Kaj danes delamo?

tumpika  

član od: 14.3.2006

sporočila: 1324

9. nov 2008 20:23

Gnes pa jem pa pijem same mrzle zadeve. Japakuno ... ko smo jo mi že tudi meli - m. soboto. Pa na pohodu sn bla in našla eniga maliga zdraviga in trdiga gobančka, pa še dva velika, ampak čisto hin. tumpika

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

9. nov 2008 21:51

Jaz sem doma iz župnije sv. Martina in pri nas je pač bilo žegnanje nedeljo PO Martinu (tudi, če je bilo le-to na ponedeljek). Tudi v Črnomlju je tradicionalno martinovanje pod šotorom naslednjo soboto. Atina

matjaž  

član od: 13.1.2002

sporočila: 1059

9. nov 2008 23:14

Danes pa rane celimo po dvodnevnem pikniku, tako in drugače.

Matjaž

petardica  

član od: 15.9.2008

sporočila: 728

16. dec 2008 11:16

Likam,likam,likam,likam kot zamorc...........ampak zdajle sem pa končala....malo Kul potem pa na kosilo... lp petardica

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

16. dec 2008 11:33

Zavita ležim in pijem čaj, imam vnetje mehurja. In klikam zraven.

saša

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

16. dec 2008 11:59

Gips plate polagam na strop bodoče kuhinje.

Matjaž, kakšni so pa to pikniki ob tem deževju?

ežoj

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

16. dec 2008 12:02

Trenutno se odpravljam po hčerko v vrtec.

Potem gremo na kosilo k mami.

Ko hčerka vstane gremo v trgovino.

Zvečer pa še kakšna runda piškotov. Včeraj sta mi izginili 2 škatli piškotov. Le kdo jih ima

Vmes pa se bom igrala z avtomobilčki, bagri, vlakci, traktorji, ... delala bom kolono in parkirišče. Mogoče kakšen tunel, ...

In če bo šefica pri volji, še kakšne okraske za stanovanje.

MM

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

16. dec 2008 13:04

Danes em vstala ob 6 uri, antibiotiki za hčerko. Ja... Pa sem se šla kar zrihtat in napackat, pozdravila in polupčkala lubija, ko je šel. (se zdaj skoraj ne vidimo zjutraj, ko sem doma). No, ob 8:20 se mi je uspelo s tamalo spokat od doma. Cela drama, ni hotle na Polikliniko, ker so ji zadnjič čistili ušeska, pa jo je bolelo. Hja, sva vzeli s seboj cel prtljažnik njenih (imaginarnih) škratov. Preden smo šli, so si umili zobe, postrigli nohte in počesali brade. Obleči so morali enake nogavice in cele hlače! Eden z zabasanim nosom, eden z vnetim grlom, eden z zamašenimi ušeski... Seveda, smo šli do zdranika, ki mora biti res zelooo pameten, saj se kliče: otorinolaringolog... Škrati so se peljali v prtljažniku, ker so grooozno pobalinski in lahko kaj uničijo in umažejo. Uspešno parkirala. Na ORL gneča, tamala je dramatizirala, sem jo zamotila, s škrati, da sva šli bp čez vrata. Hja, pač v prazno za nama govorim: pejmo, pejmo, ste vsi? Gneča, da dol padeš. Starejši gospod naju je spustil, da nama je prej vzela napotnico. Na napotnico celo napišejo OTROK, da si prej na vrsti. Halabogu!!! Bejb zabava sebe, mene in celo čakalnico. Je pač čveka za dol past. Pol Ljubljane ve, da ne mara palačink, da mi je škrat spezal z umazanimi čevlji za broško, drugi pa je ame brisal smrkelj. (ja, pri 4 letih je zabavno brisanje smrklja, sline, umazanije...). Prideva na vrsto, noter cela drama. Je jokala. Od strahu. Pride mlad, prijazen zdravnik, ji je vse na rokici pokazal, pa obljubil, da ne bo bolelo. In NI. Stisnjena k meni, pa škrati so držali pesti. (saj potem so bili tudi oni na pregledu). : ) Hitro domov, saj je bejb še tako zelo bolna, da itak ne sme nikamor. Hrope, kašlja. Kosilo imam kuhano, ravnokar sem spekla palačinke. (mariniram meso za jutri). Šibam še pospravljat, saj zdaj, ko sem doma, vidim sak prah in brišem vsake 2 dni, vsak dan sesam... Proti večeru se vrne lubči, bejb ga komaj čaka. Da mu vse pove, kaj se je zgodilo. Jaz pa razmišljam, kako bi se odpravila kam v trgovino, ker me čakajo še 2, 3 vrste pralin za naredit, potem sem fertik za letos s tem! lidka [sonce]

Nena-morje  

član od: 21.12.2005

sporočila: 1110

16. dec 2008 13:11

Bogu čas kradem in gnar Nena-morje

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

16. dec 2008 13:13

Hehe, Lidka, prav zanimivo branje!

Aja, mi pa danes ustvarjamo božične voščilnice - snežinke iz palčk za ušesa (videla v vrtcu in mi je bilo všeč)Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 16. dec 2008 13:14:06

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti