Za rojstni dan!

Teta Tulpa  

član od: 4.3.2008

sporočila: 3

tema odprta - 4. mar 2008 15:22 | ogledi: 4.042 | odgovori: 6

V SOBOTO GREMO NA ROJSTNI DAN PRIJATELJA,KI BO DOPOLNIL 41 LETO IN KER BO ŽURKA LE ZA PRIJATELJE KI SE DRUŽIMO TEDENSKO SMO TUDI DENAR ZBRALI SKUPAJ SEDAJ IMAMO PA ENO TEŽAVO NAPISATI MORAMONEKAJ NA SLAVLJENČEV RAČUN KAR BO SMEŠNO MALO ZA HEC PA SMO ČISTO ANTITALENTI PROSIM LEPO POMAGAJTE! RES VAM BOMO HVALEŽNI!

Teta Tulpa

Issi  

član od: 5.9.2007

sporočila: 703

4. mar 2008 16:31

prvič: Piši z malimi črkami, velike pomenijo kričanje. drugič: Kje vraga so kakšne pike, vejice ipd.? Tole se skoraj ne da prebrat (imam premalo sape). tretjič: In kako naj ti mi svetujemo kaj smešnega na njegov račun, ko ga ne poznamo in ne vemo o njem nič? Vemo le, da bo star 41 let. S čim se ukvarja poklicno, kaj so njegovi hobiji, šport,... ... ? Issi

Teta Tulpa  

član od: 4.3.2008

sporočila: 3

5. mar 2008 9:58

Se oproščam gospa al gospodična Issi,ker sem prvič za računalnikom in se še vse nekako učim in privajam! Drugače pa je Gospodu ime Brane,ukvarja se z knaufanjem ima štiričlansko družino,drugače pa je velik ljubitelj motociklizma navijač Valentina Rosija,obožuje hitre avtomobila,predvsem BMW! Je čistokrvni Gorenc! Upam,da je dovolj?? Pa Hvala!! Teta Tulpa

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

5. mar 2008 10:13

pozdravljena na kulinariki. no pisavo ste že popravili, prosila bi vas samo da ne uporabljate toliko klicajev, pike delujejo veliko bolj umirjeno. sama nekako mislim da ne morem veliko pomagati glede na to da je gospod gorenjc jaz pa štajerka in takšni govori se ponavadi pišejo malce po domače tako da ... bi se pa morda našla povezava na to, da glede na to da ima štiričlansko družino in da če dela knauf, če bodo šparali kot pristni gorenjci potem si bo morda lahko kdaj privoščil bemveja in šel gledat na dirko rossija. p.s. lahko mu kupite navadno majico pa gor napišete rossi ali kaj podobnega. nektarina

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

5. mar 2008 10:55

Če bi se radi malo pohecali iz njega: Lahko mu zrihtate en zarjavel bicikl, nanj napišete bmw, majco z napisom brane rossi, staro čelado z napisom 41, dolge gate, da ga ne bo zeblo med "hitro" vožnjo, vitaminski napitek v flaškici, ki si jo bo zataknil na bicikl, tista stara pilotska očala, če jih kje staknete, pa steleks in gumico za pomivanje oken, da si bo mušice brisal. Pa še kakšna taka stvar, več vas bo skupaj, več se boste spomnili. Na žalost ne vem kaj je "knaufanje", pa tega ne znam vplesti v ta kontekst. Vse predmete s kratkim navodilom za uporabo zapakirate v večjo škatlo tako, da zavijete v posamezen papir, da odpira in prebere vsako posamezno stvar in navodilo. Na koncu mu pripeljete še zarjavel bicikl, doma narejen pokal in flašo šampanjca. Če pa bi radi bolj govor: Sestavite ga lahko iz dogodkov, ki so se zgodili, ko ste se družili - kako ste se spoznali, kakšen skupen zelo smešen dogodek in mu na koncu poveste, da je nepogrešljiv prijatelj in da si želite, da boste skupaj še mnogo doživeli. Toliko mi zdaj pride na pamet.... matilda

kruhy  

član od: 15.3.2007

sporočila: 310

5. mar 2008 13:25

Matilda....ej faca si ...nimam besed. kruhy

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti