Kaj danes delamo?

kozamurnik

sporočila: 2311

19. okt 2008 12:05

Katarina K je napisal/a:
katka lopatka srečni v Turčiji! Jaz bi šla tudi!!! Pa prinesi kak turški recept za kako dobroto! Lepo nedeljo vsem! Katarina K http://katarinak.moj-album.com/
tudi v mojem imenu,katka,lopatka! sicer pa delam(o) torteline z orehi,njam,njam! kozamurnik Sporočilo je spremenil(a) kozamurnik dne 19. okt 2008 12:05:48

ursula-ce  

član od: 18.10.2008

sporočila: 542

19. okt 2008 12:08

Danes sem si nekaj na hitro skuhala, nimam časa, ker sem kar naprej na kulinariki. Moram nadoknaditi zamujeno. Berem recepte, uživam in sline se mi cedijo po vseh vaših dobrotah. Lepo nedeljo naprej! ursula-ce

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. okt 2008 13:42

Teste sestavljam, teste. tulka

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. okt 2008 14:12

Danes pa je lubi šel na vikend od staršev kopat jame za drevje, ki ga bojo sadili in sva sami s tamalo, ampak sem si naročila brata, da smo šli za urco pa pol ven na sonček v park, da mi jo je on pomagal lovit in predvsem, da jo je nesel po stopnicah dol in gor. No, potem sva prišli domu, pojedli kosilo, se še malo igrali, zdaj pa panča:):):) Jaz pa prevajat. Potem se bo že zbudila in bom skuhala kosilo za vse 3, ker se lubi okoli 4h baje že vrne (bomo še videli, po navadi je vsaj 2 uri kasneje kot misli, da bo;) Potem bom naredila še domače testenine, da se posušijo do torka, ko gremo na obisk h kolegoma, da bojo za darilo (poleg par drugih malenkosti).

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

19. okt 2008 16:58

Smo že nazaj s piknika,samih dobrot sem bila deležna,pečen kostanj,rokovnjaška grmada,kajla kruha namazana z zaseko,probala gobovo pašteto,pila pa mošt.Sedaj se čudim ,kam sem vse to dala. lp goga

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

20. okt 2008 0:34

Danes grem spat - ups, očitno še ne, se je mala zbudila;) NO, ratalo uspavat nazaj, zdaj grem pa res spat. Super vesela, da mi je uspelo prevest do konca, jupiiiii!

MAJAA  

član od: 23.8.2006

sporočila: 208

20. okt 2008 8:18

popila sem kavo, zdaj grem za 30 min ven hodit,nato pospravim perilo, ki sem ga včeraj zlikala,si pripravim malico za v službo, pod tuš in ob 11 bom že v službi. domov bom prišla ob 20.45, mogoče bom likala, ali pa bom šla kar v posteljo brat knjigo MAJAA

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

20. okt 2008 9:33

Danes sem doma. Bejba ni šla v vrtec, je prehlajena.

Zdaj gleda Gasilca Samota, jaz brskam po kulinariki.

Če se bo malo ogrelo, bom šla z bejbo za kakšne pol ure na srpehod.

Počasi bom šla pospravit še preostanek perila, in nekaj ga imam še za obesit, potem bom skuhala kosilo, pospravila vso posodo...Pa kakšno knjigico bom prebrala, pa kakšen trajekt zložila z lego kock, ...

Popoldne grem v trgovino, knjižnico, po sadje in zelenjavo, zvečer pa delat.

Upam, da mi ne bo treba še večerje za celo "pleme" skuhat.

Nič posebnega, pa vseeno kar pestro.

 

No, zdaj pa akcija

 

MM

žigolino  

član od: 14.8.2008

sporočila: 112

20. okt 2008 11:10

Po jutranji kavi ,sem se šla spravljat delat rezance iz 10 jajc,zdaj so zvaljani in ko se posušijo jih še sam narežem,vmes peglam in premišljujem kaj bi za kosilo imam puranje zrezke zunaj najbrž bodo popečeni pa šunka in sir navrh in vse skupaj v pečico.Zraven bo menda riž, ker se mi ne ljubi v klet po krompir.Popoldan pa ven na sonce z otroci,mož pride šele zvečer. žigolino

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15830

20. okt 2008 11:52

Dva dneva v Bosni sta bila prelepa, da vtisov ne bi kaj pokvarilo. Ko sporočim domov, da sem v s soncem obsijanem mestu, tik nad Baščaršijo, in da gem na kavo, kjer smo bili nedavno vsi štirje, izvem, da je imel sin prometno nesrečo, na srečo brez težjih posledic. Ampak je bilo vseeno treba v bolnico, pregledi, slikanje itd, ker je bilo trčenje silovito (ena gospa je spregledala, da je na semaforju rdeča luč in se je, ne da bi zavirala, od zadaj zaletela v naš avto; mimogrede, imeje zadaj vlečno kljuko, ta nam je že drugič "pomagala", da so posledice trčenja manjše - na našem avtu je zgolj počena zadnja maska in "štopštanga" in je tudi vozen, avto od gospe je pa odpeljala vlečna služba; vam rečem, kljuka dela čudeže...nam je bilo to že tretjič, da so se na od zadaj zaleteli, pa nikoli ni bilo večjih posledic).

Sem si danes kar prost dan vzela, odpovedala eno službeno pot, če bi sin morda le moral na še kak pregled (ker ga glava boli in malo vrat pa rame). In se zdaj malo sproščam na kulinariki...

 

AJa, pa poštar danes ni prinesel nobene položnice, ne opomina ali kakšnega plačilnega naloga, tako da je dan kar lepši. Kuhajo mi danes drugi, sem pa v zameno vsaj dala perilo prat in posesala prah v sinovi sobi, da se revež ne bi zadušil.

Pa po malem pospravljam. In potem bom tečnarila svakinji, dokler ne bo šla z mano gledat ene sedežne garniture, ker potrebujemo novo in imam eno nagledano.

Jutri pa imam takoj po prihodu v službo pogovor pri vrhovnem šefu firme in me prav zanima, kaj me čaka, če mi je že prejšnji tede napovedal ta sestanek. Kolikor se spoznam na zadeve, mi bodo naložili nekaj dodatega dela, v stilu "pri tem novem projektu računamo nate....". Bomo videli, ali je to račun brez krčmarja ali pa me bo morda stvar celo zanimala. Je pa res, da našemu šefu vsaj lahko rečeš ne, pa nič ni jezen, ampak potem išče "nove rešitve".
No, zdaj pa že nakladam. Bolje, da grem do konca počistit, pa perilo obesit.

 

Tako da je pestro.

Mamamia

mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti