Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

25. maj 2009 17:12

Pozdravljeni, iščem temo, ko je bilo govora o duševnih težavah oziroma o izbiri dobrega psihiatra oz. psiholologinje. Med vsebino so bili izpostavljeni tudi naslovi knjig- kot samopomoč. Hvala. lp, pinka

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

25. maj 2009 21:18

Nena, točno to iščem. Hvala ti! lp, pinka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

27. maj 2009 19:25

Saj ne morem verjet. Še pred nekaj dnevi se mi je svetila tema o toplo-hladni (ali vroče-mrzli) posodi... No, danes sem dobila Tupperverjevo posodo in mislim, da je to ta posoda, o kateri je bilo govora. Kot zakleto teme ne najdem, pa sem prebrskala daleč nazaj. A jo kdo najde?

Že vnaprej hvala, če se bo kdo potrudil.

jasna

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

28. maj 2009 8:13

Bravo, majamarko, najlepša hvala!

Se mi je že zdelo, da sem zmešana, no. Ker sem iskala tudi v smeteh (se mi je zdelo, da bi morebiti lahko bila reklama), pa kljub temu nisem našla. In teme "xyz" tudi nisem odpirala, saj sem mislila, da gre za Sportino!

No, v omenjeni temi nisem našla nič uporabnega, sam ravs.

 

Majamarko, od tebe sem dobila pa dobro lekcijo (ker sem tudi z googlom iskala, he he)

Hvala

jasna

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

4. jun 2009 18:26

Ker nimam več pluskota vas lepo prosim, če mi lahko katera poda recept za kakšen res dober biskvit s češnjami. Nisem našla nič pametnega.Potrebujem za pogostitev tako, da se bo jedlo z rokami in imam namen dati v papirnate posodice take kot se jih uporablja za kakšne kroglice le da so večje.Upam da sem razumljivo napisala. Se v naprej zahvaljujem. lp mizarka

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

5. jun 2009 21:24

Majamarko, hvala ti mizarka

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

11. jun 2009 21:40

Iščem recept, ki se dela v ognjevarnih posodicah (kot creme brulee) samo da daš na dno posodice karamiliziran sladkor, na sladkor drobno narezana jabolka in čez jabolka podobno testo kot za pito. Vse skupaj potem pečeš v pečici. Prosim za pomoč nikjer ga ne najdem. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti