Prošnje za pomoč pri iskanju v forumih

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

16. jan 2008 13:26

Tudi jaz prosiiiimmm. Iščem recept POLNJENI PARADIŽNIKI S KUSKUSOM, pečeni v pečici...nikakor ne najdem recepta....hvala že vnaprej! Majuscka

Majuscka  

član od: 23.12.2005

sporočila: 162

16. jan 2008 14:11

Najlepša hvala. Tudi jaz sem mnenja, da bi to morala takoj najti, pa nikakor nisem našla. Sem pogledala res veliko receptov, pod različnimi kategorijami, čeprav nisem vedela kako se recept točno imenuje..no, zdaj pa ga imam...hvala najlepša še enkrat! Majuscka

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

16. jan 2008 14:57

fuksija je napisal/a:
Draga dekleta in fantje, lepo vas prosim, da mi pomagate najti recept za sladico,ki jo pri nas imenujemo "dedkovi brki". fuksija
Morda vsaj malce opišeš to sladico, da sploh vemo kaj iskat...v katerem koncu se poimenuje tako... bi ti rada pomagala, pa žal google nič ne najde pod tem imenom

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

16. jan 2008 15:36

majamarko je napisal/a:
fuksija je napisal/a:
Draga dekleta in fantje, lepo vas prosim, da mi pomagate najti recept za sladico,ki jo pri nas imenujemo "dedkovi brki". fuksija
Morda vsaj malce opišeš to sladico, da sploh vemo kaj iskat...v katerem koncu se poimenuje tako... bi ti rada pomagala, pa žal google nič ne najde pod tem imenom

Kaj pa če vneseš " i baffi del nonnino" ? 

Anamarija

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

16. jan 2008 16:04

Res je,da sem sladico pozabila opisat. Ne vem točno za testo kakšne vrste je,vem,da se mu med drugim doda samo malo kvasa, se takoj razvalja, namaže z marmelado, orehi z beljakom.Ko pecivo narežemo pride zvito z vsake strani, kot dedkovi brki. Spominjam se, da sem to pecivo že videla na kulinariki samo pod drugim imenom. Veliko mi pomeni, da ga "dešifriramo", ker sem obljubila pomoč naprej. Anamarija lepa hvala za odziv in pomoč, prav tako vsem ostalim. fuksija

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

16. jan 2008 16:23

Enkratno punce, kot pravi katka lopatka, se kar topijo v usth tele "brčice". majamarko hvala. fuksija

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

16. jan 2008 16:31

PO opisu se mi zdi da iščeš "bicikle".Poglej pod-recepti po kategorijah,in najdla boš med najnovejšim slikami.LP. golubić

fuksija  

član od: 27.10.2007

sporočila: 86

16. jan 2008 16:56

"Dešifracija" je popolnoma uspela, zato grem kar takoj na delo, da bom z izkušnjami pomagala naprej. Hvala Golubić. Včeraj mi je zadišalo po pomladi, se jo veselite? Jaz tudi, pa krokusov, zvončkov, itd......... Vse lepo vam želim. fuksija

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtNikita
malo za hecanjica1998
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti