Bog, da že mine ta zima! Od vseh dosedanjih najbolj......, ker sem brez službe in prvič tako dolgo doma, imam že vsega poln kufer. Ko se mi več niti kvačkat ne ljubi, takrat nastopi kriza obupa brezvolje. Omislila sem si nov hobi in začela nekaj čarat iz mavca, mož pa ves vesel, samo da ima mir. Naor hvala za sončne žarke, pošlji še pomlad, ker z pomladjo, če bo sreča pride tudi zaposlitev. Jaz pa ti pošiljam kar celo ;karjolo; snega, da boš lahko delala snežaka z vnučkom.

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti