Big brother se je začel

barbay  

član od: 4.1.2008

sporočila: 202

28. mar 2008 22:19

Ja en je moral it. Na žalost Marko. Fer ali ne, pravila so bila za vse enaka, oziroma igra je igra. NAJ ZMAGA NAJBOLJŠI! barbay

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. mar 2008 5:41

Meni se je Marko na začetku smilil, ampak verjetno le zaradi tega, ker je brezdomec. Vsako oddajo pa mi je bolj in bolj antipatičen... pa tudi imam občutek, da če bi zmagal, da denar nebi prišel v prave roke. Nekako mu ne zaupam in nekaj na njemu mi ni všeč...

Lep dan in veliko se smejte

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

29. mar 2008 6:05

Zakaj pa ima Marko obrito glavo?

jade

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. mar 2008 6:45

Ja a ni lepo zrihtan jade Seksi, da je kar hudo

Lep dan in veliko se smejte

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

29. mar 2008 7:08

Simona84 je napisal/a:

Meni se je Marko na začetku smilil, ampak verjetno le zaradi tega, ker je brezdomec. Vsako oddajo pa mi je bolj in bolj antipatičen... pa tudi imam občutek, da če bi zmagal, da denar nebi prišel v prave roke. Nekako mu ne zaupam in nekaj na njemu mi ni všeč...

[metuljcek] Lep dan in veliko se smejte [metuljcek]
Ja tudi meni se je najprej smilil sam zdaj.......... Tako kot si napisala nekako mu ne zaupam in nekaj na njemu mi n všeč. Obnaša se čudno za moje pojme. Najprej največji revček, potem pa ko pride v luksuzno stanovanje čisto spremenjen. Me zanima kako bo ta tedn ko bo pri podložnikih.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

29. mar 2008 8:26

Nekaj sem včeraj zasledila v živo po oddaji (če sem prav slišala, ker so res govorili potiho), da so se gospodarji pogovarjali, kako so si dajali znake pri žrebu - z očmi in rokami, Marku pa seveda ne...Pa šele potem so se "spomnili", da bi Marka morali izločiti iz žreba. Nekaj se je Jeanine hotela žrtvovati zanj, pa je potem ugotovila, da se zanjo noben ne bi in se potem pač ni. Pa tudi sam žreb ni bil korekten. Marcelo se je izkazal sicer kot hiter v razmišljanju (plus točka), vendar je prvi žrebal Marko in izžrebal prazno roko, kar je kar avtomatično pomenilo izhod ven (tega prej ni noben določil kaj bo kriterij za ven). Mislim pa, da si je pri ljudeh spet pridobil simpatije s tem prestopom, torej so mu gospodarji v bistvu naredili neke vrste uslugo. Marko pa sploh ni tako "ubogi", saj ima na mesec 600€, več kot kdo, ki gara po 8 ur. Pa vse ima zase in nobenih računov. Saj je že Damjanca rekla, da on NOČE spremenit svojega statusa, ker mu gre kar fajn. Ona mu je službo ponudila pri sebi, pa ni bilo kakšne pozitivne reakcije iz njegove strani. Tudi njegovo sovraštvo do mame mi sploh ni všeč. Ne more človek pri 29 letih tako z gnusom in antipatijo govoriti o svoji mami - je le ena sama, še celo 19 letna Sara mu je to rekla. Sicer so ga pa na strani BB označili kot "homoseksualnega shizofrenika". katka http://katka-lopatka.moj-album.com/ Sporočilo je spremenil(a) katka lopatka dne 29. mar 2008 09:00:03

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4334

29. mar 2008 9:10

Mene pa zanima od kod imate informacijo, da ima tip 600€ mesečno - a je mogoče sam to povedal???

 

rrr

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

29. mar 2008 9:12

Kakorkoli, naj bo bogi ali ne- ni človek vreden zaupanja in zame vsekakor ni favorit za zmagovalca... Katka tebi pa hvala za te informacije (da si lažje ustvarjamo sliko, če kaj zamudimo). 

Lep dan in veliko se smejte

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

29. mar 2008 9:20

Ne gledam big brotherja, sem pa zdajle na spletni strani 24 ur prebrala da so se tekmovalci obmetavali s pudingi! Sploh mi ni jasno kje pobirajo ideje za tako primitivne tekme? Vsaj po TV-ju se ne bi rabili delat norca iz hrane. Ko že misliš da si že videl ves primitivizem, spletke, hinavščino, sovraštvo in podobna negativna čustva v vseh teh resničnostnih šovih, potem doživiš pa še obmetavanje s hrano. Skrajno neokusno, na POPu bi se lahko malo zamislili nad sabo. saš

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

29. mar 2008 10:19

ribaracarak je napisal/a:

Mene pa zanima od kod imate informacijo, da ima tip 600€ mesečno - a je mogoče sam to povedal???

rrr
Ja,ampak ne najdem kje... Roncolino

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti