Kaj danes delamo?

HEMA  

član od: 2.3.2004

sporočila: 505

1. jan 2011 18:37

Tudi meni je današnji dan minil zelo lepo. Že zgodaj sva se podala na Gorenjsko. Iz Škofje Loke pa do Rateč nisva srečala 50 avtomobilov, nikjer nikoga. Zato ta dan res rada zgodaj pričnem. Ob 9h dopoldne sva bila že v Kranjski gori, no v Ratečah na tekaški progi. Potem pa tri ure miganja in "predihavanja"...Pa še malo sončenja, in nato domov na toplo.

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

1. jan 2011 19:51

iz Kamnice na Urbana, tam na kozarček vinčka, pa nazaj dol in domov na kavč. Zgoraj sonce in modro modro nebo, spodaj morje megle in vse v ivju. Si ne moreš želeti lepšega začetka leta (zdaj pa delam dobre sklepe za naprej in v mislih že označujem tiste, iz katerih najbrž ne bo nič....). Sonja

tunna  

član od: 11.9.2010

sporočila: 288

1. jan 2011 21:07

jaz okrevam. preveč hrane. resno, preveč hrane. trenutno gledam nanizanko (Grey's Anatomy, stare epizode) in se počasi pripravljam na ponedeljek in študijske obveznosti. tunna http://titabota.blogspot.com/

IvaSin  

član od: 20.11.2005

sporočila: 163

2. jan 2011 22:19

Joj, moj dan se je danes začel komaj ob devetih.Ob pol desetih kavica in pri sosedi, nato pa kuhanje kosila.

Kar celo uro smo si vzeli danes za kosilo, in to vsi skupaj. Upam, da bo letos večkrat tako.Popoldan pa dooolg sprehod po Klestah.Rahlo je snežilo, ni bilo preveč mrzlo,ja prav lepo je bilo.Sedaj pa kulinarika,potem pa spat.

Iva

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

3. jan 2011 15:57

limnol, iz Kamnice na Urbana? Jaz na Pohorje še danes samo gledam...

Ampak, vsakega 2. maja smo pa na pohodu na Urban .... potem pa piknik na enem prostorčku na obronkih Urbana. Da se nismo morda že srečali?

 

Mamamia

mamamia

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

5. jan 2011 21:33

Danes dopoldne sem bil na Starem vrhu na smučanju. Super je bilo. Nobene gužve, ne na progi, ne na napravah, sicer je bilo nekje do pol desete malce megleno, mrzlo, potem pa sonce. Je malo naravnega snega, samo za vzorec, zato pa tembolj topovi garajo. Proti večeru sem šel še za kakšni dve uri šihta naredit v delavnico in takole je dan končan. Včasih z večjim, včasih manjšim učinkom. No, včeraj zjutraj sem pa sončni mrk gledal. Tudi zanimiv naravni pojav, ki bo pa menda iz Slovenije spet viden šele 2015 leta. No ja, če bi bila zadeva preveč na gosto, bi tudi zgubila tisto zanimivost. LP Janko janko1

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5192

6. jan 2011 14:23

mamamia, na Urbanu smo bolj sporadično, parkrat na leto po trenutnem navdihu, pod pogojem seveda, da me prej kaj prinese v Maribor (kar pa je vse bolj redko). 2. maja zanesljivo ne, ker smo bolj asocialno pleme in se radi na samem plazimo po kakih čudnih poteh skozi grabe in vinograde, ali pa na bicikel na eni strani gor in potem tam okoli Selnice dol. Definitvno pa so urbanski sendviči nenadkriljivi, da ne omenjamo gibanic. No ja, niso prave gibanice z rodovnikom, ampak kakorkoli jim že rečejo, so nooooooooooooro dobre, ponavadi še vroče iz peči, če prideš takoj zjutraj, ko odprejo. Smo enkrat naleteli na orehovo in zanjo bi tudi po štirih prilezel tja gor (ta je bila neponovljiva - v tem smislu, da smo je bili deležni enkrat in nikoli več). Lep pozdrav, Sonja Sonja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

6. jan 2011 14:45

Poznam obe gibanici. Pa tudi, kako zaiti s poti. Namesto takoj na levo in po Urbanu gor, smo zavili na desno in potem s hriba preko ceste zagledali vrh Urbana daleč proč od nas, hehe. Smo pač tri ure hodili gor namesto tričetrt. Mi gremo tja gor itak samo enkrat na leto, tradicija, zaradi katere se tudi dopusti prestavljajo.

 

Hm, Selnica mi je tudi znana, sploh Sp. Slemen. Da te ne bo s kolesom na teniška igrišča tam zaneslo, se hitro pri šanku ustaviš in potem ne moreš proč. Izkušnje.

 

Pozdrav, mamamia

 

 

 

 

mamamia

***amy***  

član od: 24.1.2008

sporočila: 289

7. jan 2011 21:13

Kaj danes delamo? Kot vedno. Se učimo. Se učimo. Se učimo. Se učimo. Se učimo. Jaz dobesedno. Učimo se pa vsi - besedno in nebesedno. Vedno. In zvečer malo oddiha z dobro knjigo ali tekom po naravi. Life can be even good. ***amy***

yulchi  

član od: 16.8.2007

sporočila: 630

7. jan 2011 23:08

Cel dan laufala po celem Prekmurju od Murske do Lendave, zdaj pa prevajam... yulchi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti