Dajmo rečt kakšno o prazničnem pecivu

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

6. okt 2008 16:13

Sem videla avtorico teh receptov - Vendelino in še preden sem recept prebrala, sem si mislila - če je tole Vendelina dala gor, potem je noter sigurno grški jogurt - in voila - res je!!! Piškote sigurno sprobam, recept sem že shranila, edini problem je grški jogurt - ali ga lahko zamenjam z navadnim? Moycaa

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

6. okt 2008 17:10

Jaz vsako leto za praznike naredim cimetove zvezde (in sploh se jih nihče ne naveliča - če jih slučajno ni, se domači že sprašujejo kaj se je zgodilo z njimi:) Tako, da bodo na sporedu tudi letos, priznam pa da me mikajo tudi tile Vendelinini mandljevi piškoti.. aby

kroki  

član od: 22.10.2003

sporočila: 508

6. okt 2008 17:41

Jaz sem lani spekla več kot 15 vrst piškotov, spakirala, poslikala, a kaj ko je fotka , nekaj svirala in nimam slik....grrrr Drugače pa se pripravljam na to kaj bom pekla, kako bodo spakirani in kdaj bo čas za nakup sestavin.........možu se pa živčki kravžlajo, sicer ne pove....ker je 14 dni doma kot v tovarni piškotov......sicer jih rad je.......a vseno kar je preveč je pa preveč pravi znova in znova vsako leto Tko mal iz teme, lani smo govorile o peki parkeljev za Miklavža, sem jih pekla po receptu od ene, ki je opisala postopek na temi, pa kaj o jaz nisem zapisala, so pa bili odlični. Šli so pa za med. Mi katera lahko pomaga najti temo?? Hvala, ker si mi še sedaj kolca za njimi..

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

6. okt 2008 18:36

   JOJ ne že spet ta tema! Lani se je začela vsaj komaj nekje v začetku novembra... ti, ti nesramna jade! Potem pa samo zijam cele dneve na Kul, če je kdo kaj novega napisal.

Ja seveda imamo nekaj novih preizkušenih receptov. Saj pečemo skozi celo leto in preizkušamo recepte iz vseh vetrov, da bomo za Božič dali na mizo nekaj novega. Nekatere imam namen poslati v bazo po vsesvetih, ko bo mimo peka za mamino 60. letnico.

 

Anja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. okt 2008 18:44

elaphus je napisal/a:

Atina, saj vem, da veš, da se hecam, samo vseeno raje povem......

LP

cervus
Haha, vem, da veš, da vem, da se hecaš! Atina

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

6. okt 2008 19:47

Jade, me že srbijo prsti... Si pa otvorila temo, ki jo lahko poimenujemo "Veseli oktober, november in december"! Na tisti prvi recept, katerega link si prilepila pa še nisem naletela! Ga bom ob prvi priliki preizkusila. Še dobro, da te imamo! Se pa pridružujem nekaterim tvojimi "favorit" receptom: Mehki cimetovi keksi in čokoladni gusarski krapki so zakon tudi pri nas! Se bojim, da bo letos pri peki prazničnega peciva želel sodelovati tudi 2 letni sin in ne več samo 5 letna hči. To bo še lušno v naši kuhinji! Mijan

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

6. okt 2008 20:08

Pa kje dobim ta grški jogurt??!!! tulka

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

6. okt 2008 20:15

Poglej v Interspar ali E.Leclerc. regina

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

6. okt 2008 20:18

Mijan je napisal/a:
čokoladni gusarski krapki Mijan
Hihi, huzarski :) Atina

Mijan  

član od: 30.12.2006

sporočila: 554

6. okt 2008 20:38

Saj vem, da so huzarski, ma moja hči jim reče gusarski, sem pozabila to napisat. Mijan

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti