Kaj danes delamo?

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

30. dec 2012 14:54

Pripravljam se pripravit pirin kruh pa tiramisu, kokosovo pisano pecivo in francosko solato - to bo napravil naš Jure. Vmes bomo gledali novoletne skakalce, zaželimo jim srečo. 

mamka

tburgar  

član od: 11.9.2009

sporočila: 435

30. dec 2012 19:09

Včeraj sem še malo pekla, danes sem celo dopoldne kuhala, ker smo imeli goste na kosilu,

potem pa sem si privoščila še en pobeg na sonce, pri nas je cel dan megla, tako da sem morala kar v hrib, ampak je bilo vredno!

tabu

tejkica  

član od: 10.3.2008

sporočila: 151

30. dec 2012 19:29

Danes se mi je zgodilo nekaj lepega (no, začetek je bil bolj grd), kar mi je pokazalo, da kljub slabim časom, še vedno obstajajo dobri ljudje. Na poti v Kranj sem zgrešila odcep in pri obračanju sem zdrsnila v jarek. Nisem mogla nazaj na cesto, niti odpret vrat, da bi šla ven. Še preden sem lahko razmislila kaj sedaj, je ob avtu že bil kup ljudi, ki so mi avto porinili nazaj na cesto. Za konec me je pa še en gospod vodil prav do hiše kamor sem bila namenjena. Žal se bojim, da se v zmedenosti nisem dovolj zahvalila vsem udeleženim. Mogoče bo tole bral kdo od njih ali njihovih prijateljev. Hvala vsem skupaj. Vsem pa lahko rečem, dokler obstajo ljudje, ki nesebično priskočijo na pomoč, se nam ni bati prihodnosti.

tejkica

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

30. dec 2012 23:16

Po dolgem času sem spala pri starših, da je mama vsaj eno noč brez skrbi prespala ob bolnem očetu. Smo skupaj zajtrkovali in malo poklepetali, potem sem šla domov, s taščo spila kavo, skuhala kosilo. Po kosilu sva z možem šla v Lj obiskat strica, pravzaprav družinskega prijatelja, ki je na rehabilitaciji v Ljubljani, na poti nazaj sva se ustavila pri našem vinarju in nabavila zalogo za jutrišnji večer. Doma pa malo pospravljanja, kuhanje govedine vindaloo, ki bo jutri na mizi po tatarcu in francoski, brskanje po netu in gledanje tv .... tak lenoben večer. In še zdaj nisem zaspana, pravi čudež.

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

31. dec 2012 14:08

V soboto smo bili v Muenchnu na izletu, zelo naporen dan. Nepopisna gužva, razprodaje, tako, da sem padla od utrujenost v posteljo. Včeraj sem si vzela čas za obiske, darilca, danes pa sem se lotila pospravljanja utilitija....in kaj najdem....moj izgubljeni swarovski uhan.... Zatem pa še denar na tleh.... Tako, da grem sedaj kupit še srečko, potem pa hitro kosilo...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Petrca_5  

član od: 28.8.2006

sporočila: 135

31. dec 2012 15:29

Dopoldne v sončnih hribih, sedaj pa orehova potica v vzhajanju.

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

31. dec 2012 15:35

Jaz pa sem danes izumila nov recept... razpokane breskvice...

jade

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8846

31. dec 2012 16:40

Bravo, Jade. 

 

Pozdravček!

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

31. dec 2012 18:01

Tudi jaz bi rabila tak recept za razpokane breskvice, da mi ne bi, saj se jih ne upam lotit.

 

Drugač pa sem bla dopoldne v službi, potem sem spekla kruh, danes iz moke 500, naredila sarmice, zdej pa pečem telečjo kračo.

In pa vsake toliko pogledam na kulinariko.

irena66

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15364

31. dec 2012 18:24

Jaz pa sedaj počivam na sedežni, kosilo je bilo super, moj domač kruh v buzari tudi ( sledil bo recept moje buzare), .....potem pa kruhki...

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti