Kaj danes delamo?

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

14. jan 2013 19:48

Tudi jaz sem ga kidala danes ampak ni bilo prehudo, 1 uro, samo se je tako na lopato prijemal, da sem jo morala kar naprej ob nekaj tolči čeprav imam tudi jaz okrog 157cm, bo pa do 43 kg treba skidati še ogromno ogromno snega bi res moral padati še poleti

JJ

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17812

14. jan 2013 20:05

Smo zadnjič tule vzeli lekcijo (dala jo je ribaracarak), da se lopata pospreja z zaščitnim sprejem za goreteks (oz. podobne materiale), pa se sneg ne prijema več. Preizkus bo možen spet v sredo, najkasneje v četrtek, ko obljubljajo 10 do 20 cm novega snega.

rimljanka

sonce51  

član od: 4.4.2008

sporočila: 237

14. jan 2013 20:32

Jaz pa že tretje popoldne ležim, me je prehlad položil, dopoldne sem še aktivna (danes tudi v službi), popoldne pa postelja. No moji trije moški pa danes namesto fitnesa - lopata. Počistili so pred našo hišo, pa tudi hišo mojih strašev. Pri kidanju uporabljajo najrazličnejše doma izdelane pripomočke, takšno grebljo, s katero sneg potiskajo, pa še sama ne vem kako se ga lotijo. Nič se ne pritožujejo, so se ga zgleda razveselili. Jaz pa s svojimi  10 cm višjimi merami in kg, na kavču z robcem v roki oz. pod nosom. Še knjigo težko berem, ker jo moram vsake toliko odložiti in  iz nosu, oči.... Občutek imam, da mi iz vseh lukenj teče, iz katerih pa ne, tiste so pa zamašene .

Upam, da bo jutri že bolje in lep večer vam želim

sonce51

mojezlato  

član od: 10.12.2012

sporočila: 1039

14. jan 2013 21:50

Jaz sem se danes bolj notri držala, sem spekla marmorni kolač. Popoldne sva šla s sinkom malo ven, da je prvič videl in občutil sneg.

mojezlato

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. jan 2013 8:57

rimljanka je napisal/a:

Smo zadnjič tule vzeli lekcijo (dala jo je ribaracarak), da se lopata pospreja z zaščitnim sprejem za goreteks (oz. podobne materiale), pa se sneg ne prijema več. Preizkus bo možen spet v sredo, najkasneje v četrtek, ko obljubljajo 10 do 20 cm novega snega.



rimljanka

 

Hvala, tega pa res nisem zasledila. Super nasvet!

Sonce51, prav nič ti ne zavidam. Grem raje kidat, kot pa da zbolim. Ampak... tak čas je, tudi jaz sem že nekaj prebolela v decembru, ampak zima je še dolga, tako da bom verjetno dobila še eno pošiljko  Upam, da te vsaj malo razvajajo 

Danes bom: pozajtrkovala, obesila perilo, skuhala, šla malo na sprehod, pregledala oglase za službo (in seveda primerno ukrepala), drugega kaj posebnega pa nimam v planu

 

JJ

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

15. jan 2013 10:37

Zjutraj pogovorna ura z sinovo razredničarko. Na srečo vse v najboljšem stanju, upam, da bo tudi v naprej tako. Kuhanje kosila, malo pospravljanja, ročne ustvarjalnosti.....Seveda brez iskanja službe po internetu, ne mine dan!

Mož pa me vara z traktorjem in plugom, cele dni in noči, dokler se ne sčisti sneg........Služba je služba, treba jo je cenit, dokler jo imaš! Spet so priprave za sredin fitnes-sneži!

Pa en lep zimski dan, vsem skupaj!

kvačkarica

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

15. jan 2013 11:01

kvačkarica je napisal/a:

Zjutraj pogovorna ura z sinovo razredničarko. Na srečo vse v najboljšem stanju, upam, da bo tudi v naprej tako. Kuhanje kosila, malo pospravljanja, ročne ustvarjalnosti.....Seveda brez iskanja službe po internetu, ne mine dan!

Mož pa me vara z traktorjem in plugom, cele dni in noči, dokler se ne sčisti sneg........Služba je služba, treba jo je cenit, dokler jo imaš! Spet so priprave za sredin fitnes-sneži!

Pa en lep zimski dan, vsem skupaj!



kvačkarica

 

Ravnokar sem vse pregledala... Na zavodu: 894 prostih delovnih mest, 124.747 iskalcev zaposlitve. Mislim, da je bolje, da izpolniva en 3x3 listek  

JJ

krinolina  

član od: 29.5.2009

sporočila: 130

15. jan 2013 11:42

 

Tale tema mi je pa zelo všeč...

Danes zjutraj sem svoji 4-letni pupiki pripravila šmorn (praženec) za zajtrk...kljub manjši trmi vmes ga je bila zelo vesela, saj ga ima najraje...

Bolnemu možu sem skuhala čaj...mal pospravljanja po hiški, za kosilo so si zaželeli doma pečeno pico...nato pa počasi v službo...Ob kavici še plan dela za cel mesec, kako čimbolj efektivno preriniti skozi mesec in je dan popoln...

Dneva je s popoldansko službo en, dva, tri konec...

Če pa ostane še kakšna minutka pa malce posurfam po blogih...;)

Jutri pa novim zmagam naproti...

krinolina

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

15. jan 2013 11:46

krinolina je napisal/a:

 

Tale tema mi je pa zelo všeč...

Danes zjutraj sem svoji 4-letni pupiki pripravila šmorn (praženec) za zajtrk...kljub manjši trmi vmes ga je bila zelo vesela, saj ga ima najraje...

Bolnemu možu sem skuhala čaj...mal pospravljanja po hiški, za kosilo so si zaželeli doma pečeno pico...nato pa počasi v službo...Ob kavici še plan dela za cel mesec, kako čimbolj efektivno preriniti skozi mesec in je dan popoln...

Dneva je s popoldansko službo en, dva, tri konec...

Če pa ostane še kakšna minutka pa malce posurfam po blogih...;)

Jutri pa novim zmagam naproti...



krinolina

 

Tak optimističen zapis, da ga je kar veselje prebrati.

zeta

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

15. jan 2013 12:21

JanisJoplin, mogoče imam to srečo, da sem tam doma, kjer blizu teče Mura. Mogoče se mi pa tam čez nasmehne sreča, ima za dlakico več možnostiJutri grem pa na lov ;tam čez;, vas obvestim o uspešnosti odstrela! Včasih je tudi trma koristna, pa kaj!

kvačkarica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti